PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3K Grande Punto arka hoparlör kapakları nasıl açılır?

smartmavi
17/01/2013, 23:25
Başlıkta yazdığım üzere,

3K aracımın arka kolonlarını kendim değiştirmek istiyorum (aynı ebatta yeni ürün alacağım).

Ancak tam kolonlara denk gelen küçük plastik parça çıkmayacak gibi duruyor. Komple yan tarafı kaplayan trim parçayı mı çıkarmam gerekecek?

Tayfun-E30
17/01/2013, 23:35
Önce koltukları sonra kapı döşemelerini sökmen gerek...

SteinGP
17/01/2013, 23:42
aynen öyle hocam işin epey zor..

smartmavi
18/01/2013, 00:58
ellemiyim daha iyi. bu ne yaa, neden hoporlörlere direkt ulaşım vermemişler...

(biri patlak, cazırdıyor).

ygttt54
19/01/2013, 17:18
aynı sorun bendede var çok uğraştım ama bulamadım nasıl açıldığını

Tayfun-E30
19/01/2013, 18:09
teyipte fader ayarı varsa ordan arkaları kapat en azından..

genc78
08/02/2013, 09:22
oncelikle arka hoparlorleri cıkarman için kapının yan tarafından kapıyı sokmen gerekiyo altta 2 vida iç kapı kolunun orada bi alyan vida vede iç kapı tutcagının altında bi alyan vida daha onları soktukten sonra kapıyı acıp içinden hoparloru cıkarabilirsin fakat hoparlor plastik bi aksamda ve kapıya 3 adet değişikpercin tipi bişeyle tutturulmus onlarıda duz tornavidayla ugrasınca cıkıyor ama hoparloru o plastik aksama monte etmişler onun arka tarafından ya testereyle yada t bıcagıtarzı bişile keserek cıkartıcaksınız hoparloru ve yerine 13 cm bi hoparlor alıp o plastiğin içerisne oturtup ole monte etmeniz lazımtabi orjinaliiğini bozmayım diyorsanız bideorjinal hoparloru klips tarzı bişili onu da kesip direk kablodan baglayın hoparlore + - ye dikkat edin ama

ygttt54
08/02/2013, 10:22
oncelikle arka hoparlorleri cıkarman için kapının yan tarafından kapıyı sokmen gerekiyo altta 2 vida iç kapı kolunun orada bi alyan vida vede iç kapı tutcagının altında bi alyan vida daha onları soktukten sonra kapıyı acıp içinden hoparloru cıkarabilirsin fakat hoparlor plastik bi aksamda ve kapıya 3 adet değişikpercin tipi bişeyle tutturulmus onlarıda duz tornavidayla ugrasınca cıkıyor ama hoparloru o plastik aksama monte etmişler onun arka tarafından ya testereyle yada t bıcagıtarzı bişile keserek cıkartıcaksınız hoparloru ve yerine 13 cm bi hoparlor alıp o plastiğin içerisne oturtup ole monte etmeniz lazımtabi orjinaliiğini bozmayım diyorsanız bideorjinal hoparloru klips tarzı bişili onu da kesip direk kablodan baglayın hoparlore + - ye dikkat edin ama

yazdıklarınz için teşekkürler ama arkada kapı yok işte 3 kapı komple panzot sanırım siz 4 kapı için anlattınız