PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonunda kafayı yedirtecekler!

segin
26/11/2012, 19:01
yaklaşık 2.5 - 3 ay önce blue and me arızalandı birmota goturdum söktüler baktılar formatladılar olmadı, malzemeyi aldılar bız senı arızaz dedıler aradan bır sure geçti parçayı tofaşa yollamışlar yenı yazılım için parça geldi taktılar olmadı! daha sonra tekrar yolladılar tofaşa bu sefer sıfır blue and me yolladılar yine çağırdılar gittik bu sefer ger zekalı tofaş program atması gerekiyormuş atmamış yine geri gitti parça bugün aradılar yine gittim taktılar yine olmadı aracı tanımadı blue and me kafayı sıyırdım estim gürledim aldım aracımı çıktım blue and me de orda kaldı :) aradılar tekrar getir aracı diye.. şimdi ben ne yapayım blue and me yımı yakayım bırmotumu? pasta cila hedıye ettıler ama pek memnun olmadım :) bakalım çarşamba tekrar gidicem yıne olmazsa... düşünemek bile istemiyorum :gunsmilie:

anamurmuzu
26/11/2012, 19:07
inşallah bu gidişinizde hallolur durum.şansız bi durum olmuş

rbcn
26/11/2012, 19:17
bi depo mazota fit oluruz de

oknadr
26/11/2012, 23:14
aynen mazot iste, kaç kere git gel yapmışsın su yakmıyo sonuçta :)

SteinGP
26/11/2012, 23:17
Valla Engin abi, bizde bir Renault Master var şirkette kullandığımız, bi onarım hatası yüzünden bugün Ermat'ı 4 ayrı yere şikayet ettim, nasıl içim rahatladı sorma :) Her yere şikayet et abi aklına neresi geliyorsa, başbakana bile et fiat a bin demesi kolay bak başıma neler geldi de :)

firari83
26/11/2012, 23:20
her yere şikayet et hakem heyetine kadar :D

tayfux
26/11/2012, 23:21
hocam birde bedava bakım yaparsanız unuturuz bu olayı de :D şaka biryana hocam bence o gel git mazot parana kadar talep et derim ben..

Ziyaretci032
26/11/2012, 23:34
elinde molotofla git, yakarim bu servisi de.

mazot verirlerse affet, vermezlerse karar senin.

aalperdemir
26/11/2012, 23:41
Ben bu pop versiyonlarinda cikmayan bagaj lambasi icin direk fiat italyaya yazdim :) adamlar bizm burdakilerden daha ksa surede cevap verdi. Arastirip geri donucez dediler.

Sent from my iPhone using

OzzY
26/11/2012, 23:43
yaklaşık 2.5 - 3 ay önce blue and me arızalandı birmota goturdum söktüler baktılar formatladılar olmadı, malzemeyi aldılar bız senı arızaz dedıler aradan bır sure geçti parçayı tofaşa yollamışlar yenı yazılım için parça geldi taktılar olmadı! daha sonra tekrar yolladılar tofaşa bu sefer sıfır blue and me yolladılar yine çağırdılar gittik bu sefer ger zekalı tofaş program atması gerekiyormuş atmamış yine geri gitti parça bugün aradılar yine gittim taktılar yine olmadı aracı tanımadı blue and me kafayı sıyırdım estim gürledim aldım aracımı çıktım blue and me de orda kaldı :) aradılar tekrar getir aracı diye.. şimdi ben ne yapayım blue and me yımı yakayım bırmotumu? pasta cila hedıye ettıler ama pek memnun olmadım :) bakalım çarşamba tekrar gidicem yıne olmazsa... düşünemek bile istemiyorum :gunsmilie:

forumda onlarca konu var servislerle ilgili, neden birmota gittiniz ki?

firari83
26/11/2012, 23:47
Ben bu pop versiyonlarinda cikmayan bagaj lambasi icin direk fiat italyaya yazdim :) adamlar bizm burdakilerden daha ksa surede cevap verdi. Arastirip geri donucez dediler.

iyiymiş peki geri döndüler mi? :D
bizimkler de genel de öyle der anca okeye döner...

aalperdemir
26/11/2012, 23:52
Valla mujdeli haberi forumda vermek icin sabirla bekliyorum. Geri donus yaptilar. Arabayi alirken sans eseri satis sonrasi Turkiye sorumlusu bi beyle tanismistim. Onuda ariycam. Mailde yazdim dedim icnde monte edilmemis sekilde geliyomus burda monte ediliyomus dogrumu diye sordum. Ben bu sekilde megane varken ne somurmustum yetkili servisi. Hic yoktan garantisi 5 yil gecmis arabaya bedava neler almistim kapi tutacaklarindan ayna kolu a direksiyon simitine :)

segin
27/11/2012, 04:34
tofaşa fiat tr ve italy hepsine şikayeti yarın gömücem çarşamba da bişey çıkmazsa bakıcaz artık :D aslında birmotu tanıyorum çok gidip geldiğimden bir sürü tanıdık oldu iş onlarda bitse olay çözülür ama onlarda bitmiyor ki servis müdürüne konuştuk, oda olmazsa bi üstüne çıkıcaz, gerçi bu olay beni iyice soğuttu birmottan ya enriko yada poyraz denicez artık gidişhat bunu göstermekte :)

Ziyaretci031
27/11/2012, 08:12
Ah ah Birmot demek ki her bölgede aynılar.Geçmiş olsun.

GUNES
27/11/2012, 09:50
hocam vazgeç ya akıl sağlığından olursun ya da hazır arabandan :) diğer markalar böyle durumlar için güzellik yapıyor ancak fiat pek burnundan kıl aldırmıyor...nasılsa çok satıyoruz mantığı var...aracı satana kadar iyisin sonrası tufan...

TayfunBulat
27/11/2012, 17:48
arkadaşlar benimde başıma bunun gibi bir olay geldi paylaşmak istedim. yanlız benimki bilgisayar konusunda. bekodan grundig laptop aldım ve 10 gün içerisinde arızalandı servise götürdüm harddisk yanmış değiştirmemiz gerekiyor dedi bende 10 gün önce aldığımı ve sökme takma olmasını istemediğimi ve yenisi ile değiştirmelerini istedim tabi servis bu konuya pek olumlu bakmadı bende müşteri hizmetlerini arayarak isteğimi söyledim biraz geç yaptılar fakat benim aldığım bigisayar İ5 işlemciye sahipti yeni bilgisayar geldi İ7 işlemciye sahip. bence bu konularda sesimizi yükseltmemiz gerekiyor.

segin
27/11/2012, 21:32
ben bu adamları nereye şikayet edicem ya bir mail adresi bulamadım :D

1ocak2011
27/11/2012, 21:46
Bence Birmotu şikayet etme Müdürü ile aradanda iyi ise, Sonra yine işin düşecektir. Çünkü Birmotların garantide müşteri memnuniyetini sıkı tutuyorlar. Diğerlerine göre daha avantajın olacaktır.