PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servise gittim ve söyledikleri

naczo
22/12/2012, 13:19
şaseden baktılar ve onay verdiler fita bunu karşılıyor ... yalnız 80 bine kadar servis kayıtlı daha sonra dışarıda yapılmış 120 bin km bakımını yapmadan yapamıyoruz dedi =) ve 600,700 lira gibi bir masraf çıkardı bana =) bende benden önceki sahibi yaptırmış şimdi aynı şeyleri tekrar neden yaptırayım dedim bizde bilgisayara gircez onay gelcek falan filan dediler ... bende bunu karşılayamam zaten gerekte yok ama bundan sonraki bakımları yaptırırım daha sonra dedim ama sanırım bir işe yaramadı . bende fiatı aradım ve durumu anlattım haber bekliyorum şu anda .. birde aynı araçtan bir tane daha var oda sanayi gibi bir yere yaptırmış aynı sorunu söyledikleri o , eyer oynama yoksa sorun yok yaparız ama varsa ödersiniz falan dedi hiç kanım ısınmadı bir sorun yoksa bile bunlar çıkartır diye düşünüyorum ben, hoş istanbula yollayıp gelcekmiş motorda bilemedim . siz ne diyorsunuz

naczo
22/12/2012, 14:21
arkadaşlar sağolsun fiattan mail atmışlar servise ve caner bey genel müdür aradı 80 bien kadar olan bakımlarını normalde yapıldığını sizde ikinci el olarak aldığınızdan durumdan haberdar olmadığınızı bu yüzden sizi kazanmak adına sorunu bakım yapmadan ücretsiz çözeceklerini söylediler . caner beye teşekkür ediyorum . ben durumu sizlere aynen anlattım sorunu olan arkadaşlarımızın izleyeekleri yol budur . bir diğer konuda fiatın sattığı malın arkasında durması çok hoşuma gitti bundan sonra almayı düşündüğüm ilk sıradaki araç fiat olacak.

omer06
22/12/2012, 14:31
geçmiş olsun hayırlı olsun :)

BaranSelo
22/12/2012, 14:57
Hadi gözünüz aydın. Ben deli gibi korkuyorum bozulacak diye, araç daha yetkili servis yüzü görmedi :(

anamurmuzu
22/12/2012, 15:32
benim aracın 2014 mayıs ayına kadar garantisi devam ediyor dua ediyorum garanti bitmeden bozulcaksa bozulsunda değiştireyim garanti bittikden sonra bozulursa sıkıntı olmasın diye:)
hayırlı olsun sizde mutlu sona ulaşmışsınız

naczo
22/12/2012, 17:27
benim aracın 2014 mayıs ayına kadar garantisi devam ediyor dua ediyorum garanti bitmeden bozulcaksa bozulsunda değiştireyim garanti bittikden sonra bozulursa sıkıntı olmasın diye:)
hayırlı olsun sizde mutlu sona ulaşmışsınız

hocam servis garantiliyse emin olun zorluk çıkarmazlar zaten karşılıyor fiat bozulsun diye uğraşmayın =)

34ozkankurtuldu34
22/12/2012, 17:53
Arkadaşlar ben 2009 da ikinci el almıştım aracımı 17000 km.de ve inanın city sürekli açık olarak 99600 km gezdim hiçbir sorun yaşamadım ve hiçte servise gitmedim şuan aracı sattım bir kronik bişey daha söyliyeyim sizlere amartisör takozlarını kesinlikle kurcalatmayın degiştirseniz bile orjinalleri mutlaka alın çünkü sorun yaratıyor amartisör takozları gacır gucur ses yapıyor amartisör takozları için kesinlikle yan sanayi ürün kullanmayın hatta böyle bir sorun için servisi tercih edin derim sıkıntı oldugunda tekrar ücretsiz degiştirirler araç 2007 modeldi tek sorunum amartisör takozları olmuştu.