PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : M-tec park & sis

BERKAY
04/08/2007, 14:43
arkadaslar bu aksam mtec taktırmayı dusunuyorum parklara ve sislere canlı olarak takıldıgında hiç görmedım sizin düşünceniz nedir ???

ABNEW
04/08/2007, 16:06
Genelde yağmurlu havalarda görüşü azalttığı söyleniyor.Bence en güzeli xenon...

femoli
04/08/2007, 16:22
biraz cukka meselesi diyeyim ölede olur bölede olur ama tabiki xenon

pascal
04/08/2007, 16:53
ben de war we hiç memnun değilim, tawsiye etmem. yakın zamanda xenona geçmenin planlarını yapıyorum o yüzden

memat
04/08/2007, 17:02
pascala katılıyorum geçen gün gittim orj. lambalarını taktırdım en iyisi onlar

BERKAY
04/08/2007, 19:25
sadece parkllar ıcın söledım

Misafir2
04/08/2007, 20:21
bende sökup orjınallerı taktırdım görüş mesafesı fazlazayıflıyor

h k
04/08/2007, 20:51
arkadas sadece parklar diyor yahu :)

benim parklar mtec. farlarim ise zenon. farlar zenonken parklarin sari yanmasi hos olmadigindan parklari mecburen beyaza cevirdim. mtec marka ampüller bilgisayarda hata vermedigi icin onlari tercih ettim. sislerim ise orijinal sari duruyor ama beyaz yapmam gerek.

şimdi sizde normal farlar sari ise park ve sisleri beyaz yaparsaniz bence pek hos durmayacaktir , farlarida zenona cevirmenizi tavsiye ederim.

BERKAY
05/08/2007, 00:45
parkları mtec ledim ama sisler için olan ampullerden yokmus bulunca onlarıda taktırıcam sımdı sıra stoplara film ve folyo uygulamasında

erdiyilmaz
05/08/2007, 02:54
parkLar m-tec şık duruyor bence. ben memnunum.

sisLeri cin maLı (star marka) takmıştık ancak uzun yoLda geLirken ampuLun birisi patLadı. aLt gaLvanizLi kısmı simsiyah oLmuş az daha digeri de patLayacakmış zaten. uzun yoL biraz daha uzun yoL oLsa sanırım yuvasını eritip atacakmış : ) sisLeri de phiLips iLe degiştirdim. hayLi memnunum (h1) normaL farLarım da phiLips (h4) 4500k ikisi beraber sisLerLe çok uyumLu oLduLar.

şimdiden hayırLı oLsun ; )

BERKAY
05/08/2007, 12:55
saol tşk ler sımdı sisler ıcın ampul aıycam birde arabanın yantarafındakı sınyallerı beyaz ve devamlı yanan sekle getırmeyı dusunuyorum o nasıl olur acaba

Auto engineeR
05/08/2007, 14:07
bence taksici işi olur..

BERKAY
05/08/2007, 18:11
pekı plaka ısıklandırması ıcın renk ve marka tavsıyenız varmı

omurkuru08
06/09/2007, 11:24
1.si parklarım mtec sislerim de yeni çıkmış bi ampul olarak denedim dünya markası narva sisleri sürekli kullanmadığım için sadece park yandığında açıyorum çok hoş duruyooo gelelim yan sinyallere yan sinyallere beyaz takıp sürekli yanar hale getireceksen mtec yapma deri çünkü dış kaplama cam olduğu için zamanla bizim yan sinyalleri eritebilir şimdi siz soracaksınız mtec olmazsa ne olcak diee herhangi bir led ampul oluoo hemde arıza ışığını yakmadan (parkta plakada yanar arıza ışığı) plaka lambası olarak mtec yap onları gerçi ben oraya neon takmayı düşünüyorum ama bilmem ne dersiniz siz??? bizim arlara gelincede beyaz olmasını çok istiyorum ama görüş açısından çok korkuyoorum philips kullananlar bi yardım lütfennn ????

Ziyaretçi047
09/09/2007, 23:19
m-tec parkı tavsiye etmem şöyle ki. görüntüsü çok hoş bembeyaz ama benimki çok kısa sürede patladı.

cewo
13/09/2007, 11:44
eli cebe atıp altlı üstlü xenon lazım :)

omurkuru08
13/09/2007, 14:29
cihan abi şanssızlığından olmuştur ya o kadar kullanan var kmse şikayet etmiyor abi..

SteinGP
13/09/2007, 15:13
ben M-tec park ve kısa far taktırdım pazartesi günü..dün gece ilk defa gece yolculuğu yaptım aracımla,otobandayken otobanın ışıkları açıktı ve sanki farlarım yanmıyor sandım :S orjinal farlara göre parlaklığının daha az olduğu bir gerçek ama yinede bembeyaz yanıyor ve karanlıkta aydınlatması fena değil..

baycep
14/09/2007, 15:40
Mtec far ampulu kessinlikle önermiyorum ben aldım kullandım, tek kelime ile rezalet.çook çook zararna verip kurtuldum, phillips aldım görüşü gayet iidi . modifiyeci arkadaşım uygun fiyata xenon takınca en iisinin o olduğunu anladım . phillips çokk güzel ışık veriyordu .Beyaz ile sarı arası beyaza daha yakın ve güçlü ışığı var tavsiye ederim, park olarak mtec kullanıyorum 1 defa arıza lambası yandı sonra hiç tekrarlamadı, çok şükür patlamadıda tavsiye ederim, güzel duruyorlar.

fikretka
29/09/2007, 23:33
arkadaşlar bende xenon kullanıyorum çok memnunum 60 70 ytl verip güzel gözüken ampullerden alıcağınıza 250 ytl ye ikinci el güzel marka xenonlar veya sıfır aşırı kaliteli olmamasına rağmen garantili markalardan almanız tavsiyemdir .bu arada sislerimi xenon yapmak istiyorum sislerimizin ampul modeli H1 mi? fikretka@hotmail.com e yazarsanız çok sevinicem bu arada aracımın resmini henüz koymadım modifiye işlerim bitsin koyucam umarım beyenilir iyi eylenceler

Genius
01/12/2007, 20:02
Xenon harici sadece Philips tavsiye ederim. Mtec parklarda güzel durur.