PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lincoln - Roberto Carlos

Gkhan
08/08/2007, 15:47
Ulusal bir gazetenin düzenlediği "En iyi transfer kim?" anketinde Galatasaray'ın yeni sambacısı Lincoln Fenerbahçeli Roberto Carlos'u geride bıraktı!

Vatan Gazetesi'nin gerçekleştirilen ankette, G.Saray’ın yeni yıldızı Lincoln zirveye çıktı. Toplam 69 bin 340 kişinin katıldığı “En iyi transfer hangisi?” sorulu ankette G.Saraylı Lincoln 36 bin 530 (%53) oy alarak birinci oldu.

F.Bahçe’nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos 23 bin 735 (%34) oyla ikinciliği elde etti. Beşiktaşlı Cisse ise 9 bin 75 (%13) oyla 3. sırada yer aldı

alıntıdır

mustafa
08/08/2007, 15:50
Gerçekçi düşünecek olursak Carlosun sadece adı var ama Lincolnun maçlarını izlemiş birisi olarak takıma yapacağı katkının çok daha fazla olacağını göreceğiz

ABNEW
08/08/2007, 16:35
Hangisi iyi bilemem ama futbol hayatlarının neredeyse sonuna gelmiş yabancıların milyonlarca euro verilip Tr ye getirilmesine karşıyım ben...

_BURAK_
08/08/2007, 16:38
abi cok dogru düsünüosun carlosun sadece adı var adamda zaten fenerbahceden para kazanmak icin geldi zaten futbolu bırakacaktı

eyzira
08/08/2007, 16:43
arkadaşlar ama şöyle bakın olaya birde türkiye'ye gelmiş en büyük oyuncu hagi'dir...ama roberto carlos ise kariyer bakımından endir(nasıl kelime bu böyle)...herneyse roberto carlos tecrübesiyle fenerbahce'ye büyük katkı sağlayacaktır..lincoln ise katkı sağlayacaktır...lincoln'un galatasarayı seçmesinde para büyük faktördür...lütfen bunu da bilin...ropörtajında da vermiştir bu bilgiyiii....

ama ne olursa olsun 17 mayıs ruhu bu sene geri döndü,2.kez uefayı alacağız fakat yine aziz beye göre tesadüf olacak...

endrey
08/08/2007, 16:49
arkadaşlar bu arada cisse yide kupa maçında gördük.. aslında göremedik yok tu adam gören varmı???

kadoku
09/08/2007, 11:25
bu anket sene sonu yalan olur bak buraya yazıyorum Carlos açık ara daha faydalı olucak yaşına aldanmayın onda daha ne cevherler var :D

mustafa
09/08/2007, 11:50
Arkadaşlar marjinal fayda diye bir terim vardır ekonomide.Buna göre fenerbahçe zaten iyi oyunculardan kurulu bir takım olduğu için R.Carlosun fenerbahçeye katkısı nispeten az olacaktır.Çünkü fener o olmadan da iyi bir takımdır.

Galatasarayda ise o kadar iyi oyuncu yoktur ve lincolnun bu takıma katılması Galatasaraya çok büyük bir artı ekleyecektir

Ayrıca mevki olarak düşünürsek yıldız bir oyun kurucunun katkısı yıldız bir sol bekten çok daha fazla olur
Fener genç oyunculardan mütevelli bir takım olsaydı o genç oyunculara birşeyler öğretme adına faydalı olur derdim ama onuda diyemiyorum.

goldumut
09/08/2007, 12:10
2 futbolcuda mevkileri farklı onun ıcın hangısı ıyı soylenemez ama bır FENERBAHÇELİ olarak dunya starını TÜRKİYEYE getirdik.herkez izlesin diye...
bizi izlemeye dewam edin:P

ACTOROFTHEROAD
09/08/2007, 12:26
Hangisi iyi bilemem ama futbol hayatlarının neredeyse sonuna gelmiş yabancıların milyonlarca euro verilip Tr ye getirilmesine karşıyım ben...
kesınLIKLe katıLIorum ÖyLe futbOLcuLAr bu yaştan sora taKIma yararı OLabILırmi:S yazıK serwet dökÜLÜo ama kawga gürüLtüyLe gönderİLİo:ermm:

BGRAYS
09/08/2007, 12:58
arkadaşlar roberto carlos kımse kalıtesını tartısamaz aslında lıncoln cok ıyı futbolcu ama agresif ve sorunlu yoksa shalke napar eder bırakmazdı

cisseye gelince biraz daha cabuk olursa iyi adam gorev adamı ön libero oynayan adamdan ne beklenebilir ben inanıyorum cisseye bu senenin en iyi transfer bobo olacak beyler :D:D

ABNEW
09/08/2007, 19:44
Arkadaşlar marjinal fayda diye bir terim vardır ekonomide.Buna göre fenerbahçe zaten iyi oyunculardan kurulu bir takım olduğu için R.Carlosun fenerbahçeye katkısı nispeten az olacaktır.Çünkü fener o olmadan da iyi bir takımdır.

Galatasarayda ise o kadar iyi oyuncu yoktur ve lincolnun bu takıma katılması Galatasaraya çok büyük bir artı ekleyecektir

Ayrıca mevki olarak düşünürsek yıldız bir oyun kurucunun katkısı yıldız bir sol bekten çok daha fazla olur
Fener genç oyunculardan mütevelli bir takım olsaydı o genç oyunculara birşeyler öğretme adına faydalı olur derdim ama onuda diyemiyorum.

Mustafa bence bir (Türk Takımına) takıma iyi ya da kötü diyebilmek için o takımın yurt dışında yaptığı ya da yapacağı maçlara bakmak lazım.Ligimiz Avrupa nın kalitesiz ve kolay liglerinden biri.Yurt içindeki başarılar bence hiçbir şey ifade etmiyor.Carlos ya da Hagi gibi oyuncular 25 yaşında Tr ye gelebildiği zaman ligimiz kaliteli bir lig olacaktır.

Tüm takımlarımıza Avrupada başarılar dilerim..

şekerlioğlu
16/08/2007, 07:57
bence en iyi transfer roberto carlos.yoksa allah korusun ilk maçta 2 değil 4 gol yerlerdi