PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP de NAVİGASYON

multijet
03/08/2007, 00:03
Arkadaşlar araca navigasyon taktırdım. Almayı düşünen varsa tavsiye ederim. Ben Garmin Nüvi 310 modelini aldım. Bluetooth ile hem telefon araç kiti, hem navigasyon, hem MP3 çalar( SD kart okuyor), Hem foto albümü, sözlük vs...
Aux a bağlattım, çok da güzel oldu. Tavsiye ederim. Bu arada kadranımızn doğruluğunu da test ettim bu cihazla ibre 200 de iken 193-194 km/h gösteriyor.

the_Algn
03/08/2007, 00:06
Hayırlı olsun. Bende Cep bilgisayarı almayı düşünüyorum GPS li felan ama Adanda bir işe yaramaz gibi...Donanım Forum da da senin gibi yapmışlardı çok güzel araç hoparlöründen dinliyorsun yönlendirmeleri...

civcivx
03/08/2007, 10:29
Bende Asus P535 var, onunla hallediyorum navigasyon ihtiyacımı. All-in-One bir cihaz. Ayrıca hem Destinator yazılımı, hem de Igo yazılımında Türkiye'nin 40 civarında ilini kapsayan haritalar mevcut, ülkemizde de gelişiyor navigasyon olayı artık.

otoritec
19/08/2007, 04:45
özür dilerim konuyu yeniyi gördüm, sorum şu 1) benim mp3 playerimda aux çıkışı yok!!! bağlantıyı nasıl gerçekleştiricez? 2) cihazla ilgili internette bakındım ancak bilgi edinemedim, yazılım adres bilgileri vs. otomatik kendisi güncelliyor mu? yoksa bilgisayar vasıtası ile mi güncelleme vs. harita bilgileri yüklüyoruz? teşekkürler.

grandédrivér
17/09/2007, 15:41
garmin nuvi 310 hakkında biraz daha bilgi vermisiniz?
bi kaç foto falan... nasıl bağladınız?
ne kadara mal oldu?
nereden aldınız?
teşekkürler...