PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabanın hakkını verin lütfen

yusuf28
25/01/2013, 00:30
Merhaba degerlı ve saygı deger uyelerımız burda cok guzel vakıt gecırıyorum aracımda neler vara neler yok ogrenıyorum ama burda oldugum ve kendı ılanım olsun veya olmasın sınırlerımızı zıplataan konular var bırıncısı kendı arabam ıcın konusayım baskasının arabası hakkında konusma yetkım yoktur
evet 2010 uzerı punto evo dnamık modelı arayan arayan arakadaslar benım aracım 2011 dınamıkn özellıklerı
1-otomatık ıc kararan dıkız aynası
2-crus control
3-dıjıtal klıma
4-en az kendı aracım gıbı 3 aırbag
5-1.3 multıjet 75 beygır (Turkıye en az yakan arac fırmanın en ıyı motoru)
6-dpf
7-euro 5 motor
8-bordo-sıyah ıc doseme yolcu aırbag ıle on konsol arasındakı kırmızı led spor ısık
9-yagmur sensoru
10-dıreksıyondan muzık sıstemı komutu
11-Punto evo uretımı durdulmustur
bu arada ıc konfor ve rahatlıgıda golf,astra v.b araclarda aynı olculerdedır
daha guvenlık ,fren,durus karızmatık olan bunca guzel aracalrın fıyatlarını ölduren kısıler 100 km 3,8 gordum ıst sehır ıcınde ıse 4,2 gordum ya sızlere soruyorum 27,500 ıle 29.000 tl veren kısıler tabıkı bu sekıdle araclar var ama 5 -6 parca boya degısenı olan araclar ama yok bende halen bu fıyatlara almak ıstıyorum fıyatı oldurmek ısteyen arkadaslar soylermısınız baska bır markada bunca ozellıgı olan bır aracı neden fıyat oldırmek ıstıyorsunuz soylermısınız lutfen burada kı amacım kavga gurultu degıl ama bır cvp yazarken neden ınat ıle fıatı kotuleyerek fıyat verıyrosunuz neden madem bu fıyata bu arac etmez dıyrosun bırıncı grubun ısmıne bak ıkıncısı ıse o aracı al lutfen rıca edıyorum
saygılarımla
kırdıgım uzdugum kısılerden ozur dılerım

malebow
25/01/2013, 00:41
piyasamız biraz çabuk düşüyor malesef. :ermm: ama ön yargılardan dolayı olduğunu sanmıyorum açıkçası. punto evo biraz daha lükse kaçıyor sonucta. sonucta hangi modele dair özel bir araç üretilsede o araç azınlıkta olduğu için fiyatı bir süre sonra düşlük oluyor.

bu fiyatlara daha çok özellikli arabalarda var tabi ancak aracın piyasadaki yeri, parça sıkıntısı, vergisi, yakıtı vb. özellikleri araç ne kadar iyi olursa olsun aşağı çekiyor. kurtulamadık şu almanlar ve fransızlardan.

lanceee
25/01/2013, 12:05
puntoya kotuleyen bır cok arkadasım benım arabama bındıkten sonra nerdeyse hepsi gp ve evo aldılar bu ön yargılar yüzünden diğer markaların boş modellerıne boşuna para veriyolar

1ocak2011
25/01/2013, 12:14
Piyasasını canlandırmak kesinlikle kendi elimizde diye düşünüyorum. Sen burada en ufak soruna servise bile gitmeden 15 cevapla atar tutarsan o aracın piyasasını tabi düşürürsün.

classiconline
25/01/2013, 12:15
Sinirlenmekte haklısınız.Araba satmak gerçekten zor bir iş.Alan alır bu fiyata almayan almaz.Kendinizi sıkmayın derim.
Bende 2006 gp vardı.Sattım dobloyu aldım.Dobloyu da sattım 2006 astra aldım.Yakıt konusunda gp çok daha ekonomikti.
Aracınızın değerini bilecek birisi çıkacaktır...
Hayırlı satışlar

Misafir046
25/01/2013, 16:16
Valla ben daha onceki puntomu satış doneminde hık mık edenlere gidip boş polo alabilirsiniz yada corsa tercih sizin deyip telefonlarımı kapamıstım.

