PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine amartisör takozları.....:(((

vek66
05/12/2012, 08:10
yaklaşık iki ay önce amartisör takozları değişmişti bu sabah işe gelirken tümseklerde yine o lanet ses geldi ne iş anlamadım birde iyileştirilmiş parça demişlerdi sabah sabah yine sinirlerim bozuldu.

kadir07
05/12/2012, 09:18
Amortisör takozları daha çok park sırasında direksiyonu çevirirken yapar ayrıca 2 ay gibi kısa bir sürede bozulacağını sanmam ben 1.5 sene kadar önce İzmir den 'tan bozulmayan amortisör takozlarından aldım çok şükür o zamandan beri en ufak bi sıkıntı yaşamadım...

Ziyaretci040
05/12/2012, 10:06
Tıkırtı burcu z rotta olabilir.

Tayfun-E30
05/12/2012, 11:46
Amortisör takozları daha çok park sırasında direksiyonu çevirirken yapar ayrıca 2 ay gibi kısa bir sürede bozulacağını sanmam ben 1.5 sene kadar önce İzmir den 'tan bozulmayan amortisör takozlarından aldım çok şükür o zamandan beri en ufak bi sıkıntı yaşamadım...

bozulmayan takoz ne oluyor bilyalı değilmi?

acRep
05/12/2012, 12:06
Aynen benim yaşadığım sıkıntı.. Ses geliyodu ön takımdan sol takoz bozulmuş dediler 3-4 ay önce kadar ikisinide değiştirmiştim şimdi sağ takoztan tümseklere kalın yol çizgilerine gelince müzik vs. açık olmazsa lanet bi gıcırt sesi geliyoo ama ustanın demesine göre spor yay yeteri kadar esneme yapmıyor ve tüm ağırlığı kulelere bindirdiğinden sık sık bozulması çok normal 1,5 senedir spor yay var şimdimi seriye bağladı diyorum bende..

acRep
05/12/2012, 12:07

Kadir bey bozulmayan takoz ne oluyor ? :shocking:

Tayfun-E30
05/12/2012, 15:10
kaucuk heraldede çok sertleştimi araba acaba?

BaranSelo
05/12/2012, 15:16
Benimde arka sağ taraftan gıcırtı geliyor, amortisör takozundan mıdır? Masrafı nedir?

kadir07
05/12/2012, 15:23
bozulmayan takoz ne oluyor bilyalı değilmi?

Kadir bey bozulmayan takoz ne oluyor ? :shocking: la irtibata geçerseniz daha deteylı bilgi alabilirsiniz ama kısaca şöyle özetliyeyim bizim orjinal takozların içine çok rahatlıkla su (yağmur ve yıkamadan sonra) girdiği için çok çabuk içindeki bilyaları bozuyor ama ın getirttiği alman malı bilyalar içine su almayacak şekilde üretilmiş bu ürünü yılardır kullananlar var halen bi sorun yaşamamışlar benim gibi...

acRep
05/12/2012, 17:29
la irtibata geçerseniz daha deteylı bilgi alabilirsiniz ama kısaca şöyle özetliyeyim bizim orjinal takozların içine çok rahatlıkla su (yağmur ve yıkamadan sonra) girdiği için çok çabuk içindeki bilyaları bozuyor ama ın getirttiği alman malı bilyalar içine su almayacak şekilde üretilmiş bu ürünü yılardır kullananlar var halen bi sorun yaşamamışlar benim gibi...

Teşekkürler kadir bey a danışırız da şimdi dank etti motoru yıkkattıktan sonra bu gıcırtı başladı belkide içine su almıştır o esnada ve zamanla malum ses çıkmaya başlamıştır çünkü 2 senede bozuldu eski takozlar bu kadar çabuk beklemiyodum ses çıkarmasınıı :-(

Hatayye81
06/12/2012, 21:31
Benimde arka sağ taraftan gıcırtı geliyor, amortisör takozundan mıdır? Masrafı nedir?

İşçilik hariç tanesi 75tl orjinal fiyatı.