PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tüm üyelere : adınız@grandepuntotr.com mail adresi

OzzY
19/01/2007, 19:10
LÜTFEN İSTEDİĞİNİZ ŞİFREYİ BELİRTİN
Bu şekilde mail adresi isteyen onursal üyeler bana veya erdiye pm, msn, veya bu başlık altından ulaşsın. hesabınız en kısa zamanda açılacaktır.
istediğiniz adresi
görünmesini istediğiniz ad soyadınızı bildirmeniz yeterli.
üye panelinden şifre değiştirmeyi bulamadım istediğiniz şifreyide söylemeniz gerekiyo. değiştirmek isteyenler ulaşsın :)

pop3 destekli program ile kullanmak için :
<table id="table3" border="0" cellpadding="0" width="599"><tbody><tr><td class="tdayesil tx11l bold" height="20" width="30%">Pop3 Sunucusu</td><td class="tx11l" height="20" width="70%">mail.grandepuntotr.com</td></tr><tr><td class="tdayesil tx11l bold" height="25" width="30%">Smtp Suncusu</td><td class="tx11l" height="25" width="70%">mail.grandepuntotr.com</td></tr></tbody></table>
Program ayarları için resimli anlatım:
https://www.natro.com/destek/KutuphaneDetay.asp?QID=9

https://mail.grandepuntotr.com
veya

https://www.iletis.com/index.pl adresinden hesabınza ulaşabilrsiniz

microab
19/01/2007, 19:21
Aha da ben isterem abi...

Linos
19/01/2007, 19:23
Ben de istiyorum 8(

SZK
19/01/2007, 19:38
Evet bende istiyorum.

OzzY
19/01/2007, 19:52
Evet bende istiyorum.
ad soyad ve istediğin adres nedir

Misafır
19/01/2007, 20:05
abi hiç istemezmiyiz .
ben de istiyorum tabi ki !

OzzY
19/01/2007, 20:50
üye panelinden şifre değiştirmeyi bulamadım istediğiniz şifreyide söylemeniz gerekiyo. değiştirmek isteyenler ulaşsın :)

OzzY
19/01/2007, 20:56
pop3 destekli program ile kullanmak için :
<TABLE id=table3 cellPadding=0 width=599 border=0><TBODY><TR><TD class="tdayesil tx11l bold" width="30%" height=20>Pop3 Sunucusu</TD><TD class=tx11l width="70%" height=20>mail.grandepuntotr.com</TD></TR><TR><TD class="tdayesil tx11l bold" width="30%" height=25>Smtp Suncusu</TD><TD class=tx11l width="70%" height=25>mail.grandepuntotr.com</TD></TR></TBODY></TABLE>
https://www.natro.com/destek/KutuphaneDetay.asp?QID=9

h k
19/01/2007, 21:13
teşekkürler 8O

searchandrescue
19/01/2007, 21:19
ozzy teşekkür ederim

Bülent A.
19/01/2007, 22:05
ozzy teşekkürler.
benimki : bulent-a@grandepuntotr.com

microab
19/01/2007, 22:09
Ozan eline sağlık,teşekkürler

shoparr_
19/01/2007, 22:27
hayırlı olsun güzel bir özellik eklenmiş ama bizi dışlamışsınız bişi demek istemiyorum hayırlı olsun diim en iyisi..

OzzY
19/01/2007, 22:33
vrebileceğimiz mail sınırlı olduğundan bu şekilde yapmak zorundayız

shoparr_
19/01/2007, 22:36
vrebileceğimiz mail sınırlı olduğundan bu şekilde yapmak zorundayız

zorundalık olduğundan eminim.bukadar emek harcanırken özellikle sınırlandırmıcanızdan eminim tabiki dostum.ancak mantık olarak bana ters gelen bi uygulama şekli eşitlik vs muhabbeti işte anla neyse ben dile getirmek istedim içimde kalmasın istedim anlaşılmışımdır umarım.

Gkhan
19/01/2007, 22:42
Ozzy bende istiyorummmmmmmmmmmmmm ..

gkhan00@grandepuntotr.com şifreyi sen ayarlarsın ben alırım senden msn den pls

OzzY
19/01/2007, 22:43
başka türlü nasıl bölenilirm burdaki hızla büyüyen topluluğu bi önerin varsa söyle. en adil yol budur bence (bbu karar birçok kişi tarafından onaylanmıştır.)

Misafır
19/01/2007, 22:47
ozan, abi o zaman benimki de yyildirim@grandepuntotr.com olursa çok sevinirim.

Gkhan
19/01/2007, 22:48
ben onursal üyeyi farketmedim güzel bi uyguluma..

