PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık iPhone 5 16 Gb Siyah

femoli
13/12/2012, 17:49
Bugün geldi fakat siyah çıktı ben beyazını istemiştim hiç sim kart takılmadı hatta tuşlarına bile dokunulmadı kutusu aparatları telefonun jelatinine kadar üzerinde yurtdışı cihaz ı phone 5 15 gb isteyen arkdaşlar olursa 1650 tl ye verecem alana hayırlı uğurlu olsun ..

Ulaşmak isteyenler 0543 702 06 06 telefonda arayabilirler.. elden verebilirim şehir dışı isteyenler kargo ile gönderebilirim ..

1ocak2011
13/12/2012, 17:51
Taksit varmı :D

femoli
13/12/2012, 17:56
Telefon satıcısı diilimki abi ne taksiti :D

femoli
13/12/2012, 17:57
Pazartesine kadar açık tutacam ilanı alan olmazsa sim takıp kullanmaya başlayacam bilginize :)

rbcn
13/12/2012, 19:20
cihaz simfree midir ayrıca pasaport kaydı yapıldımı

Mentor
13/12/2012, 21:10
cihazı hangı ulkeden aldınız?

femoli
13/12/2012, 21:34
Simfree iki adet geldi diger arkadas takti kullaniyor bile urun ingiltereden geldi pasaort kaydi yok onu da alacak olan yaptirsin dimi .

1650 tl ye verecem kopruden onceki son cagri.. :)

krm1983
13/12/2012, 22:01
Hayırlı satışlar olsun

Sent from my iPad using

SteinGP
13/12/2012, 22:17
hayret kimse fiyata laf etmiyor :) daha yeni s3 almasam vallahi kaçırmazdım çok iyi fiyat..

nightblue_35
13/12/2012, 22:21
Hayırlı satışlar fiyat çok çok iyi.

macsea
13/12/2012, 22:41
2 soru sormak istiyorum
-pasaporta işleme olayı nedir,
-simfree demek, ayrıca kırdırma-açtırma masrafı yok demek midir :)

krm1983
13/12/2012, 22:48
Simfree her operatörle çalışabilmesi demek cihazın.
Pasaprt kaydı yoksa da cihaz belli bir süre sonra iletişime kapanıyor. Şebeke çekmiyorz.

Sent from my iPad using

femoli
13/12/2012, 23:02
Gerekli aciklama yapilmis tum operatorlerle kullanilir . Yurt disindan gelen cihazlar herhangi bir pasaportla islenmesi gerekiyor yok bir ay sonra cekmez .

nightblue_35
13/12/2012, 23:02
Küçük bir bilgide ben vereyim pasaporta kayıtta yurt dışına giriş çıkış yapmış kişiler 1 ay içerisinde kayıt yaptırabiliyor.2 yıl içerisinde daha önceden kayıt yaptırdıysa bir daha yaptıramıyor.Başkasının pasaportuyla kayıt yaptırılabilir.Vergi dairesine 100tl harç parası yatıyor.Bu makbuz,ikametgah ve pasaportla beraber (pasaportta giriş tarihi çok belirgin oması gerek) türkcell,vodafone veya avea bayiine gidip imza atıyor evraklar bilgi teknolojileri ve iletişim kurumuna gidiyor.Tabi bayiiler de 20 tl alıyor işlem bedeli fakat vodafone 5 tl alıyor. Telefon hemen açılıyor (Tabi kapalı ise) evrakları işleyen kurumun eline evraklar 3 ayda geliyormuş hatta 6 ayıda buluyormuş.Ben 3 ay önce kayıt yaptırdım hala evraklar kayıt ve inceleme aşamasında diyor bunuda telefonun imei ile .:MCKS-Mobil Cihaz Kayt Sistemi:. (https://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php) bu siteden öğrenebilirsiniz.

femoli
14/12/2012, 09:50
güncel

LeoN48
14/12/2012, 10:41
Harika fiyat, böyle fırsat zor gelir, düşünenler kaçırmasınlar, iyi satışlar femolicim.

Misafir047
14/12/2012, 10:45
kimse kaçırmasın fiyat çok çok iyi benim bile aklımı başımdan aldı nerdeyse hemen mehmetin yanına gidecektim ama aklıma bebek geldi:D

Honor COOPER
14/12/2012, 20:24
2030 TL ye alabiliyorsunuz türkiye garantilisini en ucuz.
380TL daha ucuz bu cihaz 100 kayıdı düştünüzmü karınız 280 tl oluyor bence iyi bir fırsat.
Tek handikap ise herhangi bir arızada ya 1650TL den olur çöpe atarsınız yada en yakındaki Apple store olan ülkeye seyahat etmeniz gerekebilir.
Bu arada belkide Avrupada en çok Iphone satan 3 ülkeden biri olan Türkiyede apple store açmaya tenezzül etmeyen Apple'a yuh olsun!

Mentor
14/12/2012, 22:40
fıyat cok ıyı dıyorlar ama konuyu baltalamak gıbı olacak fıyat hıcde ıyı degıl bu arada apple store acılıyor ama tarıh tam bellı degıl sanırsam haberı falan yapıldı bunun

tayfux
14/12/2012, 22:49
benim bildiğim kadarıyla bir arıza olsa bile kargo ücretini karşıladığınızda bayiiler garantisi için gönderiyorlar..

