PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aracımdaki< GÜN GÖRMEMİŞ< sorunlar

şekerlioğlu
03/08/2007, 00:27
arkadaşlar birkaç SORUM'la ilgili YORUM istiyorum

1)aracımın altını taşa vurdum,mahalledeki çoçuklar söyledi kartel diye bişey varmış ve delinmiş ve yağ kalmamış dediler,birde motordo birşey olmuş ama anlamadım zaten arabada çalışmıyor,acaba arabamda ne olabilir servis diye bi yer varmış nerde bizim eve yakınmı.?

2)geçen kış arabama slick lastik aldım asfaltta iyiymiş,yalnız bizim köyde asfalt yok iyi yapmışmıyım abilerim birde bu araba karda;buzda acayip savruluyo(ben sarıkamıştayım) ya ne biçim araba bu ya? çivili lastik varmış çivi çaksam olur dimi

3)canım arkadaşlar aracımda vites problemi var geçenlerde yolda giderken farkettim 4. vitesten 1. vitese geçmiyor,cok asılınca gacırt diye bir ses geliyo
sizdede oluyomu.

4)aracımda başka sorunlarda var servis nerede bilmiyom bende buraya geldim yaparız dimi abilerim,helal size.

dagored
03/08/2007, 00:35
arkadaşlar birkaç SORUM'la ilgili YORUM istiyorum

1)aracımın altını taşa vurdum,mahalledeki çoçuklar söyledi kartel diye bişey varmış ve delinmiş ve yağ kalmamış dediler,birde motordo birşey olmuş ama anlamadım zaten arabada çalışmıyor,acaba arabamda ne olabilir servis diye bi yer varmış nerde bizim eve yakınmı.?

2)geçen kış arabama slick lastik aldım asfaltta iyiymiş,yalnız bizim köyde asfalt yok iyi yapmışmıyım abilerim birde bu araba karda;buzda acayip savruluyo(ben sarıkamıştayım) ya ne biçim araba bu ya? çivili lastik varmış çivi çaksam olur dimi

3)canım arkadaşlar aracımda vites problemi var geçenlerde yolda giderken farkettim 4. vitesten 1. vitese geçmiyor,cok asılınca gacırt diye bir ses geliyo
sizdede oluyomu.

4)aracımda başka sorunlarda var servis nerede bilmiyom bende buraya geldim yaparız dimi abilerim,helal size.

1 - Atatürk Bulvarında Merkez Camii var. Camiyi geçer geçmez giderken sağa dönerken de sola dönünce ÖzSazanlar Fiat Servisi var, sana yardımcı olacaklardır...

2- Olur olur, hatta 20 lik çivilerden çakarsan tam süper olur...

3- Yok bende olmuyo, hatta ben 27. vitesten direk 1. vitese atabiliyorum ses falan da çıkmıyor. Kesin üretim hatası, hemen dava aç. Hiç durma, kesin kazanırsın...

4- 4 ü geçiyorsun karşına 3 çıkacak; seri bir hareketle hemen 2 ye atlıyorsun. Hah işte orda dur. biraz bekle, şimdi karşına 1 çıkacak; onu da iyice oku...

şekerlioğlu
03/08/2007, 00:47
çok sağolasın yarın hepsini hallediyorum,ama sordum sen dava açma zaten tofaş sana açar dediler napcam şimdi?

erdiyilmaz
03/08/2007, 00:52
dönenLer geyik mi? gerçek mi?

İbrahimKC
03/08/2007, 00:53
Sanırım geyik bölümüne taşınacak bu konu..
:) :)
Abicim diğerleri neyseyde vites sorunu önemli aman ihmal etme..

Auto engineeR
03/08/2007, 00:58
puhaua erdi yani sen de ayrı komiksin :D

da gereksiz geldi bana bu konu

Dikici
03/08/2007, 01:05
yaw affedinde ben halen bişey anlamadım geyikmi ciddimi ...

Auto engineeR
03/08/2007, 01:07
:D geyik arkadaşlar geyik ama komik değil..

dagored
03/08/2007, 01:22
Ben anladım galiba inceden bi sitem var.. Araçlardaki ufak problemler bile foruma taşınıyor diye sanıyorum...

ben de böyle düşünüyorum. Ve de verilen tepkinin yanlış olduğuna inandığım için sorulara üslubu ile cevap vererek kendi tepkimi dile getirdim.

BERKAY
03/08/2007, 01:48
geyıkte komık olmamıs yahuu eger sen ılla bıre gecırcem dıosan aracını al bana gecır ben kesın bıre gecırırım onu

şekerlioğlu
03/08/2007, 01:49
<herby<aynen arkadaşım -aslında ufak sorunlar meselesi değil her sorun önemlidir ama araçlarla ilgili en kritik sorun için burdan çözüm aranması yanlış yukarıdakilerbiraz değiştirilerek forumdaki sorulardan alınmıştır yani arabasının altını vuran biri aracında çeşitli sorunlarda varsa bu ancak servislerde çözülür yani böyle birşeye kim nasıl yardım edebilir,araçla ilgili kritik sorunlar varsa burada çözülemezki,olması gereken sorun çözüldükten sonra arkadaş buraya sorununu ve nasıl çözüldüğünü yazarsa çok daha uygun olur sonra bir çoğumuz kafamıza göre çözüm öneriyoruz bu doğru bir yöntemmi.?

microab
03/08/2007, 02:34
Maksadını aşmış.

Bu yazı dizisini okuyanlar mantık arama çabasına düşüyorlar.

Forumumuzda,yapılacaksa eğer "GEYİK" başlığı mevcut.

En nihayetinde sorunlarımızı paylaşarak çözmeye çalışıyoruz.

Haklı siteminiz olacaksa eğer,ait olduğu başlıkda iletebilirsiniz,böylesi bir ana başlıkta yazdığınız bu satırlar forumun ciddiyeti ile bağdaşmamış...

--KİLİTLİ--

:censored:---:censored:---:censored: