PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersin'de modifikasyon

eyzira
03/08/2007, 05:17
https://tkfiles.storage.msn.com/x1pIjpkUX-8gH-6OO9Ss0u9_rX1pZD-qiG19YQrpX0MdXv-5P0MSxzM8sEVpMlThEhJqE2baHNzBD4mlVeV4LyEr5Cow2VGU4 qHJsgOSNZBOFI
33 SU 794 daewoo nexia
94 H 1159 honda civic
33 SU 716 fiat gp

arkadaşlar aradaki honda amerikada diğer iki arabayı kullanmışlığım var ve araba sahibi sayesinde çocukken birçok yere götürüldüm...şimdi benim aradığım ise arabama soft modifikasyon yapabileceğim yerler...

cihan adlı kullanıcının bilgilerinden öğrendiğim kadar şehirde yakın ben sadece arabama:

+siyah jant büyük ihtimalle oxigion marka ama daha ucuzu varsa neden olmasın
+ters taraftan çift çıkışlı egsoz
+spoiler
+film uygulaması
+ön ve arka tamponda oynama
+sis lambası
+far karartma xenon far

Benim aradığım mersin-adana arasında bunları nerede yaptırabilrim?ankara'dan da bilgi verebilirsiniz...
yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden..

femoli
03/08/2007, 09:19
turkmodda gördüm bu puntoyu güle güle kullan far karartma olayına burdan yardımcı olabilirm

https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/2056-kemal-oto%3D%3Diste-siyah-farlar-begenecekmisiniz-bakalim%3D%3D.html

anvil
03/08/2007, 09:27
hoşgeldin hemşerim. otogarın oralarda birkaç yer var ama ben de ayrıntılı bilmiyorum.

bu arada senin arabayı gördüm herhalde mersinde.

Cnyt01
04/08/2007, 03:53
adanada bir çok yer var oyleki resim getir aynısı yapıyorlar( tamponlar ve ruzgarlık için). egsoz icinde cok iyi ustalar var.yapılmıcak bisy yok. ve far karartma kemal oto ankara .) ben ugrucam yanına bıras havalar serinlesinde...

eyzira
05/08/2007, 19:52
turkmodda gördüm bu puntoyu güle güle kullan far karartma olayına burdan yardımcı olabilirm

https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/2056-kemal-oto%3D%3Diste-siyah-farlar-begenecekmisiniz-bakalim%3D%3D.html
ya hocam ankara'ya geldiğimde kaç günde yaparsın bu işlemi ben zırt pırt geliyorum ama arabasız geliyorum eylül başında arabayla gelebilirim....kaç gün-saatte biter olay?bide öğrenciyiz var mı indirim:D

hoşgeldin hemşerim. otogarın oralarda birkaç yer var ama ben de ayrıntılı bilmiyorum.

bu arada senin arabayı gördüm herhalde mersinde.
ya hocam bu araba benim değil aslında benim araba aynı renk benim arabada yapamadıklarımı arkadaşın(fotodaki) arabaya yaptırdık işte...ama şu an bu arabayı göremezsin,jantları sattı,filmler cıktı,yaylar helezonları cıkartı araba orjinal halinde anlayacağın....otogarın orada mesela bir ustaya biz 33 SU 794 daewoo nexia'nin spoilerini yaptırmıstık ozamana 3 yıl yada 2 yıl once 250ytlye....ama şimdi ne var yok bilmiyorum doğrusu...

adanada bir çok yer var oyleki resim getir aynısı yapıyorlar( tamponlar ve ruzgarlık için). egsoz icinde cok iyi ustalar var.yapılmıcak bisy yok. ve far karartma kemal oto ankara .) ben ugrucam yanına bıras havalar serinlesinde...
adana'da bana isim verirsen cok sevinirim hocam....egsoz için gidebileceğim,tampon ve rüzgarlık için gidebileceğim yerler...

femoli
06/08/2007, 09:36
kardeş far olayı sadece 30 dakika sürüyor elimizde hazır var seninkileri söküp hazırları takıyoruz böylece zaman kaybı bekleme olmuyor..

eyzira
06/08/2007, 13:51
kardeş far olayı sadece 30 dakika sürüyor elimizde hazır var seninkileri söküp hazırları takıyoruz böylece zaman kaybı bekleme olmuyor..
mehmet hocam far olayını çok beğendim ama bülent abi'de angel eye yapıyormuş...kararsız kaldım sende böyle bir olay var mı?angel eye yapma?

eyzira
08/08/2007, 02:22
o değilde adanada kaliteli uygun fiyata cam filmi çektirebileceğim yer var mı?

