PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orhangazi Teknik Oto ya Teşekkürler...

SeZAr
01/08/2007, 12:14
Dün Arabamı Orhan gazi teknik otoya 10.000 bakım için verdim.Ve birkaç sorun vardı onları bir şekilde ilettim sağolsunlar çok iyi birşekilde halletmişler.Herkese çok teşekkür ederim.Birde enteresan bir olay yaşandı.Büyük istanbul buluşmasında başıma ilginç bir olaya gelmişti.Arabamın anahtarını kapılar kilitli iken bagajda unutmuştum ve orada bana yardımcı olana arkadaşla dün tesadüf olarak yeniden görüşme fırsatı buldum.Kendisi Orhangazi Teknik otoda çalışıyormuş bilgim yoktu daha önce.arkadaşım ismini hatırlayamadım yeniden çok teşekkür ederim.Eğer bana bilgilerini iletebilirsen görüşmek isterim.

femoli
01/08/2007, 13:37
ne güzel bir topic açıklayıcı bilgilerin için sana yardımları için orhangazi teknik otoya teşekkür ederim

KAANİTO
01/08/2007, 14:16
Sezer Senin Için Sevindim Umarim Aradiğin Servisi Bulmuşsundur

mandacı
01/08/2007, 18:29
evet senin için güzel olmuş orhangazi herkes tarafından çok met ediliyor bende bursada birçok arkadaşımdan duydum servis olarak tebrik etmek lazım her giden memnun ayrılıyor bunuda başarmak çok zor tabi

alperylm
01/08/2007, 20:34
teknik oto bir tanedir fiat servisleri içinde bursadaki üyelerimize tavsiye ediyorum

femoli
01/08/2007, 21:50
hımmm baya bir övgü var bu servise tanışalım belki bursalı üyelerimiz için bir kaç yardımda bulunabilirler alper sen bu işi halledersin ::)

Daywalker
02/08/2007, 13:52
Arkadaşlar, ben aslen Orhangazi'liyim. Uzun zamandan beri de Orhangazi Teknik Oto'ya gidip görüşmek istiyordum. Zaten arabam Orhangazi plakalı ve plakalıklar da Teknik Oto'ya ait. Bursa'daki arkadaşlar için özel imkanlar konusunda görüşebiliriz de ayrıca. Bu güne kadar Bursa merkezdeki servisler konusunda çok iyi yorumlar okumadım. Eski aracım ile ilgili olarak birkaç servis tecrübesi de yaşamıştım. Çok hoş değillerdi açıkçası. Bu yüzden de Punto'm ile bu servislere gitmeye hiç hevesli değilim açıkçası. Orhangazi Teknik oto iyi bir alternatif olabilir sanırım.

SeZAr
02/08/2007, 17:23
Arkadaşlar ben bursa tofaşta çalışıyorum.Buradan birkaç arkadaşımın bana tavsiyesi ile gitmeye karar vermiştim.Gerçekten çok iyi.Fabrikadaki izlenimleride çok iyi, arabayı kapıdan alıp getiriyorlar sağolsunlar.

06kaymak
05/08/2007, 00:09
bora ve ekibini kutluyorum....tebrikler...:)

^^CyCoThRuN^^
07/08/2007, 12:54
Sezer Ben Cemal Teknik Otodan. Senin Başina Gelen Olaydan Sonra Ilk Işim Burdaki Yetkili Arkadaştan Hemen Kapiyi Nasil Açabileceğimi öğrendim. Bursada Iken Tekrar Haberleşelimn Ben Her Zaman Buralardayim Kendine Iyi Bak..

boris
07/08/2007, 13:07
ben orhangazi servis sahibi bora esen bu övgüler gerçekten çok güzel ekibim adına çok teşekkür ederim.biz burada yazılanlar ve müşterilerimizden aldığımız övgüler sayesinde bu işi başarıyoruz.muslum abimin de dediği gibi bu bir ekip işi.tekrar ekibim adına çok teşekkür ediyorum ve Bursa'da ya da TÜRKİYE nin herhangi bir bölgesinde yapılan faaliyetlere elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

muslum abi sawadee ka ne zaman gidiyoruz :)

Lordrivendel
01/09/2007, 12:32
MErhabalar GP'm daha 5000 km. olmadı ama bakımlarımı bu kadar övgüden sonra kesin Orhangazi'de yaptıracağım.

