PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasko için Koç Allianz mı Anadolu Sigorta mı?

k0d3r
11/12/2012, 15:23
Merhaba arkadaşlar,

Kasko yeniletme vaktim geldi. 3 yıldır anadolu sigorta'dan yaptırıyorum. Çok şükür kaskoluk bir durumum olmadığı için iyi midir kötü müdür bilmiyorum. Sizce hangisi daha iyi. Bir de sürekli gittiğim servisin Anadolu Sigorta ile anlaşması yok.

holigan
11/12/2012, 15:36
İki şirkette çok iyi durumda ve müşterilerini kesinlikle mağdur etmiyorlar.Her iki şirketide gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Ayrıca Koç ve Allianz ortaklığı bitti:)

serkandemir
11/12/2012, 16:15
İkiside iyi evet ama anadolu sigortanin 5000 lira ve üzerinde hasarlar da ihale olayı var imiş. Yani ihaleyi yan sanayi biride kazansa ona yaptiriyormus

Samsung s2 cihazımdan 2 ile göndermiş bulunmaktayım

sea06
06/08/2013, 10:19
merhaba arkadaşlar,

kasko yeniletme vaktim geldi. 3 yıldır anadolu sigorta'dan yaptırıyorum. çok şükür kaskoluk bir durumum olmadığı için iyi midir kötü müdür bilmiyorum. Sizce hangisi daha iyi. Bir de sürekli gittiğim servisin anadolu sigorta ile anlaşması yok.

bence dua etmelisiniz kaskoluk durumunuzun olmadığına anadolu sigortadan kasko yaptırma gafletinde bulundum rezilliklerin alasını yaşadık ailecek sorumsuzluk had safhada benim gibi birkaç iş arkadaşımda vardı o sigortada hepsi ayrı ayrı çektiler hepimiz iptal ettirdik

hakanka
06/08/2013, 10:21
bence dua etmelisiniz kaskoluk durumunuzun olmadığına anadolu sigortadan kasko yaptırma gafletinde bulundum rezilliklerin alasını yaşadık ailecek sorumsuzluk had safhada benim gibi birkaç iş arkadaşımda vardı o sigortada hepsi ayrı ayrı çektiler hepimiz iptal ettirdik

eski konulara mesaj yazmazsak,kafamız karışıyo:)

sea06
06/08/2013, 10:34
eski konulara mesaj yazmazsak,kafamız karışıyo:)
kafanız karışmasın ben yaşadıklarımı paylaşmak istedim haftalardır mağdur durumdayım aklı olan anadolu sigorta yaptırmaz

sea06
06/08/2013, 10:40
[nasıl mağdur etmiyorlar anlamadım şuan büromda iki kişiyiz ikimizde anadolu sigorta dan mağdur olduk beyfendi otomatik aracını kaza yapan arkadaşa otomatik talep ettiği halde günlerdir yollanmıyor kaza raporu hazır olduğu halde experler zamanında bakmıyorlar araca hala serviste bekliyor artı bir sürü ıvır zıvır sorumsuzluk diz boyu

hakanka
06/08/2013, 10:42
kafanız karışmasın ben yaşadıklarımı paylaşmak istedim haftalardır mağdur durumdayım aklı olan anadolu sigorta yaptırmaz

anlıyorumda konu baya eski sizde yeni konu açıp yaşadıklarınızı yazabilirsiniz,eski konulara yorum yazmanıza gerek yokki

OzzY
06/08/2013, 17:34
[nasıl mağdur etmiyorlar anlamadım şuan büromda iki kişiyiz ikimizde anadolu sigorta dan mağdur olduk beyfendi otomatik aracını kaza yapan arkadaşa otomatik talep ettiği halde günlerdir yollanmıyor kaza raporu hazır olduğu halde experler zamanında bakmıyorlar araca hala serviste bekliyor artı bir sürü ıvır zıvır sorumsuzluk diz boyu

anadolu sigortadan en az 10 dosya açmışımdır. tek bir sorun yaşamadım. sadece bir kere ikame araçta problem çıktı sonra onuda çözdüler...