PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaporta arasındaki boşluk

malebow
14/01/2013, 22:14
selamlar herkese,
punto evo aracımın kaporta parçaları arasındaki boşluklar biraz fazla gibi, yada bana öyle geliyor, kimseye sormadım :) şimdi aklıma geldi daha önce gözüme çarptığı.

*örneğin; çamurlukla kaputun arasında haddinden fazla bir boşluk var gibi.
*ayrıca, arabaya arkadan hafif kenarına baktığınızda arka kapınılarında bir miktar dışarda olduğunu görüyorum, bazen "açıkmı unuttum" diye baktığımda oluyor.
*buda yetmiyormuş gibi, arka bagajı açtığımda alt köşelerde bildiğiniz 1 karış kadar kaynak izleri görünüyor.

bu veya benzeri şeyler birtek benim aracımdamı var :)

Ziyaretçi048
14/01/2013, 23:37
Normal hocam, 2.puntomu aldim ikiside sifir oturmuyor, hele o tampon yokmu bi kere sokulmesin ya far ustu acik kalir ya farlatin altlari, arka bagaj icindeki kaynak gbi gorunenler fabrika tarafindan yapilmis silikonlar, butun puntolar oyle

U25GT cihazımdan 2 ile gönderildi

malebow
14/01/2013, 23:54
sağolasın :) öyle güzelim araçlara böyle ucuz eksikliklerde yakışmıyor işte

lektonstar17
15/01/2013, 00:36
Bende evomu alınca ilk kaputla çamurluk arasındaki geniş aralığı farkettim.Hemen bayiye durumu anlattım ve serviste ayarlayıp teslim ettiler.

ykaya1983
15/01/2013, 10:59
Ben bununla uğraşa uğraşa çamurluğu yamultmuştum.O kadar uğraştan sonra arka ve ön kapıları nerdeyse normale döndürdüm.Kaput ve ön tamponu da 100 tl ye kaprtacıya tampon ve farları söktürüp ayarlattım.Bence puntoların en önemli dezavantajı böyle kaportasında bulunan ciddi kusurlar.Babamdaki 93 model renoda bile benim kaportadaki kadar kusur yok.