PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maalesef bendede city hastalığı varmış =)

naczo
20/12/2012, 15:36
direksiyon titremeye ses çıkarmaya başladı bende servise gittim ve gösterdim oturması ile kalkması bir oldu cevap city arızası . ben ıspartadayım antalyaya gidip yaptırıcam bilgisi olan daha önce antalyada yaptıran varmı ? servis birmota git durumu anlat dediler ama elimde kağıt vs ile gidersem daha iyi olur . varmı böyle bir mahkeme kararı falan yapa ne yapmam gerek .

fotobelit
20/12/2012, 15:48
direksiyon titremeye ses çıkarmaya başladı bende servise gittim ve gösterdim oturması ile kalkması bir oldu cevap city arızası . ben ıspartadayım antalyaya gidip yaptırıcam bilgisi olan daha önce antalyada yaptıran varmı ? servis birmota git durumu anlat dediler ama elimde kağıt vs ile gidersem daha iyi olur . varmı böyle bir mahkeme kararı falan yapa ne yapmam gerek .
Bu bölümden bulabilirsin..City Ar?zas? - Fiat Punto | Grande Punto | Punto Evo | Bravo | Fiat Türkiye Forumu (https://forum.grandepuntotr.com/city-arizasi/)
https://img399.yukle.tc/images/8736Hakem_Heyeti_Karari.jpg
https://forum.grandepuntotr.com/city-arizasi/35954-city-arizasi-3-mah-heyet-karari.html

kadir07
20/12/2012, 15:50
Ben Antalya birmotta değiştirdim mahkeme kararına gerek yok şimdilik önce git bakalım belki ücretsiz değişirler değişmezlerse o zaman Fiat müşteri hizmetleri arar ücretsiz değişim için talepte bulunursun...

alisehirli
20/12/2012, 15:58
çok geçmiş olsun. bende bugün istanbulda haliç otoya bıraktım aracımı. Büyük bir heyecenla aramalarını bekliyorum. umarım ikimizinkini de ücretsiz değiştirirler. tüketici hakem heyetine gitmek zorunda bırakmazlar bizi.

naczo
20/12/2012, 16:04
Ben Antalya birmotta değiştirdim mahkeme kararına gerek yok şimdilik önce git bakalım belki ücretsiz değişirler değişmezlerse o zaman Fiat müşteri hizmetleri arar ücretsiz değişim için talepte bulunursun...

hocam fiatı aradım oda antalyadaki deepo yanındaki birmota yonlendirdi gelin bakalım dediler bakalım ne olcak .önereceğiniz bir yol veya tavır varmı gag gug yapmazlar umarım .

alisehirli
20/12/2012, 16:36
Çok fazla sert yapma bende sularına git. Eğer ki aksi bir durum olursa o zaman sert yapmaya ve hukuksal müdahaleye gidersin.

ahmet4646
20/12/2012, 16:42
geçmiş olsun...

naczo
20/12/2012, 17:08
Çok fazla sert yapma bende sularına git. Eğer ki aksi bir durum olursa o zaman sert yapmaya ve hukuksal müdahaleye gidersin.

o zaman normal bir dilde anlatıp sonucu beklerim o arızayı veripte baska bir arıza var demesinler hersey beklenir bunlardan

alisehirli
20/12/2012, 17:12
aynen öyle sen sert yapınca dediğin gibi yaparlar bu sefer de mahkemeye vermekle uğraşırsın.

twentynine
20/12/2012, 20:01
yaklaşık 20 gün önce bende de oldu servise gittim durumu anlattım kontrol bile etmeden iyiniyet garantisinden değiştirdiler. :)

naczo
21/12/2012, 09:04
yaklaşık 20 gün önce bende de oldu servise gittim durumu anlattım kontrol bile etmeden iyiniyet garantisinden değiştirdiler. :)

hocam insallah dediğiniz gibi olur benim araba 125 binde 2006 model sorun yaratmazlar umarım .

naczo
21/12/2012, 19:02
arkadaşlar benim akü bitikti bu gün değiştirdim çalıştırıken tüm elektiriği kesiyordu şu anda eski halinden çok daha iyi direksiyon çözemedim ama gidicem illaki yarın yorum üretebilen varmı ?

twentynine
21/12/2012, 21:43
hocam insallah dediğiniz gibi olur benim araba 125 binde 2006 model sorun yaratmazlar umarım .

beni arabamda 93 binde ve 2006 modeldi

naczo
22/12/2012, 10:01
bu gün baktırıcam bakalım .