PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gece önüme tavşan çıktı ve tampon haşat

samweb
15/12/2012, 15:39
gece yolculuğunda insanın başına gelebilecek en kötü şey önüne tavşan çıkıp hayvana çarpmak ve tamponu parçalamak olsa gerek.. kaportacı tamponu halletti ancak on tamponun üst ve alt ızgaraları çok pahalı geldiği için alamadım toplam 150 tl tutar mı bu parçalar? yan sanayisi yok mu plastik bozuntularının? birde tampon demiri turbo radyotörünün o gofret gibi katmerlerin tekini delmiş bu şekilde aracı kullanabilirsin dedi tamirci ancak bu şekilde kullanınca turboyu yada aracın motor ömrünü azaltır mı? o turbo radyatörünün içinden ne geçiyor su felan bişi akmadı hava felan mı geçiyor içinden? bu arada aracın çekişinde pek bir düşme olmadı.

volume23
15/12/2012, 15:43
Gemiş olsun allah beterinden saklasın bahsettiğin intercooler olmalı dediğin gibi içinden hava geçiyor eğer kaçak vaarsa aracın çekişi düşer çok küçük bir kaçaksa sen fark etmemiş olabilirsin.

samweb
15/12/2012, 15:46
Gemiş olsun allah beterinden saklasın bahsettiğin intercooler olmalı dediğin gibi içinden hava geçiyor eğer kaçak vaarsa aracın çekişi düşer çok küçük bir kaçaksa sen fark etmemiş olabilirsin.

6 tane katmandan sadece biri delik bunun tamiri mümkün mü kaynak felan?

volume23
15/12/2012, 15:52
Sanayideki radyatörcüleri dolaşın illaki tamir olur.Adamlar kendilerine intercooler imal ediyorlar.

abulbul08
15/12/2012, 16:17
Geçmiş olsun

erdiyilmaz
15/12/2012, 16:59
gecmis olsun.

iki hafta kadar once gece denizli civrilden, dinar istikametine giderken benim de onume geyik cikmisti, hem de iki tane. son anda kurtardim. sonra eve gelip arastirdim megerse yaban hayati gelistirme sahasiymis orasi, 500 kadar geyik varmis. isin kotusu kazayla da olsa 1 tanesini oldurmenin cezasi 25bin tl. arabayi satsak yine karsilamiyor :)