CAGLARKA
19/01/2007, 22:49
zorundalık olduğundan eminim.bukadar emek harcanırken özellikle sınırlandırmıcanızdan eminim tabiki dostum.ancak mantık olarak bana ters gelen bi uygulama şekli eşitlik vs muhabbeti işte anla neyse ben dile getirmek istedim içimde kalmasın istedim anlaşılmışımdır umarım.
arkadaşlar bende yeniyim üye arkadaşları tanımıyorum ama böyle bir uygulama ilk bakışta banada ters geldi ne yalan söyliyim. bunun yerine mail isteyen kaç kişiyse o sayıda mailin açılabilmesi için gereken altyapı ne kadar maliyet gerektiriyorsa (bu işlerden anlamam maliyet dışında başka kısıtlamalar da olabilir) kişi başına katılım payı karşılığında isteyen herkese mail hesabı açılması daha iyi olur diye düşünüyorum.

civcivx
19/01/2007, 23:01
Hosting paketinde toplam 50 adet ücretsiz e-posta hakkı var ve doğal olarak 200'ün üzerinde üye olduğuna göre, dağıtımın bir şekilde bir ölçüye dayanması gerekecekti. Ve bunlar hiç bekletilmeden dağıtılıyor, bu büyük bir incelik.

Ekstra e-posta için gereken altyapı maliyeti ise şu etapta yüksek görünüyor. 50 e-posta için yıllık 105 YTL gibi bir rakam ödenmesi gerekiyor. Zaten öyle bir durum olursa, hemen hemen tüm kayıtlı üyeler e-posta isteyecektir ve maliyet iyice artacaktır. Düşünün şu anki vaziyette 50 ücretsiz olanı saymazsak, kalan üyelere verilecek e-posta hesapları için 400 YTL civarı bir ödeme yapmak gerekir. Ayrıca daha sonra yeni gelenler de isteyecektir vs.

Ama bununla ilgili bir düzenleme zamanla yapılır, istek sayısı artarsa böyle bir altyapı hazırlığına girişilir.

Ha şu olur, münferit istekler için sanırım e-posta hesabı açılımı 2,5 YTL gibi bir şey tutuyor. O şekilde de olabilir ama o tutarı da nasıl alıcaksın :) Astarı yüzünden pahalıya gelir. Üye dese ki, tamam kardeş ben de 5-10 YTL neyse gönderiyorum bana da e-posta verin, e zaten şu an dağıtılanlar o şekilde dağıtılıyor. İtiraz etmek olmaz yani 8O

Gianfranco
19/01/2007, 23:03
Bu aracı kullanarak kullanıcı profilinizi güncelleyebilirsiniz.Hesabınız için iletişim detaylarını giriniz.Şifrenizi değiştirmek için 'Şifre Değiştir' butonunu tıklayınız
sifre degistirmek icin bole bisi cikti.Ama orda da tusu bu turlu bulamadim.

Bu yazi icin tercihler-hesap profilini kullandim.

Lutfen birisi yardim etsin :)

Gianfranco
19/01/2007, 23:06
Bu mail isine neden bu kadar takildiginizi anlamadim. Normalde sitelerde sadece yonetimdekilere verilirken burda onursal uyelerede vermisler.
Ayrica civcivx e katiliyorum.Cok isteyen olursa bole bisi yapilmasi bence mantikli olur.

Misafır
19/01/2007, 23:16
arkadaşlar, sizlerden site yöneticileri için biraz daha anlayış bekliyorum.
son dönemde yoğun bir hosting sorunu yaşadık.
ve bu sorun daha yeni çözüldü diyebiliriz.
tabi ki sitemize üye olan tüm üyelerimize mail adresi verilecek ama bunun için biraz daha zaman gerekli bunu da takdir edeceğinizi umuyorum.

lütfen biraz daha sabır diyorum.
ben farklı farklı birsürü siteye üyeyim ama hiçbirisi bana o siteye ait mail adresi vermedi.
yönetici arkadaşların bu yönde bir çalışma başlatması bence çok güzel bir davranış
fakat unutmamamız gerekiyor ki bu bir başlangıç ve de tüm üyelerimizin bundan faydalanması da çok zaman almadan adım adım gerçekleşecektir.

yaşasın gp kardeşliği,

viva gp :D

shoparr_
19/01/2007, 23:56
1-ben anlayışsızlık yapmadım.tüm yöneticlere emeklerinden dolayı saygı duyuyorum.
2-zorunluluk olduğunu anladığımı da bildirdim.50 adet varsa tabiki öncelik onursal üyeleri verilmeli ben sadece bu ayrımın başka konulara taşınmasını ya da forumda bir yer edinmesini istemiyorum.açıkçası kulağıma hoş gelmiyor.
3-onursal üye sıfatına dediğim hiç birşey yok.
4-bana ters gelen olayın ana mantığıdır.yani ayrım yapılması(ne olursa olsun) ve en önemlisi bu ayrımın başka konularda da yeri geldiğinde şaka yollu da olsa yapılması.
5-adres çok güzel bir özellik olmuş tebrik ederim diyen de bendim ve bunda gayette iyi niyetliydim.
6-bana verilmiyo die olay yaratacak ,karalıcak bi adam değilim.gerek de yok zaten tartışmaya ben buraya keyif almak için giriyorum.ama düşüncelerimi söylemezsemde kendimi iyi hissetmezdim.
7-beni anlamak isteyenlere söyleyeceğim şey....ben böle konulara hassasiyetle davranan biriyim eşitsizlik hele ki para vermedik diye yapılan eşitsizlik ve ayrım genel mantık olarak beni rahatsız eder.sadece bu konuda da değil.bunun lafının bile edilmesi yeterli..büyütmenin bir anlamı yok.herkese iyi akşamlar...hayırlı olsun demeyi unutmuşum..cidden kötü niyetli değildim..tabi ki olsa herkese verilecektir.bana katılmayanlarında benim onlara duyduğum saygıyı bana duymalarını bekliyorum .özellikle de düşünce özgürlüğü için yara aldığımız şu önemli günde(bknz:Hrant Dink. Suikasti)..

