PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lpg garanti sorunu

cihan80
06/12/2012, 23:16
yeni evo 1.4 fire easy modelini 1 ay önce aldım 1 hafta öncede dışarda zavoli marka lpg taktırdım . servise garanti durumunun ne olduğunu sordum komple tüm garantileri öldü dediler . bu nasıl iş takılan lpg den alakası olmayan parçaların suçu ne ?

ahmetcihanokke
06/12/2012, 23:50
enjeksiyonla ilgili olması lazım diye bılıyorum kartasda oyle demıslerdı sanrıım

cihan80
06/12/2012, 23:56
kardeşim garanti komple öldü diyorlar ..fiat ın işleri işte akıl ermez .

ahmetcihanokke
07/12/2012, 00:19
kardeşim garanti komple öldü diyorlar ..fiat ın işleri işte akıl ermez .

keşke taktırmadan önce sorsaydınız ona göre taktırırdınız.ama benim bıldıgım sadece enjeksıyon problemlerı ıcınn garantı yok.sen genede bu konuyu abiye bi danış ankarada değilsin ama garantı dısına cıkmıyosa bastırırsın ne oldugunu ogren bence abıyle ırtıbata gec

Ziyaretçi051
07/12/2012, 08:37
keşke taktırmadan önce sorsaydınız ona göre taktırırdınız.ama benim bıldıgım sadece enjeksıyon problemlerı ıcınn garantı yok.sen genede bu konuyu abiye bi danış ankarada değilsin ama garantı dısına cıkmıyosa bastırırsın ne oldugunu ogren bence abıyle ırtıbata gec

garanti belgesini okursanız aracın garantiden çıktığını yazar,garanti belgesi referanstır imza karşılığı aracı alırsınız ve bunu göze alarak dışarıda lpg taktırır veya herhangi bir işlem yaptırırsınız.

Misafir046
07/12/2012, 12:18
Malesef bu durum sadece fiat değil tum otomobil firmaları için gecerli.

Sonuc olarak geçmiş olsun.

pdr42
07/12/2012, 15:57
Yok merak etmeyin.Bu fiat zerre kadar ilerlememiş demek ki.Aynı olay benim başımada geldi garantisiden birsuru parca degistirtim bi sorun olmadı. MErak etmeyin siz problem olunca yalnız ozellikle lpgnin oldugu aprcalarda birsey yapamazssınız ama bunun dısındaki parcalarda garntiniz devam etmektedir. gönül rahatlığı ile binin

cihan80
12/12/2012, 02:58
Yok merak etmeyin.Bu fiat zerre kadar ilerlememiş demek ki.Aynı olay benim başımada geldi garantisiden birsuru parca degistirtim bi sorun olmadı. MErak etmeyin siz problem olunca yalnız ozellikle lpgnin oldugu aprcalarda birsey yapamazssınız ama bunun dısındaki parcalarda garntiniz devam etmektedir. gönül rahatlığı ile binin

banada aynen böyle söylediler aradım . sonuç olarak demek ki bi açık var ki bu konuda net birşey söylemiyorlar .

Birkan61
12/12/2012, 03:01
LPG'yi Fiat yetkili servisler dışında taktırmadığınız sürece malesef garanti dışı kalıyor aracınız..