PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir buluşması mı? Rezilliği

uurknkc
09/12/2012, 23:49
Yazmayayım diyordum ama yazmak istedim... Bu zamana kadar birçok buluşma oldu.. 2.5 yıldır punto'm var ve puntoyu aldığımdan beri belki 1 belki 2 tanesine gidememişimdir. O da mutlaka işim olduğu içindir. Eğer adımı listeye yazdıysam da "gelemeyeceğim" diye belirtmişimdir... "İzmir buluşması mı" konu başlığı altında açılan buluşmaya da katılmak için listeye adımı yazdım ve buluşmaya gidebilmek için bir çok işimi ayarladım misafirlikten çıkıp gittim. Ve çıkmadan öncede baktım konuya yağmurdan dolayı belki buluşma iptal olmuştur diye... ama hiçbir şekilde kimse belirtmemiş gelmiceğini... Ve sonuç olarak bornova foruma gittiğimde kimse yoktu... Ve buluşmayı düzenleyen arkadaşımı aradım bana bir kaç üyenin gelemeyeceğini kendisine söylediğini söyledi. Ve kendisinin de debriyajı arıza yaptığını o arızayı 1 saat içinde halledip forum Bornova'da olacağını söyledi. Ben de tabi ki bekledim gelcem dediği için . 2 saat boyunca bekledim ve sonunda mesaj atarak gelip gelmeyeceğini sorduğumda saat 20:50 idi. ve bana arızayı hallettiğini birazdan geleceğini söyledi. Bende hala kimsenin olmadığını söyledim. O da gelmeye gerek duymadı... Ben ilk defa buluşmayı hazırlayan kişinin bile buluşmaya gelmediğini gördüm... Eğer çok önemli bir sebeptense tabi ki sorun değil hatta ben yanına giderim. Ama daha sonra 20:02 de facebookta inciraltında olarak etiketlendiğini duydum... Ve haklı olarak bunu yazma gereği duydum... sizce?

Ayrıca ismini yazıpta gelmeyen arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum... aynı duruma kendilerini koymalarını istiyorum...

Birkan61
09/12/2012, 23:54
Son 2 buluşmada adımı yazmama rağmen gelicem dememe rağmen gidemedim..

İlkinde aileden dolayı bi yere gitmem gerekti, mecburiyetten..

Sonuncusuda sağlıktan dolayı.

Birinde gelemiyeceğimi belirttim, bu hafta sonu olandada burak abi sağolsun aramış görmedim ama msjla haberleştik.

Sinirlenmeniz normal, ama takmayın derim :)

uurknkc
09/12/2012, 23:57
Son 2 buluşmada adımı yazmama rağmen gelicem dememe rağmen gidemedim..

İlkinde aileden dolayı bi yere gitmem gerekti, mecburiyetten..

Sonuncusuda sağlıktan dolayı.

Birinde gelemiyeceğimi belirttim, bu hafta sonu olandada burak abi sağolsun aramış görmedim ama msjla haberleştik.

Sinirlenmeniz normal, ama takmayın derim :)

Eğer 20 kişilik liste filan olsa hakılısın zaten yazmamak o kadar sorun olmaz. az kişi olduğu halde yazılmamış, telefonla irtibata geçilmiş ama bu konu üzerinde yazılmamış

matadorcuk
10/12/2012, 00:23
Sızı cok ıyı anlıyorum.dun aksamda saolsun arkdasları benı ektıler.gıttım bı tane bıle punto yoktuu.Mertercıler sızde gorunn:D

aykut_1914
10/12/2012, 00:35
kardeşim haklısın. Dicek bişi yok. Ama rezillik falan yazmasaydın keşke başlıkta,biz bizeyiz şurda. Üzüldüm ama ne yalan söliyeyim :( bende kesin değil yzmıstım ki kalabalık bi grup olsaydı sizleri özlediğim için napıp edip yarım saat ugruyacaktım yanınıza. Üzücü bir durum bence

erdiyilmaz
10/12/2012, 00:49
kotu bir durum olmus, olayin detaylarini bilmiyorum. bulusmaya gelinmediyse tabi ki herkesin kedine gore hakli sebepleri vardir. sonucunda herkes isinden gucunden ailesinden esinden dostundan vakit ayirip geliyor. umarim boylesi ucuzu durumlar tekrar etmez. durumu daha iyi bilen arkadaslar aciklama yazacaklardir.

