PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sohbet nasıl olur öğrenelim

şekerlioğlu
11/08/2007, 23:40
https://www.geocities.com/erkansaner/sezen_aksu_forumu.htm

Er-NnN
11/08/2007, 23:53
site unavaible...

şekerlioğlu
12/08/2007, 00:06
anlamadım.!

Er-NnN
12/08/2007, 00:21
verdiin linke tıklayınca siteye girilemiyor dior... :)

şekerlioğlu
12/08/2007, 00:23
allah allah,ben burdan girebiliyorum ama.

Er-NnN
12/08/2007, 00:27
https://img63.imageshack.us/img63/7290/geosi5.jpg

erdiyilmaz
12/08/2007, 00:36
site ben de de açıLmadı aksikLik.

eren maasaLLah msn pencereLerin boş durmuyor :P

Er-NnN
12/08/2007, 00:46
site ben de de açıLmadı aksikLik.

eren maasaLLah msn pencereLerin boş durmuyor :P

yaw işte şans her caps attıımda biri yanıp sönüyo... :D

Lordrivendel
12/08/2007, 00:59
abi bu dialoglar harbiden olmuş mu? ahahaha

şekerlioğlu
12/08/2007, 01:00
tamamen gerçek

Er-NnN
12/08/2007, 01:08
herşey ii hoş da fazla küfür yok mu ??

ABNEW
12/08/2007, 01:29
Küfür haznem genişledi diyalog sayesinde:)

tempesty
12/08/2007, 01:30
Bu hiç okunacak gülünecek eğlenilecek bir yazı değil,paylaşımda hoş değil,İstemeyen okumasın kardeşim !! demeyin lütfen çünkü ben şahsen rahatsızlık duydum,ama bu yazının yeride burası değil..Özelliklede namık abimizden bu tür bişey beklemezdim.Umarım mod arkadaşlar gerekeni yapacaklardır.

şekerlioğlu
12/08/2007, 01:48
>tempesty>bu kadar cidiye almana üzüldüm yazılanlar tabiiki hoş değil. lakin,biraz daha
hoşgörülü bakmakta fayda var.burada kimsenin bunu okuyunca değişeceğini düşünmüyorum.bu yazıdan hoşlanmayan olduğu gibi eğlenceli bulanlarda olacaktır,bunu burda göstermemden dolayı eleştirmeniz beni açıkçası çok üzer.yakıştıramadım demenizede ayrıca üzüldüm.amacım ufak bir hoşluk olamasıydı.bence çok fazla ciddi ye alınacak bir olay değil.zaten bizi bağlıyan birşey yok.saygılar

Er-NnN
12/08/2007, 01:53
bizi bağlayan şey sonuçta küfürlerin aırlığı belki konuya yazılmıcak yalnız burda az da olmakla birlikte bayan üyelerimiz de var... bunun yanında bayan üyeleri hade geçtim küfürlerin aırlıına bakınca aile sahibi üyelerimiz hatta daa reşit olmayan (ne kadar belli etmese de) üyemiz de mevcut... konu açarken bunları dikkate alsak çok daha ii olur yoksa elimden geyikle beraber içinde bundan çok daha az olan küfür mevcut ama açmıyorum...

eer derdimi anlatabildiysem ne mutlu...

tempesty
12/08/2007, 01:56
>tempesty>bu kadar cidiye almana üzüldüm yazılanlar tabiiki hoş değil. lakin,biraz daha
hoşgörülü bakmakta fayda var.burada kimsenin bunu okuyunca değişeceğini düşünmüyorum.bu yazıdan hoşlanmayan olduğu gibi eğlenceli bulanlarda olacaktır,bunu burda göstermemden dolayı eleştirmeniz beni açıkçası çok üzer.yakıştıramadım demenizede ayrıca üzüldüm.amacım ufak bir hoşluk olamasıydı.bence çok fazla ciddi ye alınacak bir olay değil.zaten bizi bağlıyan birşey yok.saygılar

Bu çok göreceli bir kavram abi;subjektif olarak bundan hiç hoşlanmadığımı o küfürleri bulan uyduran icad eden ve bunları internet ortamında pervasızca sergileyen aciz insanlarla aynı toplum içerisinde bunların arasında yaşıyor olmaktan duyduğum rahatsızlığı dile getirmek istedim sadece.Geyik amacı ile olsa bile burda paylaşılmasının doğru olmadığını düşünüyorum..Ben gülerek değil,üzülerek okudum hatta okumadım yarısında bıraktım..Takdir sizlerin saygılar.

şekerlioğlu
12/08/2007, 02:01
estağfurullah.takdir sözkonusu değil matah birşey olmadığı konusunda'zaten sana katılıyorum.tabiricaizse geyik başlığı altında geceyarısı bir hoşluktu amaç.bunun dışında kimsenin yanlış düşünceye kapılmasını istemem gerçekten üzülürüm.sayglar şelale.

tempesty
12/08/2007, 02:09
Anlıyorum abi ama Eren'in de dile getirdiği gibi burda henüz reşit olmayan arkadaşlarımız da,bayan üyelerimizde var ve burda benim bile bilmediğim daha önce duymadığım çok alçakca sözler var.Bilgi iyisiyle kötüsüyle paylaştıkca çoğalır,17 yaşındaki bir çocuğun ağzından küfür duymak beni sokakta bile rahatsız ediyor neler neler öğrenmişler nasıl konuşuyorlar..Heleki bazıları hiç umursamadan bazen annemin,kız arkadaşımın vs. yanında bağıra bağıra konuştuğunda boğazlayasım geliyor.O yüzden bunları okumaları hiç mi hiç iyi olmayacaktır.Elbette konu temelinin Sezen Aksu gibi çok değerli bir sanatçı olması ise çok ayrı bir saçmalık işte bu net ortamında herşey var çocuk kilitleri boşuna çıkarılmıyor.Öyleyse konuyu arkadaşım alınmayacaksa bende bir espriyle kapatıyım =

ArDA bile ''küfür haznem genişledi'' diyorsa gerisini siz düşünün artık :) hehe..

şekerlioğlu
12/08/2007, 02:15
söylediklerini paylaşıyorum.ama arda arkadaşın bunu ciddi olarak değilde espirili bir cevab amacı ve yazılanların enteresanlığına vurgu yapmak için öyle söyledi şahsen benim izlenimim bu yönde.neyse hepimize küfürsüz ve saygılı forumlar dleyip bende kestim şimdilik iyi geceler.

ABNEW
12/08/2007, 13:35
ArDA bile ''küfür haznem genişledi'' diyorsa gerisini siz düşünün artık :) hehe..

Niye öyle dedin Bora küfür haznem geniş miydi zaten:D:D:D

Başlık altında geçen diyaloglar kimse tarafından onaylanmadığı için konuyu büyütmeye de gerek yok arkadaşlar...

tempesty
12/08/2007, 14:34
Niye öyle dedin Bora küfür haznem geniş miydi zaten:D:D:D

Başlık altında geçen diyaloglar kimse tarafından onaylanmadığı için konuyu büyütmeye de gerek yok arkadaşlar...

Yok kardeş;seni genelde kibar birisi olarak tanıdığımız için senin haznende genişledi bu konu vasıtasıyla demek istedim yani hafif bir ironi vardı orda ama anlaşılmadı sanırım :)

ABNEW
12/08/2007, 15:54
Yok kardeş;seni genelde kibar birisi olarak tanıdığımız için senin haznende genişledi bu konu vasıtasıyla demek istedim yani hafif bir ironi vardı orda ama anlaşılmadı sanırım :)

Anlaşıldı anlaşıldı da espri yapmıştım Bora:):)