Cnyt01
08/08/2007, 21:41
adanada hersey var merak etmeyın .) sımdı egsozda erkan var. suaip var. ama herkesın kendı yerı vardır bısy dıyemem. cam fılmı ıcınse. kapıları sokmeden orjınal fılm yapan yerde var. 300. camları sokup kesıp yapısan usta ısı fılmlerde var. onlar 70-100 2 cesıt. sanayıdede murat var heris tunıng bızım cihan orda yaptırdı spoileri ve adanada 2 kiside daha var. 300 de onun masrafı var. yalnız o dedıgım yerde her turlu ıslem yapılır. ek fln. bıde baska yer var. yana yukarı acılan lambo kapı ve komple body kıt yapıolar. yalnız arabana 3 hafta el koyar orası ve her yer fıber tozu olur. tabı cıddı bısyse yoksa tampon ekı okadar sorun cıkarmaz.

eyzira
08/08/2007, 22:00
adanada hersey var merak etmeyın .) sımdı egsozda erkan var. suaip var. ama herkesın kendı yerı vardır bısy dıyemem. cam fılmı ıcınse. kapıları sokmeden orjınal fılm yapan yerde var. 300. camları sokup kesıp yapısan usta ısı fılmlerde var. onlar 70-100 2 cesıt. sanayıdede murat var heris tunıng bızım cihan orda yaptırdı spoileri ve adanada 2 kiside daha var. 300 de onun masrafı var. yalnız o dedıgım yerde her turlu ıslem yapılır. ek fln. bıde baska yer var. yana yukarı acılan lambo kapı ve komple body kıt yapıolar. yalnız arabana 3 hafta el koyar orası ve her yer fıber tozu olur. tabı cıddı bısyse yoksa tampon ekı okadar sorun cıkarmaz.
ya ben aslında filmi femoli mehmet'in yerinde yaptıracaktım 5 yılda garanti veriyor ama her çizildiğinde oraya götüremem,cihan bana belli bir fiyat verdi 4 kapı 1 arka....korkum polislerin çizmesi adana'da yaptırmak isteme nedenimde ondan yani...bugün yıkamacımla konuştu o da adana'ya yönlendirdi...cihan birkaç yerden bahsetti ama sende yardımcı olursan sevinirim

anvil
08/08/2007, 22:06
mersinde istanbul oto aksesuara gitsene film için.

eyzira
08/08/2007, 22:10
mersinde istanbul oto aksesuara gitsene film için.
valla nedense kimse önermiyor orayı bana,sen çektirdin mi arabana?ne kadara mal oldu...bu arada bence mersindeki şu an en güzel gp bu carrefoura giderken köprünün altındaki yolun devamı olan yolda tansaşın oradaki yıkamacıda duran siyah gp...sen nerdensin?

anvil
08/08/2007, 22:24
ben çektirmedim. düşünüyorum da bana da orayı önermişlerdi.

o bahsettiğin arabayı gördüm herhalde. dehşet olmuştu

ben mezitlideyim

eyzira
08/08/2007, 22:26
ben çektirmedim. düşünüyorum da bana da orayı önermişlerdi.

o bahsettiğin arabayı gördüm herhalde. dehşet olmuştu

ben mezitlideyim
ya ben arabayı siyah istiyordum ama ailece karar vermek zorunda kaldık ama gerçekten süper o araba....bence sende adana'da çektir cüneyt ve cihan bana oradan önerdiler gittiğimde de yardımcı olabilirlermiş...

Honor COOPER
11/08/2007, 00:29
bende arabama film yaptırmayı düşünüyorum.bana göre bir film için adanaya gitmek gereksiz.ben nissan rama 2 yıl önce otogarın karşısındaki(kirve otonun yanı)aksesuarcıda çizilmez film taktırmıştım kapıları sökmediler ve bir tane bile kabarcık yoktu.ayrıca hiç bir şekilde çizilmedi.2 yıl önce 50 ytl vermiştim.

eyzira
11/08/2007, 00:49
bende arabama film yaptırmayı düşünüyorum.bana göre bir film için adanaya gitmek gereksiz.ben nissan rama 2 yıl önce otogarın karşısındaki(kirve otonun yanı)aksesuarcıda çizilmez film taktırmıştım kapıları sökmediler ve bir tane bile kabarcık yoktu.ayrıca hiç bir şekilde çizilmedi.2 yıl önce 50 ytl vermiştim.
2 sene önce orada sadece 1 yer vardı şimdi baya yer var orada isim verebilir misin?

eyzira
16/08/2007, 01:53
ya şuranın tam ismini öğrenebilir miyim?

