PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım.aracımdan garip sesler geliyor

aniltas07
25/12/2012, 21:27
arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba aracım 1.3 mjet grande punto bir kaç gündür direksiyonu çevirirken bazı sesler geliyordu.bugünde mazot aldım petrolden çıktım araç ışıkta beklerken birden sarsıldı hafif bir takırtı eşliğinde biraz sürtünme sesi gibi birşey geldi hemen sağa çektim baktım devamı gelmedi derken aracı kaldırırken yine bir sürtünme sesi gibi birşey geldi.ağır ağır eve kadar getirdim.ses kesilmişti derken arkadaşım kapıyı hızla kapatınca araç sarsıldı ve sürtünme sesi tekrar geldi bunun üzerine bende aracı salladım ve ses tekrar gelmeye başladı motoru durdurdum biraz bakındım tekrar çalıştırdım bu sefer aracı yine salladım fakat ses bu kez gelmedi derken motor kaputu açık bakınırken arkadaş direksiyonu çevirince motor birden sarsıldı ve yine takırdıyla beraber sürtme sesi geldi daha önce başıma böyle birşey hiç gelmemişti birkaç yeri arayıp sordum kimse birşey anlamadı anlatınca biraz garip geliyor biliyorum saçma sapan bir durumdayım fikirlerinizi bekliyorum gerçekten çok endişelendim ayrıca Aydın'dayım eğer burada bildiğiniz bir usta var ise onuda söylerseniz çok iyi olur