PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far sökme yardım

matadorcuk
23/01/2013, 11:49
selam arkadaşlar, farlarımı değiştirecem ama bütün cıvataları soktum far bosta tutan hiç bir şey yok far soketinıde soktum tamponun kaput altındaki cıvatalarınida soktum ama farı yerinden cikartamadim alttan takılıyor üstten sıkışıyor.tamponu sökmeden yapabilirmiyim eminmisiniz

Ziyaretci040
23/01/2013, 11:51
Kanka bu işin uzmanı Serkan :D Aç telefon sor.

Ziyaretci037
23/01/2013, 11:56
Tamponu en azından tamamen sökmesen de öne doğru biraz esnetmek gerekiyor diye hatırlıyorum,farları değiştirtirken o şekilde yapmışlardı..

krm1983
23/01/2013, 11:59
Tamponun davlumbazların oradaki bağlantılarını sökmeniz gerek bir de paneldeki vidaları

Sent from my iPad using

StrawBeeRy
23/01/2013, 12:04
farın en altta tamponun içerisinde vidası var orayıda söktünüzmü oraya ulaşmak için amponu biraz esnetmek yada sökmek gerekir

skystar37
23/01/2013, 12:53
O kadar vidayi vs. söktükten sonra tamponu esnetmekle uğraşmayın bence komple sökün eğer karter korumanız yok ise..
Kolay gelsin.

matadorcuk
23/01/2013, 19:19
Kanka bu işin uzmanı Serkan :D Aç telefon sor.
La en kotu ıhtımal komple ındırecem tamponu zaten.Arkadaslar tamponu ındırmede sokulyor dedılerde ona takıldım.çıkmıyo yaa deli oldum..

Tamponu en azından tamamen sökmesen de öne doğru biraz esnetmek gerekiyor diye hatırlıyorum,farları değiştirtirken o şekilde yapmışlardı..

Kaput altındakı cıvataları sokup bayagı bı esnettım ama kurtarmadı.

Tamponun davlumbazların oradaki bağlantılarını sökmeniz gerek bir de paneldeki vidaları
E gerıye bısey kalmıyokı:)Sokecektım ben zaten ama arkdaslar tamponu sokemdende oluyor dedıkelrı ıcın yıne sorma gregı duydum..

Sent from my iPad using

farın en altta tamponun içerisinde vidası var orayıda söktünüzmü oraya ulaşmak için amponu biraz esnetmek yada sökmek gerekir
Ordakı ayak kırık oldugu cın bosta zaten far.farı tutan hıc bısey yok.bosta ama onden tampona ustendee uzerındekı zımbırtıya sıkıstıgı ıcın cıkmıyor yerınden.

O kadar vidayi vs. söktükten sonra tamponu esnetmekle uğraşmayın bence komple sökün eğer karter korumanız yok ise..
Kolay gelsin.
Valla ole yapacam galıba:DSaka saka camurluk ucundakı vıdalarıda sokerım cıkar zaten:D