ORACLE
20/01/2007, 00:34
"eşitsizlik hele ki para vermedik diye yapılan eşitsizlik ve ayrım genel mantık olarak beni rahatsız eder"
Abi sen hala böyle mi düşünüyorsun.Böyle bir durum yok. böyle bir zorunlulukta yoktu. O an için siteyi açabilmek adına böyle bir fikir atıldı ortaya,arzu edende katkıta bulundu. Eğer böyle bir zorunluluk yada ayrımcılık olsa siteye üyelik için isterdik o zaman değil mi? Yanlış düşünüyorsun.

Misafır
20/01/2007, 00:36
sakin ol shoparr dostum.

bizler seni tanıyor ve biliyoruz.
senin söylediklerinin altında ne başka bir anlam arıyoruz, ne de seni anlayızsızlıkla suçluyoruz.
tabi ki senin fikir ve düşüncelerine saygı duyuyoruz.
herkes kendi fikrini belirtmekte hür ve özgürdür.
yazdıklarımın yanlış anlaşılmasına sebep olduysam ben özür dilerim.
benim sadece söylemek istediğim;
son zamanlarda site olarak tüm kardeşlerimiz zor günler geçirdi.
host sorunu hepimizin canını oldukça sıktı.
her gün gelişmekte olan bir siteyiz ve de uygulamalar da bu doğrultuda gelişiyor.
ama tabi ki bu biraz zaman alacak.
şunu yürekten söylüyorum bu sitede ayırım yapacak ve de yaptıracak arkadaş yok.
bizler bir araya gelerek ve de birbirimizden güç alarak birşeyler yapmaya çalışıyoruz.
bu yüreğimizin temizliğinden, samimiyetimizden, bağlılığımızdan ve de birbirimize duyduğumuz saygıdan ileri geliyor.

deminki yazımda haddimi aştıysam özür dilerim ama ne olur biraz daha zaman tanıyalım birbirimize.

teşekkür ederim.

shoparr_
20/01/2007, 00:44
zorunlu olmadığını biliyorum.zaten o cümlenin anlamı;"onursal üye olmadığımız için"dir.siteye üye olmak içinde para toplamak zaten fikir itibariyle saçma değil mi sence de?ilk açıldığında site bunla ilgili şaka yollu muhabbetlerde döndü sticker vs konularda.benim demek istediğim o zaman bn ya da bi başkası (para gönderme konusunda herkesin farklı sebebi olabilir ama benm ki ne güvensizlik ne de maddiyattı)para göndermedi diye yeri geldiğinde bu şekilde ayrımlar yapılıcaksa bu hoş olmaz.bu dün sticker bugün mail yarın x olabilir.ben bu konudaki fikrimi söyledim başka yerlere çekmenin anlamı yok.ayrım olmadığını düşünüyorsanız size katılmadığmı söyledim tartışmanın da anlamı yok.size göre yanlış düşünüyo olabilirim.dediğim gibi sadece fikrimi söyledim.saygılar

ekleme:sayın hiç bir sözüm kişisel değildi gücenmedim de estafurullah ne demek özür.bu sitede ayrım yapacak biri olmadığını bende biliyorum herkes gönlünü verdi bu platforma birbirini de çok sevdi..ben istenmese de arzu edilmese de böyle bir ortam oluşuyo ve oluşabilir aklınızda bulunsun bana biraz ters geldi dedim.ama olay başka boyutlara döndü..beni anladığını umuyorum teşekkür ediyorum..

bu olayın devam etmemesi için sizlerden de rica da bulunuyorum..elimden geldiğince de bende devam ettirmeyeceğim..anlaşıldığımı farz ederek herkese iyi forumlar diliyorum.

ORACLE
20/01/2007, 01:03
"ben istenmese de arzu edilmese de böyle bir ortam oluşuyo ve oluşabilir aklınızda bulunsun bana biraz ters geldi dedim".

