PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Osram Breaker Plus H4

EvoKoray
22/12/2012, 17:29
yaklaşık 1 ay önce sol far ampülü patlamıştı Philips Exreme Vision alacaktım kafamda o vardı , bu gün sanayide bi tanıdığın servise sordum H4 sadece sola alacaktım ellerinde kalmamış , dolaşırken Fiat-Lancia-Alfa yedek parça satan bi yer gördüm oraya sorayım dedim , normal farın aynısından alacaktım adamı beklerken etrafa bakınayım deidm gözüme Osram Breaker Plus çarptı , bende bunu alayım dedim daha önce internette ve sitedeki yorumlara dayanarak :) kullananların yorumlarını bekliyorum hava iyice kararsın gece resimlerinide ekleyeceğim

paraddoxx
22/12/2012, 17:43
internette yorumlarını çok okudum, birde sizden alırız yorumları...
hayırlı olsun

EvoKoray
22/12/2012, 17:46
Plus olmayanların çok erken patladığını söylemiş herkes , "18 aydır kullanıyorum" diyenler var aydınlatmadan herkes memnun

krm1983
22/12/2012, 17:55
Halojenlerde en mantıklısı bu performans ampüller gerçekten. Gece aydınlatma fotolarını bekliyoruz.

Sent from my iPad using

EvoKoray
22/12/2012, 19:03
Halojenlerde en mantıklısı bu performans ampüller gerçekten. Gece aydınlatma fotolarını bekliyoruz.

Sent from my iPad using

şimdi bir gezintiye çıktım beklediğimden iyidi diyebilirim eskilerle önümü görmüyormuşum onu anladım :) fotolar birazdan geliyor

EvoKoray
22/12/2012, 19:12
Kısaları çok başarılı buldum sisleride açınca Mercekli far takmış gibi görüntü çıkıyor yolda :) alacak olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum

Hatayye81
22/12/2012, 19:13
Bu ampüllerin net beyazı varmı tabiki xenon kadar olamaz.

krm1983
22/12/2012, 19:14
Gerçekten çok güzel aydınlatması. Güle güle kullanın

Sent from my iPad using

EvoKoray
22/12/2012, 19:14
Kısa , Uzun , Kısa + Sis , Uzun + Sis

Hatayye81
22/12/2012, 19:15
Kısaları çok başarılı buldum sisleride açınca Mercekli far takmış gibi görüntü çıkıyor yolda :) alacak olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum

Gerçekten çok güzel aydınlatmış güle güle kullanın.

EvoKoray
22/12/2012, 19:18
Bu ampüllerin net beyazı varmı tabiki xenon kadar olamaz.

Net beyazı varmı araştırmadım ama benim taktıklarım %10 daha beyaz , xenon yerine bunları tavsiye ederim ;)

ahmetcihanokke
23/12/2012, 01:27
hayırlı olsun neden extreme almadınız peki

lektonstar17
23/12/2012, 01:45
Hayırlı olsun. Bende plus olanlarını kullanıyorum ve çok memnunum.

serkandemir
23/12/2012, 01:52
bunlar normal farlara takılıyor değilmi bende yakın zamanda alma planı yapıyorum da

lektonstar17
23/12/2012, 02:11
bunlar normal farlara takılıyor değilmi bende yakın zamanda alma planı yapıyorum da

Evet normal farlara takılıyor.Alırken H4 olmasına dikkat edin.

serkandemir
23/12/2012, 02:35
Evet normal farlara takılıyor.Alırken H4 olmasına dikkat edin.

ümit abi bravoda aynımıdır acaba

bu arada forumu bayıcam yakında bravo sorularıyla :D

anamurmuzu
23/12/2012, 03:31
yaklaşık 1 ay önce sol far ampülü patlamıştı Philips Exreme Vision alacaktım kafamda o vardı , bu gün sanayide bi tanıdığın servise sordum H4 sadece sola alacaktım ellerinde kalmamış , dolaşırken Fiat-Lancia-Alfa yedek parça satan bi yer gördüm oraya sorayım dedim , normal farın aynısından alacaktım adamı beklerken etrafa bakınayım deidm gözüme Osram Breaker Plus çarptı , bende bunu alayım dedim daha önce internette ve sitedeki yorumlara dayanarak :) kullananların yorumlarını bekliyorum hava iyice kararsın gece resimlerinide ekleyeceğim
hayırlı olsun çok tatmin oldum,fiyatı kaça mal oldu sislerle beraber?

extrem ile plus arasındaki farklar neler fikir ve tavsiye verirseniz sevinirim

lektonstar17
23/12/2012, 15:44

Valla o konuda bilgim yok.Onu Femoli ustaya sormak lazım.

OzzY
23/12/2012, 16:17

bravo h1

ametist
23/12/2012, 16:33

bravoda hem uzunlar hem kısalar H1.. ben de uzun zamandır breaker ve devamında plus serisini kullanıyorum, memnunum.