uurknkc
10/12/2012, 01:36
kardeşim haklısın. Dicek bişi yok. Ama rezillik falan yazmasaydın keşke başlıkta,biz bizeyiz şurda. Üzüldüm ama ne yalan söliyeyim :( bende kesin değil yzmıstım ki kalabalık bi grup olsaydı sizleri özlediğim için napıp edip yarım saat ugruyacaktım yanınıza. Üzücü bir durum bence

Sen zaten kesin değil diye yazmıştın onda sorun yok. Bence bir buluşma yapılıp listede isimler yazılıp kimse gelmediyse, bende misafirlikten kalkıp oraya geldiyseE bence bu rezilliktir. En azından buluşma 1 2 saat öncesinden bile olsa ertelenebilirdi. İzmir'de son zamanlarda hiç bir şey yapılmıyor zaten...

kotu bir durum olmus, olayin detaylarini bilmiyorum. bulusmaya gelinmediyse tabi ki herkesin kedine gore hakli sebepleri vardir. sonucunda herkes isinden gucunden ailesinden esinden dostundan vakit ayirip geliyor. umarim boylesi ucuzu durumlar tekrar etmez. durumu daha iyi bilen arkadaslar aciklama yazacaklardir.

herkesin gelmemeye hakkı var ama bence bunun belirtilmesi lazımdı. bende sonuçta ailemden, dostlarımdan zaman ayırıp gittim oraya..

maceraci95
10/12/2012, 15:39
Saat 17:00 ve saat18:30'da bende iki sefer uğradım. Ama ikea'nın etrafında kimseyi göremeyince ve yağmurda çok yağdığı için arabadan inmeden geri döndüm.

Ziyaretci031
10/12/2012, 16:02
Haklısınız kötü bir durum ama sırf olay İzmir değil bütun iller için geçerli ilk önce herkes hevesli gibi listeye yazarlar isimlerini ve habersiz olarak gelmezler.En azından listede ismin varsa ve önemli bir işin çıkmıssa bari zahmet et ve yaz ama nerdee.Bence güzel bir konuya değinmissin hocam teşekkür ederim kendi payıma.

uurknkc
10/12/2012, 16:13
Saat 17:00 ve saat18:30'da bende iki sefer uğradım. Ama ikea'nın etrafında kimseyi göremeyince ve yağmurda çok yağdığı için arabadan inmeden geri döndüm.

kardeşim ben konuda yazdım gelen varsa burdayız diye ama kimseden ses çıkmadı keşke yazsaydın en azından iki kişide olsak buluşurduk. ama burda sorun sadece bu da değil...

uurknkc
10/12/2012, 16:17
Haklısınız kötü bir durum ama sırf olay İzmir değil bütun iller için geçerli ilk önce herkes hevesli gibi listeye yazarlar isimlerini ve habersiz olarak gelmezler.En azından listede ismin varsa ve önemli bir işin çıkmıssa bari zahmet et ve yaz ama nerdee.Bence güzel bir konuya değinmissin hocam teşekkür ederim kendi payıma.

diyelim yazmadılar aradılar buluşmayı hazırlayan arkadaşı... bazıları o şekilde belirtmiş durumu... ama bunu hiç bir şekilde kimse konuda paylaşmamış... veya buluşmayı erteleyelim vs. bişey söylenmemişti bizde normal olarak gittik. ve o kadar sel götürüyoduki yaklaşık yerden 40 cm suya girdim... arabada airbag ve abs arıza ışıkları yanmaya başladı yinede gittik yağmur çamur demeden... birileri arabasına kıyamadı ama biz boşu boşuna kıydık...