Abicim kesinlikle böyle bi ortam yok ve oluşmuyor. Bunları sinirlenerek yazmıyorum yanlış anlama. Bunu anlamamış olmana üzülüyorum.
Yine de fikrine saygı duyuyorum ve bu konudaki son mesajımdır.

toful
20/01/2007, 08:16
zorunlu olmadığını biliyorum.zaten o cümlenin anlamı;"onursal üye olmadığımız için"dir.siteye üye olmak içinde para toplamak zaten fikir itibariyle saçma değil mi sence de?ilk açıldığında site bunla ilgili şaka yollu muhabbetlerde döndü sticker vs konularda.benim demek istediğim o zaman bn ya da bi başkası (para gönderme konusunda herkesin farklı sebebi olabilir ama benm ki ne güvensizlik ne de maddiyattı)para göndermedi diye yeri geldiğinde bu şekilde ayrımlar yapılıcaksa bu hoş olmaz.bu dün sticker bugün mail yarın x olabilir.ben bu konudaki fikrimi söyledim başka yerlere çekmenin anlamı yok.ayrım olmadığını düşünüyorsanız size katılmadığmı söyledim tartışmanın da anlamı yok.size göre yanlış düşünüyo olabilirim.dediğim gibi sadece fikrimi söyledim.saygılar

ekleme:sayın hiç bir sözüm kişisel değildi gücenmedim de estafurullah ne demek özür.bu sitede ayrım yapacak biri olmadığını bende biliyorum herkes gönlünü verdi bu platforma birbirini de çok sevdi..ben istenmese de arzu edilmese de böyle bir ortam oluşuyo ve oluşabilir aklınızda bulunsun bana biraz ters geldi dedim.ama olay başka boyutlara döndü..beni anladığını umuyorum teşekkür ediyorum..

bu olayın devam etmemesi için sizlerden de rica da bulunuyorum..elimden geldiğince de bende devam ettirmeyeceğim..anlaşıldığımı farz ederek herkese iyi forumlar diliyorum.

ben mail adresimi yöneticiye mesaj geçip iptal edip devredebilirim arzu edersen.

shoparr_
20/01/2007, 08:23
benim dediğimi çok başka şeylere çekmişsin kimse ile daha fazla tartışmıcam çünkü alakasız muhabbetler para lafları dönmüş benim dediğim ısrarla anlaşılmamış.belki de ben anlatamadım..ve en önemlisi çıkış yaptığım söylenmiş kasmaya gerek yok neden bir çıkış yapayım...içimde kalmasını mı isterdiniz..işte sorunumuz bu belki de neyse konuşmayacağım..benim anlayamamış olmam benim eksikliğim olsun ama sizler beni anlayın lütfen.objektif düşünürsek benim bundan önceki yazılarımla da alakalı olarak bu konuda da aynı düşüncemi ifade ettiğim ve başta sadece rahatsızlık duyduğumu söylediğim görülecektir.artık konuşmayacağım..hayırlısı olsun..
kimsenin adresinde gözüm yok.toful arkadaşım hakkaten yanlış anlamışsın kırıcı oluyorsun..güle güle kullanın..bu zorunluluktan kaynaklandı ve böyle oldu önemli olan olay değil.ve nedense benmle hep olay tartışılıyor..biraz olgu tartışsak iyi olacak..bugün bana yarın başkasına başka şekillerde..bundan sonra yazı yazmayacağım.lütfen bana yönelik sözleri özelden geçin..burada cevaplayacağım tarzda yazılar yazmazsanız çok sevinceceğim.bunu yapma sebebim olayın akıl almaz boyutlara doğru yürüyebileceği..çünkü hiç söylemedğim hiç düşünmedğim muhabbetlere döndü..

toful
20/01/2007, 08:42
benim dediğimi çok başka şeylere çekmişsin kimse ile daha fazla tartışmıcam çünkü alakasız muhabbetler para lafları dönmüş benim dediğim ısrarla anlaşılmamış.belki de ben anlatamadım..ve en önemlisi çıkış yaptığım söylenmiş kasmaya gerek yok neden bir çıkış yapayım...içimde kalmasını mı isterdiniz..işte sorunumuz bu belki de neyse konuşmayacağım..benim anlayamamış olmam benim eksikliğim olsun ama sizler beni anlayın lütfen.objektif düşünürsek benim bundan önceki yazılarımla da alakalı olarak bu konuda da aynı düşüncemi ifade ettiğim ve başta sadece rahatsızlık duyduğumu söylediğim görülecektir.artık konuşmayacağım..hayırlısı olsun..
kimsenin adresinde gözüm yok.toful arkadaşım hakkaten yanlış anlamışsın kırıcı oluyorsun..güle güle kullanın..bu zorunluluktan kaynaklandı ve böyle oldu önemli olan olay değil.ve nedense benmle hep olay tartışılıyor..biraz olgu tartışsak iyi olacak..bugün bana yarın başkasına başka şekillerde..bundan sonra yazı yazmayacağım.lütfen bana yönelik sözleri özelden geçin..burada cevaplayacağım tarzda yazılar yazmazsanız çok sevinceceğim.bunu yapma sebebim olayın akıl almaz boyutlara doğru yürüyebileceği..çünkü hiç söylemedğim hiç düşünmedğim muhabbetlere döndü..