EvoKoray
23/12/2012, 17:38

normal farlara oluyor evet , kesinlikle tavsiye ediyorum ;)

hayırlı olsun çok tatmin oldum,fiyatı kaça mal oldu sislerle beraber?

extrem ile plus arasındaki farklar neler fikir ve tavsiye verirseniz sevinirim

Çifti 40 liraya aldım kutu şeklinde , sanayide yedek parçacının birinden :)
Sisler aracın üstünde gelenler orjinal yani onları ellemedim

extreme sordum yoktu gözüme bunlar çarptı :)

serkandemir
23/12/2012, 20:36
internetten sipariş ediyorum hemen benim farlarda ölmek üzere :) son kez soruyorum bravo active 2008 uygundur değilmi :)

serkandemir
23/12/2012, 20:46
bu arada bravo için kısa ve uzunlar da H1 ibaresini gördüm ne kadar doğrudur bilmiyorum ama h4 uyumunda sıkıntı yaşarmıyım sanırım uzun zamandır araba kullanmama rağmen hiç far ampul olayına girmediğimden dolayı pek bir bilgisiz kaldığımı hisettim şu an

krm1983
23/12/2012, 20:56
Eğer farlarınız h1 ise farklı sokette olan h4 farlarını aracınıza takamazsınız. Kullanım kitapçığında ampül soket tipi yazar.

Sent from my iPad using

serkandemir
23/12/2012, 21:37
manuelinden baktım şimdi h1 kullanılıyormuş bravo için benden ondan sipariş vericem ama vermeden önce yarın elden alabileceğim bir yer bakayım belki satan kişi takarda :)

EvoKoray
23/12/2012, 22:17
gidin sanayiye Fiat-Alfa-Lancia yedek parça satan çoğu yerde bu tarz ürünleri bulabilirsiniz :)

E_N_D_E_R_
23/12/2012, 23:46
Bende Osram dan şaşmam hep aynısını alırım ve 2 tane de yedek tutuyorum.Nıght braker plas 10 numara herkese şiddetle tavsiye ederim...

Punto_Can
24/12/2012, 09:09
sol far ayarın biraz düşük.
bende aynı ampulleri kullanıyorum.dijital bi cihaz ile far ayarını yaptırırsan uzun yolda yolu hayretler içerisinde uzunları yakmadan izlersin :)

sinanuzun
24/12/2012, 09:48
Aslında önemli olan soru şu karşıdan gelen aracı ne kadar rahatsız edecek bu farlar aynı düzeydeyse sorun yok.

krm1983
24/12/2012, 10:17
Aslında önemli olan soru şu karşıdan gelen aracı ne kadar rahatsız edecek bu farlar aynı düzeydeyse sorun yok.

Far ayarı düzgünse hiç bir zararı olmaz karşıdan gelene veya önündekine.

Sent from my iPad using

Punto_Can
24/12/2012, 10:22

düzgün bir ayar yapıldığı taktirde hiçbir sorun yaratmaz...

EvoKoray
24/12/2012, 17:09
sol far ayarın biraz düşük.
bende aynı ampulleri kullanıyorum.dijital bi cihaz ile far ayarını yaptırırsan uzun yolda yolu hayretler içerisinde uzunları yakmadan izlersin :)

0 değilde 1 de kullanıyorum 0 a alınca ayarı uzunlara hiç gerek kalmıyor :D fotolar far ayarı 1 deyken çekildi

Luc
24/12/2012, 17:30
0 değilde 1 de kullanıyorum 0 a alınca ayarı uzunlara hiç gerek kalmıyor :D fotolar far ayarı 1 deyken çekildi

Belki resimlerden boyle cok parlak gorunuyor olabilir ama xenon gibi ışıtmış etrafı. Konuyu görünce internette uzunca bir araştrma yaptım. Güzel video ve resimler mevcut. Hemen hemen herkes tavsiye etmiş.

Hayırlı olsun. Benim içinde güzel bir referans oldu.

EvoKoray
24/12/2012, 17:50
Belki resimlerden boyle cok parlak gorunuyor olabilir ama xenon gibi ışıtmış etrafı. Konuyu görünce internette uzunca bir araştrma yaptım. Güzel video ve resimler mevcut. Hemen hemen herkes tavsiye etmiş.

Hayırlı olsun. Benim içinde güzel bir referans oldu.

kamera 5 MP gece flaşı açmadan çekeyim dedim resimlerde baya beyaz çıkmış aslında öyle değil dediğiniz gibi internette daha güzel resimleri var aydınlatma gerçekten süper , burda kameranın azizliğine uğradık biraz :) renk tutmasada netlik ve aydınlatma belli oluyor

serkandemir
24/12/2012, 19:23
bende az önce satın alıp taktım tabi tam karanlık ortamda kullanmadım ama phillipse göre gayet tatminkar bir aydınlatması var karşıdan bakınca da rahatsızlık vermiyor

sonuç itibariyle bundan sonra başka far kullanmam herhalde

Luc
25/12/2012, 10:31
bende az önce satın alıp taktım tabi tam karanlık ortamda kullanmadım ama phillipse göre gayet tatminkar bir aydınlatması var karşıdan bakınca da rahatsızlık vermiyor

sonuç itibariyle bundan sonra başka far kullanmam herhalde

Kullandığın Phlips'lerin modeli neydi Serkan?

serkandemir
25/12/2012, 18:23
Kullandığın Phlips'lerin modeli neydi Serkan?

cüneyt abi bilemiyorum da herhalde standart olandır aracın daha önceki sahibi takmış bende şaşırdım phillips görünce

keşke atmasaydım bakardım dicem de üzerinde sadece akım ve voltaj değerleri yazıyordu sanki

acRep
25/12/2012, 18:25
Bende Osram dan şaşmam hep aynısını alırım ve 2 tane de yedek tutuyorum.Nıght braker plas 10 numara herkese şiddetle tavsiye ederim...

Ender bey varmı yağmurlu ve ıslak havalarda görüş açısını gösteren fotoğraflr ?

Engin_T
30/12/2012, 09:19
Güle güle kullanın :)