Misafir046
10/12/2012, 16:18
Geçmiş olsun.

zCoke
10/12/2012, 16:21
Yağmur yağmasına rağmen senin gitmen bence keklik olmuş. Kim yağmurda buluşmak isterki bence sende gitmicektin suç sende.

femoli
10/12/2012, 16:22
Her ile bir başkan seçip onun harici kimse buluşma düznlemeyecek şekilde ayarlanırsa daha güzel olur çalışmaları başlatıp il başkanlarını seçelim..

maceraci95
10/12/2012, 16:26
kardeşim ben konuda yazdım gelen varsa burdayız diye ama kimseden ses çıkmadı keşke yazsaydın en azından iki kişide olsak buluşurduk. ama burda sorun sadece bu da değil...

Hafta sonu internete giremiyorum. Evdeki modemde sıkıntı var. O nedenle hafta sonu forumu takip edemedim. Bende açıkçası hava şartları nedeniyle pek umutlu değildim ve yinede merak edip iki sefer uğradım. Ama hiç araç göremeyince geri döndüm.

elbruz
10/12/2012, 16:28
Buluşma konusunda ben de benzer durumları yaşadım tepki vermekte haklısınız, umarım bir daha yaşanmaz diyelim...

OzzY
10/12/2012, 18:27
ben zaten senelerdir listede yazanların eksiksiz katıldığını görmedim. kişi sayısı az olunca yağmurda olunca bu durum olmuş ne deseniz haklısınız.

Mehmet abi İzmir içinmiydi yoksa genelmi hatırlamıyorum ama denemiştik onuda.

LeoN48
10/12/2012, 19:59
Öncelikle haber verilmeksizin buluşmanın katılımcılarınca gerçekleşmemesi hiç hoş bir durum değil, sevgili adaşın buluşma hazırlayıcısı olarak daha sorumlu davranması gerekirdi, kulaklarını çekiyoruz.. Listede adı olup da nedensiz ve habersiz gelmeyen arkadaşları ilerleyen buluşmalarda kaale almamak gerekir bundan sonra.. Çözüm; il başkanlarının seçilip buluşma düzenlemeleri..

SteinGP
10/12/2012, 20:25
Benden sonra İzmir aradığı başkanı bir türlü bulamadı :) İnşallah yeni seçilecek olan arkadaşımız görevini layığıyla yerine getirir, bu tatsızlıkta unutulur..

Ziyaretci046
10/12/2012, 21:48
dün izmirte acayip derecede yağmur vardı 2.şık çoğu arkadaşla telefonda görüştük gitmicem yağmurlu dendi benimde işleriim vardı gelmedim reziilik falan hoş olmamış kimseyi zorla çağırmıyoruz.

benim kalkıpda yer bildirimlerime bakmak da sana düşmez.beni burada herkes tanır.Bugüne kadar en son çiçekliköyde ne kadar büyük katılımlı buluşma yaptığımıda herkes bilir.O zaman kahvaltıda ön sıralarda fotograf makinalarına gülüp fotograf çekilirken ii di de şimdi mi kötü oldu ;)

kişisel sorununuz varsa bizzat benle görüşün buluşma olayına gelince zamanında ankaraya eskişehirede gitmiş biriyim her zaman herşey senin istediğin gibi olmaz ben zaten forumdakilerle hergün görüşüyorum herkes görüşsün diye ayarlayalım dedik eleştiri alalım diye değil ?

Sparco34
10/12/2012, 21:56
haklısın

SteinGP
10/12/2012, 22:10
Bence Uğur arkadaşımız siteminde haklı arkadaşlar. Tabii rezillik lafına bende katılmıyorum kesinlikle. Ama olaya yapıcı bir şekilde yaklaşırsak daha iyi olur. Biz 25 arabayı 2007 senesinde toplamıştık , arkadaş burada önceki buluşmalar için harcadığın emeğe bişey dememiş, sadece kırılmış belli ki. Böyle şeyler söylemen hiç yakışık almadı. Benim düşüncem senin için ne derece önemlidir bilemem ama, böyle düşünüyorum..

edelsang
10/12/2012, 22:13
dün izmirte acayip derecede yağmur vardı 2.şık çoğu arkadaşla telefonda görüştük gitmicem yağmurlu dendi benimde işleriim vardı gelmedim reziilik falan hoş olmamış kimseyi zorla çağırmıyoruz.