inan kötü niyetli yazmış değilim.niyetim kırıcı olmak asla değil.ben çok fazla kullanmam diye düşünerekten teklif ettim.

erdiyilmaz
20/01/2007, 10:02
bir süre foruma girememiştim ufak tartışmaLar oLmuş. üzücü bir durum. konunun tam başını biLmiyorum açıkcası ancak e-maiL oLayından kaynakLanıyorsa ayıp oLur yani, herkes yaşını başını aLmış insanLar burada. bi maiL adresi gibi kıytırık bir durum bizim aramızı etkiLememeLi diye düşünüyorum.

herkesi de biraz daha hoşgörü ve aLttan aLmaya davet ediyorum. arada tartışmaLarımız kavgaLarımız gürüLtüLerimiz oLacaktır eLbette. zaten gürüLtümüz oLmazsa sorun var demektir. insan ancak sevdigi biriyLe tartışır, sevmedigi biri hakkında yorum biLe yapmak istemez. umarım bu konu kapanır.

insiyatif ve sag duyunuz için şimdiden teşekkür ederim.

ümit yanardağ
20/01/2007, 12:05
uyanardag@grandepunto.tr.com teşekkür ederim dostum şifremi alırım senden

OzzY
20/01/2007, 12:51
uyanardag@grandepunto.tr.com teşekkür ederim dostum şifremi alırım senden
malesef sadece onursal üyeler.

Misafır
20/01/2007, 19:31
shoparr, kardeşim benim
ya sen anlatamadın ya da biz anlayamadık.

ne ise ne uzatmaya gerek yok.

sadece şuna inanıyorum.
bu siteye üye olan tüm kardeşlerimizin hiçbirinin diğerinden farkı yok.
hiç kimsenin diğerinden üstünlüğü yok.
istanbul buluşmasında vadinin bir sözü olmuştu.
bu site benim, senin veya onun değil.
bu size bizim, hepimizin
bizler bir araya gelerek, omuz omuza vererek çok daha ilerilere gidecek ve çok daha güzel günler yaşayacağız.

bu site, bu aile hepimizin

seni kırdıysam özür dilerim.
kusuruma bakma lütfen.

OzzY
20/01/2007, 22:27
bu site benim, senin veya onun değil.
bu size bizim, hepimizin

tamamen bu görüşteyim.

OzzY
21/01/2007, 01:18
reklam geliri başladığıunda ilk işim mail paketi almak olucak duyurulur :)

Auto engineeR
21/01/2007, 02:29
onursal üyeler neye göre oluşturuldu?
bu forumdan öncesine göre mi, yoksa sadece bu foruma göre mi?

microab
21/01/2007, 02:50
Onursal üyelik süreç içerisinde gelişti...
Şöyle ki;Sitenin alan adı-taşıyıcısı-falanı filanı için gereken maddi destek üyeler tarafından sağlandı.Sonrasında Onursal üyelik olayı ortaya çıktığında,maddi olarak desteği olanların onursal üye olarak anılması gündeme geldi ve bu vesile ile maddi yardımda bulunanlar onursal üye oldular...

Auto engineeR
21/01/2007, 02:54
anladım... saol

erdiyilmaz
21/01/2007, 07:56
yanLış anLaşıLma oLmasın sakın. parayı veren düdüğü çaLar mantıgında degiLiz asLa. maiL aLınamadıgı için kızmış oLanLar vardır beLki ama bu karar'ı düşündügümde sitede normaL üyemiz yoktu hepsi parasaL destekte buLunan arkadaşLardı, nerden akLıma geLirdi bir ayda 250 üye oLacagımız :) dedim DH'de 1 yıLda 145 üye topLanmış, biz de dedim 1.5 yıLda fiLan 250 oLuruz diye hesap ederken.. evdeki hesap çarşıya uymadı misaLi o rakama 1 ayda uLaştık : )

ancak maiL konusunda girişimLerimiz oLacak. her üyemizde oLsun bir maiL adresi. bu konuyu haLLetmeye çaLışıcam 8O

Auto engineeR
21/01/2007, 14:27
yok mail konusunda deilim ben. onursal üyelere şöle bi baktığımda : hepsi eski forum sitesinde aktif olanlar gibi geldi bana. eğer öyleyse, shopar we benim de neden onursal üye olmadığımızı merak ettim.
problem yok, onursal üyeleri seçme nedeni bu değilmiş.

Misafır
21/01/2007, 18:48
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=5

buradan onursal üyelik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gianfranco
21/01/2007, 18:48
Sifre nereden degistiriliyor? Bulabilen var mi?????? :B

BGRAYS
21/01/2007, 20:00
arkadasım bu konu kac kere konusuldu onursal uye denen ınsanlara para werın sızı onursal yapalım olayı olmadı ılk once sıte olusumu ıcın yardımdı sonra onursal olayı olustu bu kdr yuzeysel gorunmemelı ..

