PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedek parça varmı:(

muratsuzen
19/01/2013, 18:50
merhaba,
aracımın yolcu tarafında sağ taraftaki eşik plastiği kırılmış bunun yedeği varmıdır(parası nekadar) yada çıkma gibi başka nasıl çözüm bulabilirim .
parça ektedir resim olarak
yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Tayfun-E30
19/01/2013, 19:47
nasıl kırılmış ? servisten parça numarasıyla alabilirsiniz yada pahalıysa sanayide plastik kaynağı yapan birine kaynattırabilirsiniz çatlak gibi gözükür çok belli olmaz zaten kör noktada..

muratsuzen
23/01/2013, 22:38
nasıl kırıldığını bilsem... hiç farketmedim bile arka koltuktan bişey almak için kapıyı açınca farkettim . daha da güzeli kırılan parça da yok:(

1ocak2011
23/01/2013, 22:50
Punto Evo için olan elimde var isterseniz, 100 TL verebilirim. Bu arada o parça ön ile birlikte tek parçadır. Ayrı satılmaz...

Bilgilerinize

muratsuzen
09/02/2013, 22:26
grande punto araç 2006 model siyah varsa haberleşelim

acRep
10/02/2013, 01:18
Benimde aynı parça kırılmış ama ben nasıl kırıldığını çok sonra çözdüm araca ses sistemi bağlatmıştım kablolar altından geçiyor o parçanın bilirsiniz. iş güzar tesisatçı parçayı sökmek yerine tornavidayla kastırarak altındaki kabloya ulaşmaya çalışmış tabi çatlatmış parçalamış hayvan herif anlayıp tekrar kabloyu değiştirdiğim yere gittiğimde elemanı işten çıkardığını öğrendim işyerinin ( bir çok aracı felç etmesinden dolayı) plastik kaynak yapalım dedi iş yeri ama tabi kırılan parça vardı sırıtır diye lanet okuyarak ayrıldım dükkandann.. Çıkmacılara falan bakmıştım bulamamıştım öylede kırık duruyo halaa..