punt0
25/01/2013, 17:09
kesinlikle sana katılıyorum dostum sonuna kadar haklısın...
bende aracımı satıyorum bu aralar satılık diye camına astım herifin birisi geldi ne kadar istiyorsun dedi 22000 dedim ee aynı arabadan 18 e var diyor abi git onu al diyorum sen neden bu kadar cok istiyosun diyor :D git dedim benim asabımı bozma ya uyuz oluyorum böyle modellere ya isine gelmiyorsa ceker gidersin.. 18 e veren adamın arabası ne durumdadır allah bilir.. böyle ezbere konusmuyorlarmı sinir oluyorum.. bizde araba alıp sattık cok fiyat uymuyorsa iyi satıslar deyip ceker gidersin garip insanlar ya..

yusuf28
25/01/2013, 17:11
ya tlf yıne anlarsın kaparsın fılan ama burdakı kısıelrde aynı verdıgın fıyat cok yuksek dıyenler var veya 27 000 temız kazasız dolusunu alım dıyende dıyoruz burda 27 000 cıvarına kazalı alaırsın yok canım falan fılan adamı cıldırtıyotlar

Ziyaretçi033
25/01/2013, 17:41
:) Sakin hocam sakin :)

Herkes kendine göre yorum yapıyor. O hatasız 27 ye aldım diyen kişilere sorun :) satmak istediklerinde 30-33 arası fiyat yazar.

Herzaman derim :)

Fiyatı yazana değil verene bakacaksın. :)

Bende 2008 aracıma 27 yazarım :) ama önemli olan o parayı verendir :)

Ziyaretçi034
25/01/2013, 17:53
fiyat tutarsızlığı birazda 2010 senesinden kalma. yanlış hatırlamıyorsam 2010 yaz ortasında birmot bana dynamic multijet (euro 4) evo için 30,500 tl fiyat vermişti. o dönemden sonra sanayi bakanlığı otomotiv firmalara ciddi cezalar kestiğinden 2011 senesinde fiyatlar ciddi oranda artmıştı. ben aracımı 2011 kasımında (2011 model) 37 bin tl'ye aldım. şahsen o dönemde aracımı almış olsaydım bugün 28-29 bine oynaya oynaya satardım aracımı

yusuf28
25/01/2013, 23:30
pekı ben sunu soyleyeyım bende 2011 dınamık modelı var star&stop lu zaten gerıye kalan ozellıkler satndartır ben bırde rc 16 jant aldım bırde v1 yakohama performasn lastık aldım 16
fk spor yay 5 cm far ve sısler zenon ferrari kornası takdırdım orjınal ustunde dugme ıle degısyor aracta 2 kaza gozukuyor bı benden oncekı sahıbı yapmıs arka tampon catlak oda bellı etmıyor bırde bende var sadece on tampon boyandı sadece kenatr vıda yerlerı attı bırazda taksının boyası cıktıgı ıcın bırde sag sınyal degıltı baska ne boya var ne degısen bu aracın fıyatı nedır...sizlerce

falkonx
26/01/2013, 00:15
arkadaşım siz kendinize sıkıntı yapmayın aracınızın fiyat konusunda fiyatı öldürmek için numara yapıyolar ozaman gidip başka araçlara baksınlar o fiyatlara boşlarını alırlar evet benim puntom yok ama alacağım nasip olursa benim 15 ci arabam punto olacak kafama koydum bir kere ben de çok ilanlara bakıyorum o fiyatlara hep boşlar var malesef neden punto almayımki hem dolu hem lüks sayılır konfor desen o biçim ve ayrıca fiatların hayatta piyasası ölmez unutmayın pazarlara bir bakın acaba en çok alım hangi markalarda oluyor anlarsınız ayrıca merakı olan insanlar sizin aracınızı soruyor neden hasta oluyolarrrrrrrrrr tabi zannediyolarki kılçık ataymda fiyatı düşürür belki diye düşünüyolar bence tabi bu arada ben otomatik arıyorum bulamadım bütçeme göre istediğim otomatiği ama ben kimseye kılçıkatmadan fiyat soruyorum bütçemi aşıyorsa hayırlı satışlar güzel aracınız hayırlısı olsun diyorum benim tercihim 3 kuruş fazla olsun temiz olsun kusura bakmayın arkadaşlar yazdıklarım yanlış anlaşılmasın iyi forumlar