PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City arızası

brs41
17/12/2012, 20:07
Aracımın direksiyonundan 10 gündür sol tarafa hızlı çevirince içerideki motorun boşa dönmesi gibi bir ses geliyordu. Beylikdüzü birmota gittim ve sorunun elektrik motorundan olduğunu söylediler ve bu parçanın 2000-2200 tl civarında olduğunu belirttiler. Ama aracın daha önceden city arızası ile direksiyon değişimine uğramadığından iyi niyet garantisinden bir kısmının karşılanabileceğini , kontrol etmeleri gerektiğinden bahsettiler. 30 dakika sonucu bekledikten sonra 200 tl karşılığında işlemi halledebileceklerini söylediler. Forumda daha önceden alınmış mahkeme kararları olduğu aklıma geldi. Sizce ne yapmalıyım?

aykutisci
17/12/2012, 21:54
usta 200 lira az para değil kovala derim iyice araştırın bu işi ücretsiz yapmak zorundalar yaptıranlar var yardımcı olucaklardır

kadir07
17/12/2012, 23:08
Direk müşteri hizmetlerini ara ve ücretsiz değiştirenler olduğunu sendende bu paranın alamaması gerektiğini söyle büyük ihtimal hiç para almadan halledeceklerdir o zaman...

brs41
19/12/2012, 16:19
İlginiz için teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini aradıktan 1 saat sonra servis beni aradı ve işlemin tamamen ücretsiz gerçekleşeceğini söyledi. Yoktan yere para vermekten kurtulmuş oldum. Keşke insanları bu şekilde uğraştırmadan direk değiştirseler de ne biz üzülsek nede servisler.