Cnyt01
16/08/2007, 08:30
arkadaslar ne film mis yaaa alıp gelecem mersıne herkese cekecem o olacak hea .) ınsan bıras sabırsızlanır yanı .)

eyzira
16/08/2007, 10:04
cüneyt allahaskına gel de çek şu filmi.:)

omurkuru08
06/09/2007, 11:35
abi filmci arkadaş damacı taner adananın 1 numarası ben tanımam başkasını adam kral gibi iş yapıo çok temiz ne istersen yapılıoo egsoza da gelince şuaip abi çok iyi bu işte adam patron ama her arabanın altında maşallah arı gibi çalışıoo 3 tane egsoz yaptırdık maşallah hiç bişey olmadııı çok ii de fiyat verioo gitmeyn başka bi yere derim karar sizin bakmak istersen Egsozcu Şuaip Sebring K&N Remus Performans Ekipmanları Bayii (https://www.egsozcusuaip.com) ...

eyzira
07/09/2007, 17:08
abi filmci arkadaş damacı taner adananın 1 numarası ben tanımam başkasını adam kral gibi iş yapıo çok temiz ne istersen yapılıoo egsoza da gelince şuaip abi çok iyi bu işte adam patron ama her arabanın altında maşallah arı gibi çalışıoo 3 tane egsoz yaptırdık maşallah hiç bişey olmadııı çok ii de fiyat verioo gitmeyn başka bi yere derim karar sizin bakmak istersen Egsozcu Şuaip Sebring K&N Remus Performans Ekipmanları Bayii (https://www.egsozcusuaip.com) ...
hocam sağolasın bilgiler için ama bana adreslerini verir misin?birde özelden fiyatları yollarsan çok sevinirim....

seckeane
09/03/2008, 22:25
ne lazımsa bilgi veririm tanıdık her yer
:D

01 GrandePunto 909
21/03/2008, 14:11
bahsettiğin şeyleri yaptırdın mı aracına? film ve spoyler konusunda yardımcı olabilirim. özelden msj at sen bana yaptırmadıysan eğer. seni görüştirim benim yaptığım yerlerle marşpiyel ve tamponlar için de fikir sunacaktır sana. sistem dizeceğin zaman komple fiberden imal edilme pandizotta var 2 takım component için. SANA en kaliteyi en ucuz fiyata yaptırma garantisi veririm çünkü tuning firmasında yaptırmıyorum ben.

anvil
21/03/2008, 15:10
filmi nereye ve kaça yaptırıyorsun soner?

halilim
23/03/2008, 12:19
Fatih abiyede sölemiştim daha önce ben puntoya 2.el araba pazarının civarında buse reklamda 80 ytl yaptırmıştım.Amerikan cam filmiydi.
Abimin tansaşta çalışması nedeniyle benim puntoya tansaşda rastlayabilirsin.

SERDAR_AJZ
25/04/2008, 21:18
mersinde istanbul oto aksesuara bi sorentoya bi de astraya film çektirdim.memnun kaldım .

Ah-MeT
25/04/2008, 21:47
mersinde istanbul oto aksesuara bi sorentoya bi de astraya film çektirdim.memnun kaldım .
yoksa mersindeki istanbul oto aksesuar dukkanı seninmi???? cok ilginc geldi bana 1 inci mesajın bu konuya mesaj yazarak, 1inci mesajınızı tanışma bolumune kendinizi tanıtsanız butun uyelerimizin yaptıgı gibi...

anvil
25/04/2008, 22:16
yoksa mersindeki istanbul oto aksesuar dukkanı seninmi???? cok ilginc geldi bana 1 inci mesajın bu konuya mesaj yazarak, 1inci mesajınızı tanışma bolumune kendinizi tanıtsanız butun uyelerimizin yaptıgı gibi...
eğer öyleyse bi sorayım bakayım en son kaça yaparmış :D

eyzira
17/07/2008, 02:54
Ben geri döndüm, ve işlemlerimi yapmak istiyorum. 1 yıl boyunca öyle ahım şahım değil ama üniversite öğrencisinin sahip olacağı kadar da para biriktirdim.

eyzira
21/07/2008, 23:13
Yok mu yardım edecek insan?

mustafaf
18/08/2008, 14:23
konuyu hortlatayım :D fılm degılde mersınde cam karartma yapan varmı??? bılgısı olan arkadaslar yazarlarsa sevınırım ???

konuyu hortlatayım :D fılm degılde mersınde cam karartma yapan varmı??? bılgısı olan arkadaslar yazarlarsa sevınırım ???

bılgısı olan kımse yokmu :( adana da olsada olur.bı telefon bı ısım verecek kımse yokmu sımdı :ohmy0000:

bılgısı olan kımse yokmu :( adana da olsada olur.bı telefon bı ısım verecek kımse yokmu sımdı :ohmy0000:

guncellll :(

batuhann80
09/10/2008, 14:50
film cektirmek isteyen arkadaşlar..haziran 2008'de
buse reklamda yaptırdım..cok memnunum ve bir yıl garanti veriyorlar...80 ytl...

bu arada resimlerdeki gibi puntoya uyan spoiler mersinde ve adanada satılan yerleri bilen var mı??tabi bu kadar abatı olmayacak..

33ABL34
12/10/2008, 01:32
33 su 716 gp arkadaşim senin gp gerçekten güzel bi alet mersin caddelerinde iddali :) bende de gp var aynisi ama hiçbirşeyine dokunmadim ve sadece marşpiyel yaptirmak istiyorum yanlara...sence mersinde nerede yaptirabilirim ? Rastgele....