PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CNN-Turk F1'de zevk bırakmadı

the_Algn
04/08/2007, 16:12
Nasıl bir ülke olduk çıktık. Bir haber kanalı neden F1 yayınlıyor anlamıyorum , tam F1 sıralama turları başladı Meclise canlı yayın bağlantısı , tamam ülkemiz için önemli birşey ama ya yayınlayacaksan adam gibi F1 yayınla yada tamamen haber yayınla ikisini birbirine karıştırmanın manası yok , F1 sıralam bitiyor basın toplantısını vermeden yayını kesiyor , Geçen haftalarda tenis maçı var diye F1 sonrası gene basın toplantısını vermedi , Türkiye Grand Prixindede geçen yıllarda ne kadar F1 le alakasız adam var canlı yayına çıkardılar kardeş kuruluşu Kanal D , allah aşkına hayatında hiç F1 izlememiş mankenlerin F1 canlı yayınında ne işi var. Eskiden RTL izliyordum ama şimdi uyduda izleyemiyorum ne yapmam gerek bilgisi olan varsa yardımcı olsun...

Linos
04/08/2007, 16:58
Kafayı sıyırmadan F1 seyretmeyi bırakıyorsun Ali'cim... Hakikaten çıldırtıyor bu CNN insanı! Kaç defa mail attım, dikkate alıp bir cevap bile yazmadılar!

femoli
04/08/2007, 17:44
heeeehhheeeee hiç dikkat etmemiştim beeeee uyduda neden yok ordan da seyredilebiliyor

the_Algn
04/08/2007, 18:16
Kafayı sıyırmadan F1 seyretmeyi bırakıyorsun Ali'cim... Hakikaten çıldırtıyor bu CNN insanı! Kaç defa mail attım, dikkate alıp bir cevap bile yazmadılar!
öyle olacak bu gidişle , en iyisi gidip uyducuyla görüşmek alman RTL i bulmam gerek...