PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ayaklara üflemiyor?

ktpunto
17/12/2012, 15:27
arkadaşlar benim aracın kaloriferi şu an için ayaklara üflemiyor. yani aşağı ok tuşuna bastığım zaman. ayaklara bir üfleme yapmıyor. yukarı ve ortaya üflüyor. fakat aynı anda yukarı ve ortaya üfleme de yapamıyorum. sizce ne olabilir sebebi

ErhanKarann
17/12/2012, 15:37
Sigortaları kontrol et ? birde asagıda sanırım sag ön koltugun altında bir paneli olacak onların ordan bi bak kendin ..

ErhanKarann
17/12/2012, 15:38
Polen filtreside tıkanınca az üflüyor sende hic üflemedi sanıyorsun böylede olabilir belki..

iyte
17/12/2012, 15:40
aynı mevzu bende de var ben sadece yukarı tuşuna basıyorum diğerlerine basmıyorum ozaman aşağıya veriyo ama çok az

punto_multijet
17/12/2012, 15:59
ben araci biraktigimda cozemediler bu sorunu. tekrar birakicam servise. buarada yukari basin snra ayaklara basin ustu kapatin bu sekilde ayaklara veriyor

ametist
17/12/2012, 17:46
benim bravoda oldu geçen ay... klapelerin arasına 700 lira sıkışmış, çıkarınca aradan herşey gayet güzel çalışmaya başladı :)

lektonstar17
17/12/2012, 18:05
Aynı sorun benim evoda da var.Geçenyıl servise gittim.Araca bilgisayar bağladılar,klimayı resetlediler 1 saat uğraştılar.En sonunda abi göğsü komple sökücez, havayı yönlendiren kapakcıklar düzgün çalışmıyor.Ancak bu şekilde yapabiliriz dediler.Ben kabul etmedim çünkü bu şekilde serviste göğsü söktürüp sonra gıcırtı sorunu yaşayanlar var.Rica ettim biraz daha uğraştılar ve biraz olsun hava üfletmeyi başardılar.

ametist
17/12/2012, 20:27
servis adı vermeyeyim ama mudanya yolundaki diye tüyo vereyim, hakikaten iyi iş çıkardılar... hatta daha önceden var olan ufak tefek sesler de yok oldu....