PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xenon

Mboyaci
04/08/2007, 01:19
Arabama Mtec veya philips beyaz ampül (xenon sistem değil) taktirsam su anki fabrika çıkısından iyimi olur kötümü olur? Tavsiye edermisiniz?
Teşekkürler..

Er-NnN
04/08/2007, 02:13
philips in beyaz ampüllerini kullanan baya bi kişi var forumda daa ii sonuç verdiini gayet net bi şekilde söyleyebilirim... :)

pascal
04/08/2007, 02:38
ben memnun değilim, kuru hawada belki orjinallerle aynı sonucu alırsın ama ıslak hawada kesinlikle orjinalleri ararsın, hem de mumla :)

Linos
04/08/2007, 07:24
Ozan'a kesinlikle katılıyorum! Yağışlı havalarda durum çok vahim... Ben de Mtec var ama bu hafta eskilere dönmeyi düşünüyorum!..

femoli
04/08/2007, 08:49
yağmur olayı ampulden değil sadece verdiği ışık yansımasından dolayı oluyor beyazın yaansıması su üzerinde fazla olduğu için zemini pek rahat görüldüğü söylenemez (xenon hariç)

misafir3
04/08/2007, 09:46
mehmet abıma katılıyorum bende xenon var cok memnunum harıka bı tarz yaratıyo xenondan sasma derım beyaz ampul zaten normal mıs gıbı gelıyo ban goruyorum yolarda ama xenon cok mukemmel bı ıcatt benımkı 4 fazlı servısın tavsıye ettıgı ve kendı taktıkları bı urun cok memnunum herkesede tavsıye ederım ..

Mboyaci
04/08/2007, 12:48
Xenon bakiyim ben o zaman. Forumda birkaç topic var onlardan arastiriyim.
tavsiyeleriniz için Teşekkürler..

_BURAK_
12/08/2007, 14:21
abi bence çok güzel ama yinede sen bilirsinn arabaya bakınca ayrı bii özellik katıyooo

şekerlioğlu
13/08/2007, 00:04
olumlu olumsuz herşeyi burda bulabilirsin
Otomobil Aydınlatması - Far yapısı - Işık kaynağı - Xenon (https://www.geceucusu.com/faryapisi/isikkaynagi/xenon)

Emre08
17/08/2007, 02:40
yağmur olayı ampulden değil sadece verdiği ışık yansımasından dolayı oluyor beyazın yaansıması su üzerinde fazla olduğu için zemini pek rahat görüldüğü söylenemez (xenon hariç)

Ewet Mehmet Kardeşim SANA Çoq Çoq Katılıorum Bu konuda Beyaz YAğmurlu HAVADA zeminde Su BİRİKİNTİLERİ olduuu İçinn Bulanıklaşmış gibii Yerin REngine Döüşebilir AMa Xenon Takımı Taktırısan Bişein Kalmas AMA Sisleride Untmaman GerekioR Bu ARADA Yoqsa Hem beyaz hem sarı olmas...Olcaksa sırf ssarı veya Beyaz OLur Abii...:umut: