PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Birmot'a teşekkürler

mandacı
08/08/2007, 14:43
gectiğiz cumartesi günü triptonik vites arabamda 5. vitese gecme problemi yaşadım araç 5. vitese gecmiyordu birmota yakın olduğumda oraya götürdüm ve gösterdim can bey karşıladı ve aracı teslim aldı ve aracın triptonik robot arızalanmış cok uzun sürer diye düşünürken pazartesi günü teslim aldım ve şuan aracım eskisinde daha güzel oldu can beyin de ilgisinde cok memnun kaldım

pascal
08/08/2007, 15:05
ozaman biz de burdan teşekkürlerimizi aktaralım Bursa Birmot ve Can beye

geçmiş olsun...

Misafir2
08/08/2007, 15:08
teşekkürler bursa birmot, teşekkürler can bey

mandacı
08/08/2007, 15:48
evet gercekten cok ilgilendiler komşumda hyundai accent era var cuma günü onun arabanın 4. kez direksiyon boşaldı ve araç servise cekildi 4.kez direksiyon kutusu değişecek tabi bu olay 1 yıl içide oluyor araçta suan 13 aylık yeni yani ve servise cektiğimizde bize capma var dediler fakat araçta herhagi bir carpma yeri yok tabi araçta ticari taksi ve 5 gündür serviste bugün cıkası gerekiyor normalde aynı arıza 3 kez yapınca araçı değiştirmeleri lazımmış fakat onuda kabul etmiyorlar bakalım bugün dava açacaklardı ne olacak h

bende servisler bölümü yerine teknik yardım a konu açmışım kusura bakmayın :D:D:)

Lordrivendel
09/08/2007, 10:50
Bursa Birmot'la ilgili güzel şeyler duymak beni de sevindirdi...

bambogie
24/11/2007, 04:13
bursalıyım,aracımı burs birmottan aldım ama aracımı bursa birmota sokmamak için dua ediyorum.hala eskişehir birmottan o kadar memnunumki bursaya geri döndüğümde servis için eskişehire mi gelsem diye düşünüyorum.arabayı ilk aldığımda uzaktan kumanda sadece arabanın camlarına anahtarı yaklaştırınca çalışıyordu 3000 de ayar için gittiğimde bu konuyu sordum aldığım cevap orijinal anahtarıdır o kadar yerden kumanda ediyorsa o kadardır menzili oldu.10.000 bakımı için eskişehir birmota gittim tekrar sordum üşenmeden normal değil deyip araştırdılar 10-15 dakika sonrada anahtar siparişi verilmişti.kendi sattıkları arabanın özelliğinden bi haber olduklarından bursa birmota olan güvenim gerçekten yok denecek kadar azdır.servis kısmı için satış kısmından benimle ilgilenmelerinden dolayı çok memnundum halada bu memnuniyet devam ediyor.