Honor COOPER
14/12/2012, 22:56
Kimse uğraşmaz kargo işiyle sen adamın distiribitörlüğünde gelen ürünü alma sonra bunu kargola de.senden para kazanmamışki sana hizmet versin.

femoli
14/12/2012, 23:07
ya valla şaşıyorum size her ürün satışında bunuyapmak zorundamısınız .. ürünü almak istiyorsanız yazın almak istemiyorsanız yok fiyat iyi değil yok verilen para boşa gider ... istemiyorsanız alıcı değilseniz ilana bakın geçin neden bi yorum yazma isteği duyuyosunuz sadece bu ilan için konuşmuyorum her ilanda bu tarz sorunlar oluyor insan bişi satıp satacağınada pişman oluyor sizlerin yüzünden... satmıyorum telefonu vazgeçtim hadi hayırlı olsun ...

krm1983
14/12/2012, 23:15
ya valla şaşıyorum size her ürün satışında bunuyapmak zorundamısınız .. ürünü almak istiyorsanız yazın almak istemiyorsanız yok fiyat iyi değil yok verilen para boşa gider ... istemiyorsanız alıcı değilseniz ilana bakın geçin neden bi yorum yazma isteği duyuyosunuz sadece bu ilan için konuşmuyorum her ilanda bu tarz sorunlar oluyor insan bişi satıp satacağınada pişman oluyor sizlerin yüzünden... satmıyorum telefonu vazgeçtim hadi hayırlı olsun ...

+1283
Harfiyen katılıyorum. Satan bin pişman oluyor gerçekten.

Sent from my iPad using

Semih Kurtulmus
15/12/2012, 03:57

+sonsuz.
nargileye gittiğimiz akşam böyle şeylerin muhabbeti olmuştu zaten.

acRep
15/12/2012, 05:48
Valla çok güzel telefon çok güzel fiyattı Forum kaybettii :) Hayırlısı olsun..

lektonstar17
15/12/2012, 19:45
Evet Apple Türkiye ye geliyor.İşte haber:

Bilgisayar devriminin öncüsü Apple, İstanbul'a mağaza açma kararı aldı. apple.com'da yenilenen bölgeler içerisine İstanbul eklenerek mağaza personeli için iş ilanı verildi. 2012 yılı başlarında söylenti şeklinde aktarılan bilgi ilan sonrasında resmileşmiş oldu.

İş ilanına göre yönetici dahil 17 personel mağazada istihdam edilecek.

Türkiye'de mağaza açılması, iphone, ipad gibi ürünlerinin yeni nesillerinin dünya ile aynı anda satışa çıkarılması anlamına geliyor. Ayrıca teknik destek ve servis hizmetinin de daha yüksek standartlara ulaşması söz konusu.

aykut_1914
15/12/2012, 20:02
2030 TL ye alabiliyorsunuz türkiye garantilisini en ucuz.
380TL daha ucuz bu cihaz 100 kayıdı düştünüzmü karınız 280 tl oluyor bence iyi bir fırsat.
Tek handikap ise herhangi bir arızada ya 1650TL den olur çöpe atarsınız yada en yakındaki Apple store olan ülkeye seyahat etmeniz gerekebilir.
Bu arada belkide Avrupada en çok Iphone satan 3 ülkeden biri olan Türkiyede apple store açmaya tenezzül etmeyen Apple'a yuh olsun!
yakın zamanda açılıcak onur abi

OzzY
15/12/2012, 20:09
fiyat çok iyi vs yazınca kimse ses çıkarmıyor da gelip biri fiyatın neden makul olmadığını yazınca problem oluyor. sadece bu ilan için yazmıyorum bende genel söylüyorum. ya kuralları ilana yorum kapalı olarak düzenliceksiniz yada isteyen istediği yorumu yapıcak. tamam fiyata bu şekilde bir yorum yapmak satıcı açısından kötü olabilir ancak piyasadan haberi olmayan alıcı açısındanda iyi birşey.

nasıl fiyat çok iyi yazınca satıcı fiyatı arttırmıyorsa, çok yazıncada düşürmesi gerekmiyor sonuçta.

femoli
17/12/2012, 10:45
Bu ilan için konuşmuyorum .satıcı istediği fiyata satar pahalı olur ucuz olur orası kimseyi ilgilendirmez kimse kimsenin avukatı değildir.. ürünü pahalı bulduysan yukarıda X tuşuna basar çıkarsın sana göre pahalıdır başkasına göre ucuz senin alma imkanın vardır adam başındadır satıcıdan almak ister..

bir ürüne herkes uygun diyipte biri çıkıp makul değil pahalı vs kelimesi kullanırsa alıcınında miğdesi bulanır sen araç sattığında başına biri gelipalan kişiye pahalı bu az ilerde daha ucuza bulursunla aynı eş değer .. bu saygıyla ileri gelen bir şey...

bu ilan için konuşayım ilanı açtığım gün sahibinden sitesindeki en ucuz ilandan daha aşşğıya yazmıştım fiyat pahalı denen telefonuda sattım bu arada hemde ilanı koyduğum günün akşamı ...