benim kalkıpda yer bildirimlerime bakmak da sana düşmez.beni burada herkes tanır.Bugüne kadar en son çiçekliköyde ne kadar büyük katılımlı buluşma yaptığımıda herkes bilir.O zaman kahvaltıda ön sıralarda fotograf makinalarına gülüp fotograf çekilirken ii di de şimdi mi kötü oldu ;)

kişisel sorununuz varsa bizzat benle görüşün buluşma olayına gelince zamanında ankaraya eskişehirede gitmiş biriyim her zaman herşey senin istediğin gibi olmaz ben zaten forumdakilerle hergün görüşüyorum herkes görüşsün diye ayarlayalım dedik eleştiri alalım diye değil ?
bence sen bu yorumu yapmamış ol,bizde okumamış olalım !

Ziyaretci046
10/12/2012, 22:16
bence sen bu yorumu yapmamış ol,bizde okumamış olalım !

forumdan üyeliğimi sildiriyorum her boş vaktinizide buluşma yapın bizim bugüne kadar forumdan dostlarımız yeterince oldu onlar bize yeter

Scottie
10/12/2012, 22:16
arkadaşlar konuyu daha fazla uzatıp dallanıp budaklandırmayalım... bazı yanlış anlaşılmalar olmuş... şimdi sinirle bazı şeyleri daha uzatmayın... bu konu burada kapansın...

uurknkc
10/12/2012, 22:17
Yağmur yağmasına rağmen senin gitmen bence keklik olmuş. Kim yağmurda buluşmak isterki bence sende gitmicektin suç sende.

ben orda ismimi yazdığım için ve kimse gelmiceğini yazmadığı için buluşma olayının iptal olmadığını düşünerek ve sözümü tutarak gittim... ben bu kadar sorumsuz davranılcağını bilsem zaten gitmezdim...

Her ile bir başkan seçip onun harici kimse buluşma düznlemeyecek şekilde ayarlanırsa daha güzel olur çalışmaları başlatıp il başkanlarını seçelim..

bende bu olayın doğru olcağını düşünüyorum...

Hafta sonu internete giremiyorum. Evdeki modemde sıkıntı var. O nedenle hafta sonu forumu takip edemedim. Bende açıkçası hava şartları nedeniyle pek umutlu değildim ve yinede merak edip iki sefer uğradım. Ama hiç araç göremeyince geri döndüm.

önemlli değil kardeşim.. keşke haberdar etseydik telefon ile birbirimize ama önemli değil...

Buluşma konusunda ben de benzer durumları yaşadım tepki vermekte haklısınız, umarım bir daha yaşanmaz diyelim...

ben zaten senelerdir listede yazanların eksiksiz katıldığını görmedim. kişi sayısı az olunca yağmurda olunca bu durum olmuş ne deseniz haklısınız.

Mehmet abi İzmir içinmiydi yoksa genelmi hatırlamıyorum ama denemiştik onuda.

inşallah bu sorunlar bir daha yaşanmaz... bizde ortada kaldığımızla kalmayız. sonuçta herkes başka yapcağı şeylerden vazgeçerek geliyor bu buluşmalara...

Öncelikle haber verilmeksizin buluşmanın katılımcılarınca gerçekleşmemesi hiç hoş bir durum değil, sevgili adaşın buluşma hazırlayıcısı olarak daha sorumlu davranması gerekirdi, kulaklarını çekiyoruz.. Listede adı olup da nedensiz ve habersiz gelmeyen arkadaşları ilerleyen buluşmalarda kaale almamak gerekir bundan sonra.. Çözüm; il başkanlarının seçilip buluşma düzenlemeleri..

bencede abi... aynı şekilde senin halısaha maçı düzenlediğin ve katılanların hafta geçtikçe nedensiz şekilde gelmemesi gibi bi ayıp bence... izmir artık çok farklı...

