PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kumanda sorunu

aalperdemir
28/11/2012, 01:04
Hic basiniza geldimi bilmiyorum ama alisveris merkezinde farkli modellerde(clio3, caddy, megane2 ve benim punto) olmak uzere 4 farkli arac ayni park yerine koyuldugunda kumanda iptal oluyo. Kac kere hangi acidan basarsan bas kumanda tamamen tepkisiz. 3 araba manuel olarak kilidi acti, ama clio manuel bile acilmadi. Alisveris merkezinden ayrilinca sorunsuz hersey? Bunun sebebi ne olabilir?

Sent from my iPhone using

fhmnl
28/11/2012, 09:57
avm kapalı otopark ta benim kumanda da aynı şekilde dışarıda 50 metre den alan kumanda otoparkta 2 metreden zor alıyor

selahattincevik01
28/11/2012, 10:04
Hic basiniza geldimi bilmiyorum ama alisveris merkezinde farkli modellerde(clio3, caddy, megane2 ve benim punto) olmak uzere 4 farkli arac ayni park yerine koyuldugunda kumanda iptal oluyo. Kac kere hangi acidan basarsan bas kumanda tamamen tepkisiz. 3 araba manuel olarak kilidi acti, ama clio manuel bile acilmadi. Alisveris merkezinden ayrilinca sorunsuz hersey? Bunun sebebi ne olabilir?

Bulunduğunuz yerde olası bir jammer,baz istasyonu v.b. bir istasyon olabilir.Frekanslar üst üste geldiğinde birbirini baskıladığı için zayıf frekanstaki cihazlar (uzaktan kumandalar v.b) çalışmaz.

aalperdemir
28/11/2012, 17:08
Sadece tek arabanin girebilecegi yerde oluyo. Bizde anlamadik. Hemen bitisigine arabayi park ediyosun tek bi sorun yok. Direk aciliyo.