PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pencere altı hava veren kısım yerinden çıktı!

lgcnmtl
15/01/2013, 20:25
Merhaba arkadaşlar başlıkta tam anlatamadım ancak şöyle bir durum var: aracın ön cam iç kısmında bulunan ve sıcak ve soğuk hava veren sol kısım yerinden çıktı. Geçenlerde servise gittim bakım için o sırada sordum çok masraflı dendi puntolarda tırnak kısmı kırılıyor dendi. Geçici süre için bir madde ile yapıştırdılar onu ancak tekrar çıktı buğu önlemek için açtığımda bir öneriniz varsa çok memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.

mehmetvyz
15/01/2013, 20:42
bir iki noktasından silikon sürüp yerine taksanız olmaz mı? bu şekilde olmazsa silikon pek bir zararda vermez veya plastik tampon tamir eden yerler var onlar belki tamir edebilir

uLTRa GP
15/01/2013, 21:01
bende sormuştum servise çok pahalı bir parça değil ama tekrar olur dediler bende yapıştırdım güçlü bir yapıştıcı ile birkaç ay gitti ve bıraktı tekrar çokta önemli değil bence ama bozuk yolda ses yapıyor

000111
15/01/2013, 21:06
Ben gecenlerde serviste degistirdim 100 lira idi. Ama ses dışında bir sorun çıkarmıyordu.

ligdevi
15/01/2013, 21:18
aırbag tamiri yapan yere 4 ay önce yaptırdım. benimki komple çıkmıştı ayaklar kırıktı yuvadan çıkardı ayakları ve kırılan ayakları yerlerine zımba teline benzer telle tampon yaparak kaynak yaptı eskisinden daha sağlam oldu,
4 aydır bozuk yollarda ne tıkırtı vaar ne sıkırtı :D vaar. 40 tl almıştı 2 saatte de bitirmişti ...

celenlee
15/01/2013, 21:39
Orası kalkık olmayan puntacı yok gibi bişi :)

Millet yenisini alıyor 2 ay sonra yeniden atıyor.
Japon vs güçlü yapıştırıcılarla tutturanlar da bir süre sonra attığını belirtiyor.
Forumda bir dünya başlık var bu konuda.
Çok üstüne gitmeyin görmezden gelin bence benim gibi.

Benimkinin ayakarlı falan sağlam ama yine durmuyor yerinde. Bende onu görmüyorum zaten, koltuk en aşağıda ve arkada kullandığım için :)

ali3434
15/01/2013, 21:57
bende 140 yolda giderken attı iki tarafı birden az daha kaza yapıyordum böyle bişe yok ya saçmalıgın danişkası cama değip ses yapıyor.airbag tamiricisene sordum ben yaparım dedi...

Scottie
15/01/2013, 22:10
zamanında benim puntoda da olmuştu böyle... ben garantiden değiştirtmiştim...

lgcnmtl
15/01/2013, 22:49
Çok teşekkür ederim ben de artık aldırmamaya çalışacağım ama işte bozuk yollarda ciddi anlamda rahatsız eden bir ses çıkarıyor ama söylediğiniz önerileri göz önünde bulunduracağım :)

mehmetvyz
16/01/2013, 22:06
Çok teşekkür ederim ben de artık aldırmamaya çalışacağım ama işte bozuk yollarda ciddi anlamda rahatsız eden bir ses çıkarıyor ama söylediğiniz önerileri göz önünde bulunduracağım :)

Hocam olurda yapıştırma ihtiyacı duyarsanız, sakın Japon yapıştırıcı sürmeyin

tasova
16/01/2013, 22:15
sanayide kaportacılarda daysın denen bir yapıştırıcı var ben onla yapıştırmıştım çok sağlam oldu