OzzY
21/01/2007, 20:08
normal üyelerde mail isteğinde bulunablir.(önceden isteyenler tekar istesin)

Misafır
21/01/2007, 20:13
onursal üye kelimesi o zaman şartlarında anlık olarak akla gelen ve de sonrasında kalıcı hale gelen bir kelime.

onursal üye kelimesi yerine başka kelimeler de kullanılabilir tabi.
ama bu konu ile ilgili tartışmanın neden bu kadar uzadığını anlayamadım.

bu sitenin birsürü üyesi var.
tüm üyeler de grandepunto sevdalısı.
bu site de bizim yuvamız ve ortak paylaşım alanımız.

bence tartışılması gereken, onursal üyelik kelimesi ve site ile ilgili masraf ve giderlere katkıda bulunan üyelere neden onursal üyelik sıfatının verildiği olmamalı.

madem burası bizim ortak paylaşım alınımız, evimiz, yuvamız
o zaman bu siteyi daha kullanışlı ve de herkes için daha faydalı bir hale nasıl getirebiliriz onu tartışmalıyız diyorum.

sitenin olanaklarının sınırlı olduğunu hepimiz biliyoruz.
bu site bizlerin çalışmaları ve özverili davranışları sayesinde bu seviyeye geldi.
bizler tabi ki bu siteye gerek manevi gerekse maddi yardımlarda bulunmalıyız.
bu yardımlar sonucunda da hepimizin yararına kullanılacak ve bizlerin lehine olacak çalışmalar yapılacaktır.
örneğin, tasarlanan logonun yaptırılarak tüm üyelere gönderilmesi, ön koltuklar için yelekler yapılarak üye arkadaşlara ulaştırılması vb.

tabi ki bu tür çalışmalar para ile oluyor.
ve bu parayı da gerekirse şimdilik bizler karşılamalıyız.
sitenin reklam gelirleri siteyi çevirecek düzeye geldiğinde ve sonrasında da zaten bu tür çalışmalar bu gelirlerden karşılanacaktır.
ama o zamana kadar gerekirse tüm gp kardeşlerimiz imkanları elverdiğince sitemize katkıda bulunmalıdır diye düşünüyorum.
bu katkı sitedeki en aktif üyelerle sınırlı kalmamalı bence.
çünkü bu site bizim, bu site hepimizin.
ona sahip çıkarak onu yüceltecek ve de bunun sonucunda daha iyi şartlara ve olanaklara sahip olacak olan yine bizleriz.

ben bu konuya biraz dikkat çekmek istiyorum.

ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.

microab
21/01/2007, 20:15
Bu işi neden anlamak istemiyor bazı arkadaşlar anlayamamıyorum.
ozzy nerden çıkardın şu desteği olanları onursal yapma işini yavv...

Para verinde onursal üye olun denmedi bu bir.

İnsanlar site oluşurken masraflarını paylaşmak istediler( Para verirsem hem onursal üyede yaparlar beni diye düşünen basit insanlar olduğunu sanmıyorum aramızda) üzerimize ne düşüyorsa yaparız dediler ve maddi destekte bulundular,ortada onursal-kıvançsal bi üyelik söz konusu değildi.

Ardından site oluşturuldu işler yoluna girmeye başladı ve onursal üyelik için ilk etapta böyle masraf paylaşımında bulunan üyeleri onursal üye yapma fikri doğdu ve uygulandı...

@alialgan
öyle bir laf etmişsin ki arkadaş;"onursal demek saygı ve övünç demektir-- para veren biri neden onursal olsun"
yani bu onursal üye sayılan insanların saygı duyulacak bir tarafı yok öylemi sana göre?

Kimsenin burada böylesi bir ünvana ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

Burada birsürü arkadaş 2006 şubatından beri,öyle yada böyle bu topluluğun içinde olan insanlar.Bir şekilde oluşumda katkısı olan arkadaşlar,üç kuruş verip de bu ünvanı alan yada almaya çalışan insanlar değiller.

Bazı arkadaşlar birtakım sebeplerden dolayı ara vermiş olabilir fakat sonradan katılan birçok üyemiz de en baştan beri bu yolda beraber ilerlediğimiz arkadaşlar.

Bu nedir yahu alın şu onursal üye lafını kaldırın ozzy isteniyorum yavv...