bence yağmur olması bu tatsızlığın unutulması için geçerli bi sebep değil... herkese yağan yağmur banada yağıyodu sonuçta... eğer buluşma yağmurdan dolayı iptal edilcekse bunun konu başlığı adı altında yazılması gerekirdi...ki bende iptal edilcek olmasını bekleyerek son dk ya kadar foruma bakmaya devam ettim..."işim vardı gelmedim" diye şuan yazman bişey ifade etmiyo bence... " kimseyi zorla çağırmıyoruz" demen olayın hangi boyutunda olduğunu gösteriyor...
ayrıca yer bildirimlerine bakmak filan bana düşmedi işimde olmaz zaten o işlerle.. konuyu gören bazı arklar bana msj atarak durumu sordular. anlattım ve bana öyle bir yer bildirimi olduğunu söylediler.. ve saatlerine bakmam yapılan ayıbı ortaya serdi... ben orda bekletildim sonuçta... gelmicem bende desen olay kapanırdı bende orda beklemezdim... seni bende tanıyorum merak etme.. önceki yaptığın buluşmalarda bu rezilliği örtmek için geçerli sebep değil bence... ayrıca buluşmada fooğraf çekilirken somurtmak mı gerekirdi?
bu sorun kişisel bi sorun değil.. eğer bu bulşma bu forumun çatısı altında hazırlandıysa bunu forumdaki herkesin bilmeye hakkı var... farkındaysan burda benim buluşma isteğim yoktu.. sen ayarladın yeri saati sen seçtin buluşmayada sen gelmedin...

Scottie
10/12/2012, 22:22
arkadaşlar lütfen birbirimizi kırıcı laflar sarfetmeyelim... şimdi herkes sinirli yazdıklarınızı sakin bir ruh haliyle okursanız herkes yanlış yaptığını anlayacak... şuan herkes a deken b çıkıyor....

rica ediyorum bu işi tatlılıkla bitirelim...

edelsang
10/12/2012, 22:27
forumdan üyeliğimi sildiriyorum her boş vaktinizide buluşma yapın bizim bugüne kadar forumdan dostlarımız yeterince oldu onlar bize yeter
Konunun amacı bu değil ki.Mesele kimsenin birbirine haber vermemiş olması,senin o attığın msj normal bi üslupla yazılmış msj değil..

edelsang
10/12/2012, 22:30
arkadaşlar lütfen birbirimizi kırıcı laflar sarfetmeyelim... şimdi herkes sinirli yazdıklarınızı sakin bir ruh haliyle okursanız herkes yanlış yaptığını anlayacak... şuan herkes a deken b çıkıyor....

rica ediyorum bu işi tatlılıkla bitirelim...
zaten bunu başarabilsek sorun yok ortada

Scottie
10/12/2012, 22:31
zaten bunu başarabilsek sorun yok ortada

bende başarmanızı sağlamaya çalışıyorum...

Ziyaretci046
10/12/2012, 22:32
Konunun amacı bu değil ki.Mesele kimsenin birbirine haber vermemiş olması,senin o attığın msj normal bi üslupla yazılmış msj değil..

konunun amacıyla kimin ne oldugunu içindekileri dökdükçe anlıyoruz rahat olun ... yalnız ardınıza geri dönün hepiniz bi bakın bakalım

uurknkc
10/12/2012, 22:35
konunun amacıyla kimin ne oldugunu içindekileri dökdükçe anlıyoruz rahat olun ... yalnız ardınıza geri dönün hepiniz bi bakın bakalım

neye bakçaz ? sen bence geri dönüp bi arkana bak...

SteinGP
10/12/2012, 22:36
Arkadaşlar, şu işi devam ettirmeyin artık lütfen. Yıllardır birbirimizin yüzüne bakan insanlarız ve bakmaya da devam edeceğiz.

Scottie
10/12/2012, 22:36
yapmayın arkadaşlar sonra yüz yüze bakacaksınız...

uurknkc
10/12/2012, 22:38
Arkadaşlar, şu işi devam ettirmeyin artık lütfen. Yıllardır birbirimizin yüzüne bakan insanlarız ve bakmaya da devam edeceğiz.

vallahi bakan insanlardık. ben bu konuyu açtıktan sonra bile yine bakardım.. ama şu verilen cevaplardan sonra bakmaya gerek olmadığını düşünüyordum... insanlar üzerindeki düşüncelerimizde hayal kırıklığına uğramaya devam ediyoruz...

