PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj kapağı problemi

eye of the tiger
13/12/2012, 17:38
Arkadaşlar herkeze keyifli forumlar.2011 GP min bagaj kapağı açılmıyor.Daha önce Bursa Teknomak serviste (1 onarım) ve ( 2 defa ) kilit mekanizması değişti.Bu sebepten dolayı toplam 3 defa servise gittim.Fakat dün gece aynı problemle tekrar karşılaştım.Bagaj açma düğmesine bastığımda mekanizmaya elektrik gidiyor fakat bagaj mekanizma motoru çalışmıyor.Acaba gp lerde kronik bir problemmi yoksa farklı bir durumla mı karşı karşıyayım.Sürekli aynı problemle karşılaşmak canımı sıktı açıkcası.Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.Cumartesi günü tekrar servise gideceğim.Biraz terletmem gerekecek kendilerini.

fotobelit
13/12/2012, 17:57
Kronik olmadıgını biliyorum..2011 modelde hiç duymadım diyebilirim..Eski modellerde 1-2 kez rastladım wd 40 ile sorunu gidermişler ama sizinkisi biraz farklı sanırım..Değişmesine rağmen tekrarlamış..Geçmiş olsun inş.En kısa sürede halolur..

eye of the tiger
13/12/2012, 18:30
Kronik olmadıgını biliyorum..2011 modelde hiç duymadım diyebilirim..Eski modellerde 1-2 kez rastladım wd 40 ile sorunu gidermişler ama sizinkisi biraz farklı sanırım..Değişmesine rağmen tekrarlamış..Geçmiş olsun inş.En kısa sürede halolur..

ilk arızada değişim olmadı onarım gibi birşey yaptılar tam ayrıntı bilmiyorum.daha sonraki 2 arızada da mekanizma değişimi oldu.Canımı sıkıyor iyice.Dediğiniz gibi benim olay biraz daha farklı sanırım.