BGRAYS
21/01/2007, 20:24
ewet anket acılsın kaldırılsın bence abi ya

searchandrescue
21/01/2007, 20:31
bu onursal üyelik olayı sıktı arkadaşlar ben adımın önünde onursal üye yazıyo diye birilerinin çıkıp nasıl oluştuğunu bile bilmediği bi konuda saygısızlık boyutlarına varan eleştirilerde bulunmasından rahatsızım kaldırın şu onursal ekini olay bitsin

Misafır
21/01/2007, 20:48
bu işi bu kadar uzatmanın alemi yok arkadaşlar.
birşeyler yazıyoruz ama nedense bazı arkadaşlarımız onursal lafına takılıp kalıyorlar.
nedir sizleri bu kadar rahatsız eden anlamıyorum.
evet, site içinde aktif olan ve bu sitenin herşeyi ile ilgilenen ve de her zaman site ile ilgili işlere koşturan arkadaşlarımız mevcut.
bu arkadaşlarımız site için kendi hayatlarından zaman ayırıyor, ailelerinden, işlerinden ve kısacası yaşamlarından fedakarlık yapıyorlar.

her ilde böyle arkadaşlarımız var.
onlar ne liderler, ne önderler ne de diğerlerinden üstünler.
onlar yanlızca gp sevdalısı ve de bu site için ne gerekiyorsa yapmaya çalışan fedakar insanlar.
bu arkadaşların gerek maddi gerekse manevi faydaları tartışılmaz.

tüm üyelerimizin bu şekilde davranması ve hareket etmesi gerekirken, tutturmuşuz bir onursaldır gidiyor.

kimsenin zoruna gitmesin,
bir ayrım, bir farklılık falan mevcut değil bu sitede.
ama izin verin de site için kendini paralayan insanların adının altında böyle bir şey yazsın.
bunun kimseye bir zararı yok.
kimse bunu kendine dert edinmemeli.
aksine gp ailesine daha fazla yararlı olmak , faydalı olmak için çabalamak bence daha doğru olacaktır.

esas sorun, orada onursal veya başka bir şey yazması galiba.
oraya katılımcı üye de yazsak, vip de yazsak ne yazarsak yazalım
anlaşılan bu tür itirazları her zaman duyacağız
önemli olan orada ne yazdığı değil, önemli olan gp ailesine faydalı ve bizler için daha yararlı neler yapabileceğimiz.

viva gp. :D

toful
21/01/2007, 20:55
rahatıslık "onursal üyelik" isiminde değil ki benim anladığım kadarıyla, öyle olsa daha önce neden itiraz edilmediki.ayrıca benimkinin kaldırılmasını istiyorum. ama bu oluşum için çok çırpınan arkadaşlarımız var onlara çok ayıp etmiş oluruz en azından onlarinki kalmalı.

Misafir2
21/01/2007, 21:00
ayıptır ya valla arkadaşlar bu bazı söylemler hıçhoş değil ve yakıştırasmıyorum kımseye kendım dahıl helekı para vs vs vs. bazı arkadaşlarımızın bazı arkadaşlımıza bazı konularda saygı duymasıı gerekıyor dıye düşünüyorum eğerki çok önemlıyse bazıları için ben vulas54@grandepuntotr.com e-posta adresımı bırıne verebılırım çokta önemlı değil yeterkı kımse kımseyi üzmesın kardeşlık (öyle algılıyorum) bozulmasın

emre
21/01/2007, 21:35
çok fazla abartıp birbirimizi kırmanın anlamı yok eğer gerçekten ikilem yaratıosa bu konu ve ayrımcılık olduğu düşüncesi varsa diğer üyelerimizin içinde alınsın tabi ki bu "onursal üye" hatta bu konunun üzerinde bu kadar çok durmuş insanlara verilsin (bu sözümü yanlış anlamayın deyeneyin gerçekten bi farkı yok diye diyorum) onlarda görecek bi öneminin olmadığını sadece küçük bi jestten ibaret olduğunu üzmeyelim birbirizi sadece bi yazıdan ibaret bu yaş olarak en küçüklerinizden birisi olarak ypmayın büyütmeyin abiler bu konuyu rica ediyorum

unutulmamalıki biz burda bi kardeşlik kurmaya çalışıoruz ve ben kendi adıma çok güzel dostluklar kurdum bu tatlı ortamı bozmayalım

viva gp 8O

Bülent A.
21/01/2007, 21:35
Ya arkadaşlar uzatmaya gerek yok bu konuyu.
İsmin altında onursal üye yazsa ne olur yazmasa ne olur.
Neticede burada herkes bir herkes eşit.
Eğer öyle olmasaydı onursal üyeler için ayı bir bölüm açılır normal üyelerde o kısmı göremezdi.
Ama yok böle bişi
Daha önceki GP formunda da bazı üyeler VIP üye yapılmıştı.Ama kalkıp kimse neye göre belirlendi bu demedi.Yaptıkları paylaşımları nedeniyle dendi geçildi.Ama ben dahil kimse üzerinde durmadı.eticede diğer üyelerde palaşım yapıyordu.

Sonuç olarak burada herkes eşit herkes bir.Uzatmanında bir anlamı yok

BGRAYS
21/01/2007, 22:52
+111

Gkhan
21/01/2007, 23:24
Bu tartışma yeterince uzamadı mı ??

Ryu
21/01/2007, 23:57
bu site kurulurken hevesle destekle maddi manevi olarak. 3 5 kişilik buluşmalarla uğraşan arkadaşlarında bırakın bari onusalı olsun. nedir yani bumu problem. elimizi taşın altına koyduysak suçlumu olduk.

