PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far buğu problemi ?

Furious1990
10/01/2013, 20:36
Arkadaslar merhaba aracımın 2 farındada buğu var suan.

Xenon takılırken farın arkasındaki kapak delinmişti hani kablo gecirmek için acaba ordanmı yapıyor bugu ?

matadorcuk
10/01/2013, 20:42
benımkıler oyle ama bugu sorunu yyok

Furious1990
12/01/2013, 17:37
Bugun xenonlarımı geri taktırdım delik kapandı ama hala cok asırı derecede bugu yapıyor su alıyor neden acaba yav

kadir07
12/01/2013, 19:34
Benimkilerde yapıyordu davlumbazın aralarından farlara su attığı içinmiş araya silikon çektirdim baya azaldı şimdi.kontrol ettir bence zaten farlara xenon takıldıydsa arkadaki kapaktanda illaki su alır iyice silikon çektir sıkıntı kalmaz...

Furious1990
12/01/2013, 19:45
Benimkilerde yapıyordu davlumbazın aralarından farlara su attığı içinmiş araya silikon çektirdim baya azaldı şimdi.kontrol ettir bence zaten farlara xenon takıldıydsa arkadaki kapaktanda illaki su alır iyice silikon çektir sıkıntı kalmaz...

2 sene farlarımda xenon var benim uzun kısa sis hepsinde muayene icin sokturmustum 2 hafta once muayeneye soktum bugun geri taktırdım hepsini lakin 3 4 gündür var bu sorun daha once yoktu. kapaklarımda delik felan yok far kapaklarında. pazartesi günü farları söktürüp güzelce silikon cektiricem bakalım insallah duzelir

krm1983
12/01/2013, 19:50

Benim de sol far yapmaya başladı sanırım aynı sorun.

Sent from my iPad using

Birkan61
12/01/2013, 19:58
Benim farlarda bu kış zamanında yağmurlu havada özellikle buğu yapıyor.

Bi yerden hava alıyor.. Kapaktanda hava alabiliyor silikon çekin diyenlerde var..