PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İpragaz Go adı ile akaryakıt sektörüne giriyormuş..

fotobelit
18/01/2013, 09:31
Hadi hayırlısı bakalım..Fiyat ve kalitesi nasıl olucak acaba..Yeni açılışa özel fiyatları olur sanırım..
İpragaz, 'Go' ile akaryakıt dağıtım işine giriyor - Sabah - 18 Ocak 2013 (https://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/01/18/ipragaz-go-ile-akaryakit-dagitim-isine-giriyor)

Birkan61
24/01/2013, 01:25
Full iflasın eşiğindeymiş sanırım hatta lukoil'e kiralandığını falan duydum.

Onun yerinimi alacak ne yapacak :)

Ziyaretçi049
24/01/2013, 08:21
Full el değiştirdikten sonra kampanya yapmayı bıraktı birde üstüne üstlük kendisini yılların akar yakıt şirketleri ile bir tutmaya kalktı batar tabii :)

Misafir046
24/01/2013, 08:49
Full iflasın eşiğindeymiş sanırım hatta lukoil'e kiralandığını falan duydum.

Onun yerinimi alacak ne yapacak :)

Full el değiştirdikten sonra kampanya yapmayı bıraktı birde üstüne üstlük kendisini yılların akar yakıt şirketleri ile bir tutmaya kalktı batar tabii :)

Full'ün PKK'ya hizmet ettiği ortaya cıktıktan sonra zaten bitti.

Doğan Grubu'nun satın alacağını açıkladığı Full akaryakıt istasyonlarının çatı şirketinin PKK'ya kaynak aktardığının ortaya çıkması üzerine Doğan Grubu, ortaklık sürecini sorgulamaya başladı.

Ziyaretçi049
24/01/2013, 10:25
Full'ün PKK'ya hizmet ettiği ortaya cıktıktan sonra zaten bitti.

Haberim yoktu bu olayadn

Habertürk, Doğan'ı Full'den etti - En Son Ekonomi Haberleri - HTEkonomi (https://ekonomi.haberturk.com/ekonomi/haber/801296-haberturk-yazdi-dogan-fullden-oldu)

2-3 kere bende yakıt almıştım bu Full'den keşke almasaydık :(
Ben yakıtı iyi değil diye duyduğum için almamıştım adamlar PKK'ya destek veriyorlarmış haram zıkkım olsun .....'lere

yolgezer90
24/01/2013, 12:18
arkadaşlar bizim bir aile dostumuz GO şirketin saha müdürü olucak. GO avrupanın en büyük şirketlerinden biridir bu birleşme çok iyi oldu ve çok iddialılar. Böle büyük bir şirketin piyasaya girmesi mutlaka fiyatlarıda etkilicektir

Bigbrother
30/01/2013, 23:46
arkadaşlar bizim bir aile dostumuz GO şirketin saha müdürü olucak. GO avrupanın en büyük şirketlerinden biridir bu birleşme çok iyi oldu ve çok iddialılar. Böle büyük bir şirketin piyasaya girmesi mutlaka fiyatlarıda etkilicektir

Fiyatların düşeceğini hiç mi hiç sanmıyorum... Full niye bir anda yerle bir oldu sanıyorsunuz? PKK olayı safsatadan ibaret... Yediler bitirdiler adamları... İşleyen çarka çomak sokarsan olacağı bu :)