SteinGP
10/12/2012, 22:41
Elbet herkesin söyleyecek çok şeyi vardır ama pire için yorgan yanacak böyle giderse. Söyleyeceklerimizi biraz ertelersek sonrası daha kolay olacak bence..

Scottie
10/12/2012, 22:43
sakin olun... her zaman öfkeyle kalkan zararla oturur... lütfen daha sakin olun...

edelsang
10/12/2012, 22:46
iki tarafta kendine göre haklı ama konuşma şekli bu olmamalıydı.heleki böyle bir platformda.

uurknkc
10/12/2012, 22:47
sakin olun... her zaman öfkeyle kalkan zararla oturur... lütfen daha sakin olun...

Benim için hiç bi sıkıntı yok... ben zaten sakinim... bazı insanlar biraz kendilerindeki suçu görürse olay büyümez... ama artık bence batçağı kadar battı herkes..

Ziyaretci046
10/12/2012, 22:47
bundan sonra kim kimin yüzüne bakar görüceğiz reziillk yazmasını bilipde ortalıgı ayağa kaldırmanın ne demek oldugunu da bazıları zamanla anlar ortalıgı velvele vermek kolaysa sonuçuna katlanır son sözüm budur

Scottie
10/12/2012, 22:51
her iki kişide kendine göre haklı... evet yapılan hatalar var.. bu konu burada kapansın...

uurknkc
10/12/2012, 22:53
iki tarafta kendine göre haklı ama konuşma şekli bu olmamalıydı.heleki böyle bir platformda.

İki tarafta haklı mı sence? eğer arkadaş haklıysa ben kendi adıma özür dilerim... yani şu olayda ben özür diledim ya başkada bişey diyemiyorum... gerçekten ayıp... yöneticiler konuyu silsinler olay burda kapansın... arkadaş daha fazla rezil olmasın...

uurknkc
10/12/2012, 22:55
bundan sonra kim kimin yüzüne bakar görüceğiz reziillk yazmasını bilipde ortalıgı ayağa kaldırmanın ne demek oldugunu da bazıları zamanla anlar ortalıgı velvele vermek kolaysa sonuçuna katlanır son sözüm budur

açık şekilde tehdit ediliyorum doğru anlıyorum demi? sonucu bekliyorum...

Scottie
10/12/2012, 22:57
biz olayın büyümeden kapanmasını istiyoruz...
yapılan hataları biliyoruz... buluşma yürek işi emek işidir... herkesin katılmasını beklemek hata olur... evet izmir buluşmasında hatalar olmuştur...

konu hakkında kimse olaya dahil olmasın lütfen... iki arkadaş da sinirli... en son söylenecekler en başta söylenmesin... konuyu tatlıya bağlayalım...

edelsang
10/12/2012, 22:59
İki tarafta haklı mı sence? eğer arkadaş haklıysa ben kendi adıma özür dilerim... yani şu olayda ben özür diledim ya başkada bişey diyemiyorum... gerçekten ayıp... yöneticiler konuyu silsinler olay burda kapansın... arkadaş daha fazla rezil olmasın...
Olay tamamen "iletişim kopukluğundan" meydana gelmiş birşey.kimse kasıtlı olarak bişi yapmış değil.Dediğim gibi konuşma tarzı yanlış

SteinGP
10/12/2012, 23:05
Arkadaşlar, ne olduysa oldu tamam artık, olayı kan davasına dönüştürmeye gerek yok. Söyleyeceklerinizi bir süre içinizde saklamanızı rica ediyorum. Konu kapansın artık..

evoefe
11/12/2012, 08:18
ben bu forumda sunu anladım kımse elını tasın altına koymayacak ama ıstedıgı olmadıgı zamanda bagıracak....

arkadaslar bu forum kımsenın babasının malı degıl ınsanlar bırseyler yapmaya calısıyor ama sen cıkıp bu rezıllık dersen bundan sonra yapacaklarıda ısten sogutursun herkezın bır acıklaması vardır ılk once onu sorarsın.ın arabasının debrıyajı ve camının dustugunu ben bılıyorum o gece beraberdık yarın halletmem lazım dıye gece gıdecektı bız pazar sabah erken yaparsın demeseydık.
bu arada 2011 senesınde uye oldum ama senı sadece 2/3 bulusmada hatırlıyorum ugur kardesım...
lutfen bırseylerı elestiriken dikkatli olalım...........

