PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Kapı Sorunu Evrim Geçirdi :)

paraddoxx
10/12/2012, 12:00
Arkadaşlar malum GP'lerimizin arka kapıları zor açılıyor ve ben bu duruma uyum sağlamıştım fakat 3-4 gündür kapılar hiç açılmaz hale geldi.
Merkezi kilitle kilitleniyor kapılar fakat açmayı deneyince ön kapılardan şak diye kilit sesi gelirken arka kapılarda tık yok. Dolayısıyla kapılar kilitli kalıyor ve yalnızca içerden açılıyor.
Kısacası bizim bildiğimiz kronik kapı sorunu evrim geçirdi ve daha ciddi bir hale geldi :)
Garanti kapsamı dışındaki araçlara ücretsiz değişim/onarım yapan bir servis var mı. Örnek olarak gideceğim servise belirtmek istiyorum.

GUNES
10/12/2012, 12:04
garanti kapsamı dışında ücretsiz çok zor bence...kendi paranla değiştireceksen eğer hocam linea kapı gergisi taktır derim...ben şubat 2012'de sıfır aldım 4 ay sonra garantiden değiştirdim...serviste ustaya sordum linea gergisi taktık dedi(daha kaliteliymiş)...şimdi ne ses var ne de zor açılma durumu...

mustafa45
10/12/2012, 12:56
Hocam benim salihlide bir kaportacı bu sorunu haletti beşikleri lineanınkini taktırcaksın kapı sorunuda salihlide bi kaportacı yapıyor ama reklam olur diye söleyem istersen özelden atarım ismini