PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto evo 95lik uzaktan kilitle ilgili

punto_multijet
03/12/2012, 21:38
konu ozetle basliktaki gibi. sorum su
araci uzaktan kitledikten bir sure snra goguslukteki isik neden yaklasik 10sn civari seri sekilde yanip sonmeye baslar ?bu aksam basima geldi kitapcikta cvbi yok. ve seri yanip sonerken yanik kokusu geldi sanki. ardarda 3 kitlememde de aynisi oldu. snra duzeldi. daha once basina gelen var mi? acaba koku denk mi geldi 3kerede

akca37
04/12/2012, 08:42
Benim bildiğim kadarıyla genelde hep seri şekilde yanıp sönerek ikaz veriyor ki ? Ayrıca kilitle ilgili kitapçıkta okumuştum sanırım anahtarın kapatma tuşuna bir iki sn basılı tutarak kapatınca farklı bir kilitleme özelliği var sanırım, ama tam olarak bende anlamış değilim global kilitleme vs var diye biliyorum kitapçıkta teferruatlı anlatılmıştı...

punto_multijet
04/12/2012, 09:02
Benim bildiğim kadarıyla genelde hep seri şekilde yanıp sönerek ikaz veriyor ki ? Ayrıca kilitle ilgili kitapçıkta okumuştum sanırım anahtarın kapatma tuşuna bir iki sn basılı tutarak kapatınca farklı bir kilitleme özelliği var sanırım, ama tam olarak bende anlamış değilim global kilitleme vs var diye biliyorum kitapçıkta teferruatlı anlatılmıştı...
valla Emrullah ayrıntılı okudum ama cvbını bulamadım kitapcıkta. sallaıyorum normalde snde 1 yanıp sonuyosa normalde o bahsettiğim sırada snde 5-6 belki daha fazla yanıp sonuyodu

blackhawk
04/12/2012, 10:00
Kapılardan biri açık kaldığında 4 lü flaşörler 5-6 defa hızlıca yanıp söner ve kilitleme yapmaz ama içerdeki ışık hiç dikkatimi çekmedi.
Arkadaşın dediği dead lock kapıları kilitledikten sonra tekrar kapama tuşuna basarsan içerden kapı açılmıyor ama Türkiye'te gelen araçlarda var mı bilmiyorum.

akca37
04/12/2012, 11:31
valla Emrullah ayrıntılı okudum ama cvbını bulamadım kitapcıkta. sallaıyorum normalde snde 1 yanıp sonuyosa normalde o bahsettiğim sırada snde 5-6 belki daha fazla yanıp sonuyodu

Biliyorum kaan, mesela şöyle bir durumda var biliyo musun kapıları kilitledin içerde biri var içeriden kapı kilitlendiğine dair o ışık yanan yerden kapıları açamıyor biliomuydun ? biraz denemek lazım aracım şu an garajında belki hafta sonu falan gerçi hafta sonu ankarada olabilirim toplantım var, müsait bir zaman denerim