PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sis fari-viraj ici aydinlatma

aalperdemir
15/12/2012, 22:10
Arkadaslar iyi forumlar. Yetkili serviste sonradan taktirilan sis farlari viraj ici aydinlatma olayiylami geliyor yoksa o apayri bir donanimmi? Bi kac ayri konuda bazi arkadaslar sormus ancak hic cevap veren olmamis. Sonradan taktirinca sol tarafa orjinal tuşmu koyuyorlar birde viraj aydinlatma falan varsa gelen sis farlarinda yazilimsal bir degisiklik yapiyolarmi? Bi kac video izledim cok hosuma gitti kafaya koydum valla alicam.

Sent from my iPhone using

comanchee
15/12/2012, 22:13
Arkadaslar iyi forumlar. Yetkili serviste sonradan taktirilan sis farlari viraj ici aydinlatma olayiylami geliyor yoksa o apayri bir donanimmi? Bi kac ayri konuda bazi arkadaslar sormus ancak hic cevap veren olmamis. Sonradan taktirinca sol tarafa orjinal tuşmu koyuyorlar birde viraj aydinlatma falan varsa gelen sis farlarinda yazilimsal bir degisiklik yapiyolarmi? Bi kac video izledim cok hosuma gitti kafaya koydum valla alicam.

Sent from my iPhone using

ayrı bir donanım. bu varsa yol bilgisayarında corner ışıklandırma diye menü oluyor.ama sonradan yapılabilirmi bilmem.Evo dynamiclerde standart.

iyte
16/12/2012, 01:22
Dynamic versiyonlarda standart olarak geliyor sol tarafta viraj içi aydınlatma için bir tuş yok sadece sisleri acıp kapatabiliyorsunuz. viraj içi aydınlatmayı menüden aktif edebiliyorsunuz. yazılımsal bi değişim illaki olacaktır. yanlız ben pek bi faydasını göremiyorum. zaten direksiyonu yaklaşık olarak 90 derece çevirmeniz gerekiyor. buda uzun yolda çok bi işinizi görmüyor. şehir içinde zaten heryer sokak lambasıyla aydınlık. güzel bi mantık ama uygulama zayıf gibi.

iris19
16/12/2012, 17:23
viraj içi aydnlatma direksiyon kutususu farklı sistem direksiyon kutusundaki parçadan komut alarak lambayı yakıyor