PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soyulan direksiyon garantiden degişti buyrun içeri

unreal123
26/01/2013, 16:15
Daha önceki konularımda belki okumuşsunuzdur ama yinede özetleyim araç 53 binlerde felan direksiyon soyulmaya başlamıştı. Ankarada forumdada çok sevilen bir servise götürdüm bu sorun için resimleri çekildi felan 1 ay sona dönüş yapıldı. Soyulma kullanıcı hatası garanti dışı dediler nasıl olur felan yok hiç bi faydası yok. Aradan baya bi süre geçti bu sefer ankara KARTAŞ a götürdüm dedim durumbu onlarda resmini felan çekti sonuçmu 3 gün sonra aradılar direksiyonunuz geldi gelin degiştirelim diye. Burdan artık ne sonuç çıkartırsınız bilmiyorum ama o çok sevilen servise artık adımımı atmam çünki işlerini düzgün yapmadıklarını çok iyi anladım...

ABK
26/01/2013, 16:40
Ankara'da hangi Kartaş'a gittiniz?

Maltepe mi? Konya Yolu mu?

omer06
26/01/2013, 16:58
hayırlı olsun gözünüz aydın

dexter
26/01/2013, 17:09
ben de servisten değiştirdim garanti kapsamında,ellerinde 1 adet varmış zaten aynı gün değiştirildi...

gurik
26/01/2013, 18:34
ben de değiştirdim...Tan oto 2 günde halletti.

evrenarisoy
26/01/2013, 20:13
Daha önceki konularımda belki okumuşsunuzdur ama yinede özetleyim araç 53 binlerde felan direksiyon soyulmaya başlamıştı. Ankarada forumdada çok sevilen bir servise götürdüm bu sorun için resimleri çekildi felan 1 ay sona dönüş yapıldı. Soyulma kullanıcı hatası garanti dışı dediler nasıl olur felan yok hiç bi faydası yok. Aradan baya bi süre geçti bu sefer ankara KARTAŞ a götürdüm dedim durumbu onlarda resmini felan çekti sonuçmu 3 gün sonra aradılar direksiyonunuz geldi gelin degiştirelim diye. Burdan artık ne sonuç çıkartırsınız bilmiyorum ama o çok sevilen servise artık adımımı atmam çünki işlerini düzgün yapmadıklarını çok iyi anladım...

Aracınız Evo Active olarak görünüyor activelerde direksiyon deri değil diye biliyorum.

bossman449
26/01/2013, 21:16
Arkadaşla selam forumdaki ilk sorum inşallah benim 2007 punto nun direksiyonu nu çevirirken sürtünme sesi geliyor plastik aksam sesi diye düşünüp baktık ta ddeğilmiş bilya sesi asıl sorun şu aracımın hasar kaydı var acaba garanti sokarlarmı?

celenlee
26/01/2013, 23:49
2008 Eylül Çıkışlı,2009 model aracımın direksiyonu şu an çok fena durumda.

Sizce başvurmamın bir faydası olur mu? En son araç Eylül2011'de 40000 bakımına girmiş yetkili serviste, şu an 55000'de. Garanti vs kalmadı gerçi ama sizce katılım vs bir indirim bir güzellik yaparlar mı? Ya da nereye götürmeliyim?

alixxx
27/01/2013, 00:22
Arkadaşla selam forumdaki ilk sorum inşallah benim 2007 punto nun direksiyonu nu çevirirken sürtünme sesi geliyor plastik aksam sesi diye düşünüp baktık ta ddeğilmiş bilya sesi asıl sorun şu aracımın hasar kaydı var acaba garanti sokarlarmı?
Mehmet bey büyük ihtimalle sokmazlar ve sizin sorununuz sanırım amortisör takozlarından kaynaklanıyor. Bendede aynı sorun vardı değiştirilince düzeldi.

unreal123
31/01/2013, 14:47
evet active aracım ama parçalanıyodu rireksiyon. Maltepe kartaş sonsuz teşekkürler.

efemert304
01/02/2013, 11:12

Merhabalar,
benim araçta da aynı problem var.Aracım 90000 kmde direksiyonu soyuluyor.2009 model.Garanti süresi doldu diye değiştirmediler mersinde.Sizinki kaç model acaba?

unreal123
13/03/2013, 12:30
biraz geç oldu ama 2011 model hocam