PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torpido salması ?

musicdanger
05/12/2012, 17:19
Selamlar .

Arkadaşlar kendı puntom ve coğu puntoda görmüş olduğum torpidonun sol kısmının biraz aşağıda kendini salma durumu var..Bu durumu halletmek için ne yapmak gerek ?

Sanırım torpido mandalının zamanla gevşemesi ile alakalı..Ama bunu halleden biri varsa bende kendim yapmak isterim...

Polen ve hava filitresinide kendim değiştereceğim gibi :)

GUNES
05/12/2012, 21:36
hocam işte ortak bi sorun daha...bende de var aynı dert...gerçi; puntoyu satmayı düşündüğüm için artık orasını burasını dert etmiyorum :) torpidosu bile 1 sene dayanmayan araç hakkında konuşunca da kızıyor forumdaşlar :)

anamurmuzu
05/12/2012, 21:47
hocam işte ortak bi sorun daha...bende de var aynı dert...gerçi; puntoyu satmayı düşündüğüm için artık orasını burasını dert etmiyorum :) torpidosu bile 1 sene dayanmayan araç hakkında konuşunca da kızıyor forumdaşlar :)

kızmak için söylenmiyor sınıfına göre kıyaslanıyor ve punto farkı ortaya çıkıyor;) iş yerindeki arkadaşlarım genelde honda civic ve ford focus kullanıyorlar ikisininde iç kalitesi bizim puntodan artı değil özellikle focusun iç plastikleri,bi arkadaşım focus aldı 1 buçuk yıl once sıfır aldı şu an onun torpido kapağı benim puntodakinden aşşağıda kalır sarkıklıkta değil yani:D

BaranSelo
05/12/2012, 21:47
Aynı sorun bende de var. Forumda anlatımı vardı ama hem detaylarını anlayamadım hem de uğraşmak istemedim. Torpidoya sıra gelene kadar yüzlerce ufak tefek sorun var da işte...

krm1983
05/12/2012, 21:48
B segmentinde normal bence plastik kalitesi.

Sent from my iPad using

celenlee
05/12/2012, 23:19
Oradaki açıklık bir problem, diğeri de torpidonun kendini laaaap diye salması!!

musicdanger
06/12/2012, 02:58
Oradaki açıklık bir problem, diğeri de torpidonun kendini laaaap diye salması!!

Arkadaşlar ,forumdaşlar neden kızsın ! biz olan bir hatayı, nasıl yaparıza bakıyoruz..Ki ben ford focus titanyum ,ayrıca golfde kullanmış biri olarak puntonun birçok artı yönlerini yazabilirim..Fiyat/performans olarak ...

Bence hiç takılmayın torpido salıyorsa salsın,gelin biz onu nasıl yaparız ona bakalım :) Bende şimdi ford focustaki negatif yönleri anlatmayım :)

bu konuda çalışması olan yada fikirleri olan arkadaşlarımızın yorumlarını bekliyorum lütfen :crutch00:

musicdanger
06/12/2012, 18:14
bu konuda herhangi bir çalışma yok mu ?

krm1983
06/12/2012, 18:36
Aslında böyle bir konu vardı forumda

Sent from my iPad using

musicdanger
06/12/2012, 18:44
Aslında böyle bir konu vardı forumda

link atabilirmisin ? bulamadım
Sent from my iPad using

krm1983
06/12/2012, 19:44
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/22272-torpido-gozu-kapagindan-gelen-sesi-kesmek.html

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/7840-torpido-kapagindan-gelen-ses.html

musicdanger
07/12/2012, 03:04
teşekkürler inceliyorum...