Ziyaretci031
11/12/2012, 08:33
Arkadaşlar kalp kırmadan bitsin derim ben bu konu bencede kitlenmesi lazım.Saygılar.

Ziyaretçi
11/12/2012, 09:52
Daha onceki aracimda kurucusu oldugum forum sitesinin bir etkinliginde bende yasamistim bu durumu 10 kisi vardi geliyorum diyen gelen bir tek bendim ve yagmur felaketti. Bu tur durumlar mumkundur olabiliyor. Kimisi saglik probleminde kimi ailesel sorunlardan gelemiyor bunlara laf yok ama bazi arkadaslar yagmurdan cekinip gelmiyor bizde onlara canlari sagolsun diyorduk. O yuzden bu tur sorunlarda bu kadar kirici olmaya gerek yok. Hepimiz insaniz basimiza ne zaman ne gelecegi belli olmaz. Biraz anlayisli olmak gerekiyor. Ama haksizsiniz demek degil bu.

uurknkc
11/12/2012, 12:36
ben bu forumda sunu anladım kımse elını tasın altına koymayacak ama ıstedıgı olmadıgı zamanda bagıracak....

arkadaslar bu forum kımsenın babasının malı degıl ınsanlar bırseyler yapmaya calısıyor ama sen cıkıp bu rezıllık dersen bundan sonra yapacaklarıda ısten sogutursun herkezın bır acıklaması vardır ılk once onu sorarsın.ın arabasının debrıyajı ve camının dustugunu ben bılıyorum o gece beraberdık yarın halletmem lazım dıye gece gıdecektı bız pazar sabah erken yaparsın demeseydık.
bu arada 2011 senesınde uye oldum ama senı sadece 2/3 bulusmada hatırlıyorum ugur kardesım...
lutfen bırseylerı elestiriken dikkatli olalım...........

Bülent abi sana saygım sonsuz... zaten şuan her il için başkan adayları aranıyor.. artık buluşmalar yetkili kişilerce yapılacak... ben ın aracında sorun olduğunu zaten biliyorum...foruma gittiğimde ben aradım kendisini debriyajın arıza yaptığını ve 1 saate geleceğini söyledi... ve bende tamam beklicem dedim.. eğer gelemiceğini söylese bi sorun olmucaktı ve bende eğer önemli bişey varsa giderdim yanına.. la bi sorunum filan yok şu yazılanlara kadar... arabaya kaç kez bakım yaptırdım kendisinde... ve a 2 saat sonra msj attım 1 saat içinde dönmeyince 1 saat de ben bekledim yani... ve msj attığımda ben hala kimsenin olmadığını söylediğimde o da salla o zaman gelmeme gerek yok dedi... zaten bende o gelcem dese dahi ben gel demezdim... sorun benim orda 2 saat beklemiş olmam ve bana hiçbir haber verilmemesi.. ve daha sonra olayı bana soran 2 arkadaştan ben son msjı a atmadan 1 saat önce inciraltında etiketlendiğini duydum... ve hepimizde şaşırdık... şu foruma 2010 eylülde üye oldum ve geniş çaplı düzenlenen tüm buluşmalara geldim... bunu istediğiniz arkadaşıma beni tanıyanlara sorabilirsiniz... burda bana yapılmış bir ayıp var ve bunun cevabı ın verdiği cevap mı olmalıydı sizce?

Misafir046
11/12/2012, 12:49
Neye onceki mesajları okumamıstım.

Konunun .oku cıkmıs...

Moderatör
11/12/2012, 17:13
Konu sahipleri aralarında mutabakat sağladığından dolayı konu kilitlenmiştir.