alperylm
01/09/2007, 16:41
orhangazi teknik oto her konuda bize destek olamaya devam etmektedir vakti olan ve yolu düşen arkadaşlarımızın uğramasını tavsiye ederim teknik otoyu hem babam sayesinde hem de yaptıkları sağlıklı işlerden dolayı tanıyorum ve son derece memnunum annemde palio feel 2004 kıyı mavi (16 cdk 44) vardı pazara daldı kaza yaptı sıfır arabayla teknik otodan tekrar sıfır gibi almıştık... teşekkürler...

eril_83
09/09/2007, 12:50
Orhangazi Teknik Oto'ya teşekkürler.
thecrow( mehmet ) arkadaşımızın aracını dün 20.000 bakım için teknik otoya (boraya ) telefon ettik ve saat 15:00 dan sonra gelebileceğimizi ilettik.bora kendilerinin saat 15:00 kadar çalıştıklarını fakat bizim için arkadaş bırakabileceğini belirtti.saat 15:45 gibi servise gittik.servisdeki 4 arkadaş kısa sürede arabanın bakımını yapıp teslim ettiler.
Bora Beye ve çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
iyi günler
erol ilseven ( eril_83 )

Ziyaretçi047
09/09/2007, 17:40
merak ettim de anahtar bagajda kalınca size nasıl yardımcı oldular?

GooSe
30/09/2009, 14:30
40.000 km bakımı ve sorunların hal olması, müşteri odaklı teknik otaya bir kere daha teşekkürler

samoslu
26/11/2010, 14:05
Az önce aradım Teknik otoyu. 80.000 bakımı için. Arabanın garantisi yok...350 Tl falan tutar dediler. Arkadaş ne anlamı kaldı dizel araba almanın ya. Bacanak sıfır Fiorinoyu 10.000 bakımına götürüyor 250 TL alıyorlar. İş mi bu...

Misafir
26/11/2010, 14:38
ben orhangazi servis sahibi bora esen bu övgüler gerçekten çok güzel ekibim adına çok teşekkür ederim.biz burada yazılanlar ve müşterilerimizden aldığımız övgüler sayesinde bu işi başarıyoruz.muslum abimin de dediği gibi bu bir ekip işi.tekrar ekibim adına çok teşekkür ediyorum ve Bursa'da ya da TÜRKİYE nin herhangi bir bölgesinde yapılan faaliyetlere elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

muslum abi sawadee ka ne zaman gidiyoruz :)

Teknik Ota'ya ben de teşekkür ediyorum, müşteriniz değilim, olmadığım gibi Çalışkanel Fiat Yetkili Servisiyim. :)

Teşekkürümün sebebi bazı fiat kullanıcılarının özel servisleri tercih ettiği şu zamanda güzel bir etki bırakarak Yetkili Servis güvenini müşterilerimize göstermiş olmanızdır.

Servis genel olarak “hizmet” demektir. Bizim için servis hizmeti müşterinin satın aldığı aracın ekonomik ömrü dahilinde ortaya çıkabilecek sorunlara “en hızlı”, “en verimli” ve “en ” çözümü getirebilme yeteneğidir. Etkili bir yetkili servisi, özel servislerden ayıran en önemli özellikler bunlardır. Bir servisin ana görevlerinden birisi de müşterisinin sadece o andaki isteklerine değil, gelecekteki beklentilerine de cevap verebilmesidir. Yetkili servis şayet bunları yapabiliyorsa müşterileri tarafından tercih edilir.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygılarımla.

.

gemlikli_55
26/11/2010, 17:10
valla teknik oto bir numara bende arabayı götürdüm :)
sağ olsun bora bey ilgilendi boşa atma derdinden kurtuldum sağ olsunsun

Erdem Bozdağ
26/11/2010, 17:13
Az önce aradım Teknik otoyu. 80.000 bakımı için. Arabanın garantisi yok...350 Tl falan tutar dediler. Arkadaş ne anlamı kaldı dizel araba almanın ya. Bacanak sıfır Fiorinoyu 10.000 bakımına götürüyor 250 TL alıyorlar. İş mi bu...

yalnız şunu unutmayın her bakım aralıgı tutarı aynı değildir

10.000 km ile 80.000 km yapılan işlemlerden birbirinden farklıdır.Çift haneli bakımlar herzaman daha fazla tutar

samoslu
26/11/2010, 17:19

10.000 km ile 80.000 km yapılan işlemlerden birbirinden farklıdır.Çift haneli bakımlar herzaman daha fazla tutar

Bir arabanın 10.000 de ne kadar bakımı olur ki? Neden sıfır araba alıyoruz biz. O zaman.

Misafir
26/11/2010, 17:21

Fiorino 10.000 bakımdaki fiyat çok enteresan.. ekstra yapılan bir işlem olmalı..140-150 olması gerekir. