PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyom'da problem var

malebow
27/01/2013, 00:24
arkadaşlar, punto evo aracımın orjinal teybi üzerinde. fakat diğer araçlara bindiğimde benim radyomun pek iyi çekmediğini anlıyorum ve çevremden gelen tepkilerde aynı şekilde. belirli bir frekanstayken kendi kendinede değişebiliyor. örneğin; fm dinlerken kendi kendine radyo fenerbahçeye geçip geri fm'e geçiyor. önceki aracım peugeot 207'de de aynı problem vardı. bende problem acaba :rolleyes: servise götürsem garanti kapsamında onarırlar diye düşünüyorum ama, servis malesef devamlı birşeyler geçirmeye çalışıyor.

garantili olmasına rağmen bi sürü sorun yaşadım ama servisten para vermeden çıktığım 1 gün dahi olmadı ;(

Ziyaretci040
27/01/2013, 00:38
Çemkirmeyi bilmiyorsun hocam o zaman. Baskı uygularsan sonuca ulaşacağını tahmin ediyorum.

Birkan61
27/01/2013, 00:46
İsyan edin hocam bağırın çağırın vallahi inanki faydasını görüceksiniz başta sakin olun ayakları sonra bir şekilde ayarlıyorlar :)

malebow
27/01/2013, 00:52
aslında tam aksine, çemkiren insanlarla uraşıyorum ben işim gereği :) ama bunların servisinde yani en azından ben yakın olan maslak akpınar'da müşteriyi iplememezlik var. hakda vermiyor değilim devamlı kalabalık. ama benim işim görülmedikten sonra yerim öyle fiat servisini. başka bir fiat servisine götürücem mecburen. aradaki farkı görelim. baktım oda olmuyor sizin yöntemlere başvurayım :)

Birkan61
27/01/2013, 00:54
aslında tam aksine, çemkiren insanlarla uraşıyorum ben işim gereği :) ama bunların servisinde yani en azından ben yakın olan maslak akpınar'da müşteriyi iplememezlik var. hakda vermiyor değilim devamlı kalabalık. ama benim işim görülmedikten sonra yerim öyle fiat servisini. başka bir fiat servisine götürücem mecburen. aradaki farkı görelim. baktım oda olmuyor sizin yöntemlere başvurayım :)

Bakırköy Haliç oto bu konuda iyidir.

City muhabbetinde bir çok kişi ilgi alakadan memnun bahsettiğiniz durumlar yaşanmadı.

Bence sizin servis değişikliğine ihtiyacınız var :)