PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stop lambası tırt oldu - değişmesi lazım

CoachK
25/01/2013, 09:53
Forumda arama yaptım ama istediğimi bulamadım, daha önce konu açılmışsa özür dilerim.

Sol arka stop ortadaki lamba tırt çıktı. Kendi kendine patladı zannımca, geçen hafta da yanmamazlık yapmıştı biraz sert yapınca düzeldi.:whip0000: Dün fark ettim yine yanmadı, yine sert yaptım:whip0000:, baktım olmayacak stop elimde kalıcak. ampulunu değiştirmeye karar verdim.

Nasıl yaparız ? Nerede yaparız ? Yada servise mi gitmek gerekir ?

Motosikletin tüm ampullerinin değiştirebiliyordum ama araba konusunda bir fikrim yok.

erdiyilmaz
25/01/2013, 10:50
Su konuyu okuyabilirsiniz: https://forum.grandepuntotr.com/makale/35948-arka-stop-ampulu-nasil-degistirilir.html

uurknkc
25/01/2013, 11:23
bagajı açtığınızda stopların vidalarını görceksiniz... eğer yapabilirim diyorsanız vidaları açtığınızda zaten stoplar çıkacaktır.. soketisola çevirere ampulü dışarı çıkarabilirsiniz.. orta stop hakkında bi bilgim yok.. ama arabaya inince bakarım

Porque
25/01/2013, 17:23
Çok basit bir işlem hocam boşu boşuna bir yere gitmenize gerek yok. Elinizden çok az bir iş geliyorsa iki dakikada halledebilirsiniz. 3 hafta önce bende değiştirdim hiç zorlanmadım.

CoachK
25/01/2013, 18:58
arka stop ampulü diye arattım ama konuyu bulamamıştım... ilgilendiiniz için teşekkür ederim. elimden bu tip işler gelir. kendim bi tane ampul alıp değiştireceğim. teşekkürler...