PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj Açma Düğmesi Logolu

htaylan93
25/11/2012, 19:27
Arkadaşlar merhaba,bugün İstanbul'dan bi abinin aracına bakmak için buluştuk,aracın tavanında sağ arka kapının üst kısım tarafında biraz göçük var ortada da 1-2 tane taş eziği var fakat bunlardan ziyade araca arkadan minibüs çarpması sonucu bagaj açma düğmesi çalışmamaya başlamış sahibi de fazla ilgilenmemiş nasılsa anahtardan ve ön konsoldan açılıyor diye.Bu Fiat logolu düğmenin tamiri var mıdır varsa fiyatı ne kadardır?Yoksa yenisi veya çıkması ne kadardır?Forumda elinde olan varsa alabilirim tabi yarın servis sonrası adamla anlaşırsak..

htaylan93
25/11/2012, 21:32
Yardım lütfen..

iris19
25/11/2012, 21:56
yenisi 105 tl elektrikli ise

htaylan93
26/11/2012, 02:41
Elektrikli olup olmadığını nerden anlarız hocam?
Tamiri mümkün müdür?

Ziyaretçi034
26/11/2012, 09:32
logonun arkasında basit bir butonlu düzen var, belkide darbe anında butonun arkasında ki fiş çıkmış olabilir, bagaj kapağının iç kısımındaki kapağı söküp bakmakta yarar var

Battal
26/11/2012, 10:04
Ön konsol ve anahtardan başka nasıl açılıyor ki bagaj? Bagaj kapağında başka bir tuş falan mı var acaba?
İlk defa duyuyorum :)

Ziyaretçi034
26/11/2012, 10:14
Ön konsol ve anahtardan başka nasıl açılıyor ki bagaj? Bagaj kapağında başka bir tuş falan mı var acaba?

(yanılmıyorsam) 2010 model sonrası puntolarda arka logoya basılarak bagaj açılabiliyor

sinanuzun
26/11/2012, 10:51
Benimki 2011 ama bende basıldığında açılan bir arka logo yok zaten tutcakların ve bagaj lamabasını koymayan onu koyar mı ?

htaylan93
26/11/2012, 10:58
logonun arkasında basit bir butonlu düzen var, belkide darbe anında butonun arkasında ki fiş çıkmış olabilir, bagaj kapağının iç kısımındaki kapağı söküp bakmakta yarar var
Bugün servise sokucam aracı,orda bu söylediğini söylerim abi bi baksınlar bakiyim yoksa yenisi 105 TL dedi bi arkadaş,ona göre fiyattan düşerim.

Arkada logo var ya hocam,ona basınca da açılabiliyor bagaj ama EVO'larda yokmuş bu,GP'lerde var.

(yanılmıyorsam) 2010 model sonrası puntolarda arka logoya basılarak bagaj açılabiliyor
Evet doğrudur,benim sorunum da ordan açılmaması zaten :)

Benimki 2011 ama bende basıldığında açılan bir arka logo yok zaten tutcakların ve bagaj lamabasını koymayan onu koyar mı ?
EVO'lara koymamışlar malesef ama 2012 Punto'larda var hocam..Tabi bagaj lambası olmaması da bi eksiklik..Ama GP'lerde var mı bilmiyorum tam olarak.

Ziyaretçi034
26/11/2012, 11:28
EVO'lara koymamışlar malesef ama 2012 Punto'larda var hocam..Tabi bagaj lambası olmaması da bi eksiklik..Ama GP'lerde var mı bilmiyorum tam olarak.

evo'larda yokmuş yanlış bilgi, (sanırım) mylife ve dynamic versiyonlarında var. benim aracımda mevcut çünkü