Sezgintr
22/01/2007, 00:00
Ryu konuyla alakasız ama senin imzandaki arabanın resmi inşallah photoshoptur eğer değilse arabanın sürtmedik yeri kalmaz.

Ryu
22/01/2007, 00:01
Ryu konuyla alakasız ama senin imzandaki arabanın resmi inşallah photoshoptur eğer değilse arabanın sürtmedik yeri kalmaz.

photoshop kesinlikle.

Linos
22/01/2007, 10:17
Arkadaşlar, bu muhabbet yeterince uzamış -birbirimizin kalbini kırma noktalarına kadar! Ortada iki taraf açısından da büyük yanlış anlamalar var! Ama artık herkesin birbirini anlayabildiğini umuyorum! Artık kapansın bence bu muhabbet...8O 8O 8O

Birlik olmaya çalışırken ufak tefek meseleler yüzünden ayrılmayalım!!!

Mısafır
22/01/2007, 10:53
Arkadaşlar bu site ne benim ne erdinin ne de ozanın nede dıger onursal uyelerındır...

burda butunluk halınde hepımıze faydalı olacak ortamlar yaratmaya calısıyoruz
burda kımsenın bır ustunlugu yok...
ama musade edın sıtenın kurulus surecınde
ınternet uzerınden toplantılar yapan zaman harcayan ve maddı manevı destekte bulunan arkadaslar oncelıklı olsun....

dıp not olarak tekrar bır konuyu dıle getırmek ıstıyorum
sitedeki tüm ozellıkler ve grendepuntotr uyesı olma ayrıcalıgından tum uyeler kısıtlama olmaksızın faydalanacaktır bıraz sabır bıraz anlayız bıraz ozverı...

tesekkurler...

Misafır
22/01/2007, 11:01
hoşgeldin vadi dost.

özlemişiz senin yazılarını okumayı.

ORACLE
22/01/2007, 15:07
Ya abilerim bu adresi outlook a tanımlıyorum
sonra bana bir pencere çıkıyor kullanıcı adı ve şifremi soruyor.
hem mail adresimi komple kullanıcı adı olarak hemde sadece @ işaretinden öncekini yazarak denedim ama kabul etmiyor.

'mail.grandepuntotr.com - Alınıyor' görevi bir hata bildirdi (0x800CCC92) : 'E-posta sunucunuz oturum açmanızı engelledi. Hesap özelliklerinizde kullanıcı adı ve parolanızı doğrulayın. Araçlar altından E-posta hesapları seçeneğini tıklatın. Sunucu yanıtı: -ERR Unknown user or incorrect password'

böyle bir hata veriyor.
Bu adresi outlook ta kullanmıyor muyuz?

kadoku
22/01/2007, 15:11
@Oracle aynı hata msj.ile bende karşılaştım:rolleyes: belki de daha aktif değildir hesaplar..

Mısafir
22/01/2007, 15:39
yok ben çözdüm onu ayarlarınızı şu şekilde yapın. Araçlardan E-posta hesaplarına girin ve orayı aşağıdaki gibi düzenleyin.
https://i73.photobucket.com/albums/i222//1-1.jpg
ve oradan diğer ayarlar ı tıklayın orada aşaıdaki işlemleri yapın.
https://i73.photobucket.com/albums/i222//2.jpghttps://i73.photobucket.com/albums/i222//3.jpg
sonra olması lazım. Adınızı e şifrenizidoğrulayın ekranı çıkıyosa oraya adınız kısmına misal @grandepuntotr.com diye uzun yazın adınızı. Bi problem çıkmaması lazım. İlk bi iki kez bende de olamdı ama sonra oldu. Hatta outlook ta kural oluşturun bi de klasör grandepuntotr adresine gelen direk o klasöre gitsin böylelikle daha düzenli çalışırsınız. Ivır zıvır maillerin arasında kaybolmaz. Kolay gele

Auto engineeR
22/01/2007, 15:42
aRKADAŞLAR, BURADA LAFLARIN HEPSİ BANAYSA GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM. BENİ YANLIŞ ANLAMIŞSINIZ, BEN SADECEONURSAL ÜYENİN NASI OLDUĞUNU SORDUM, SORMADAN ÖNCE YÜRÜTTÜĞÜM FİKRİ SÖYLEDİM. İTİRAZIM YOK, BU GÜZEL BİŞİ WE BEN KARŞI GELMEDİM. NİYE BÖYLE UZADI, BÜYÜTÜLDÜ,KALP KIRMALARA GİTTİ ANLAMIYORUM..
NE DEDİM Kİ BEN ????

Mısafır
22/01/2007, 15:45
Alper sana ozel bı msg yok gordugum kadarıyla ;)
hersey sut liman olmustur sanırım. bu başlığı kapatıp
yönetimden duyurular kısmından bu mail işlerini yürütelim
bu sayfa GrandePuntoTR ye yakısmıyor...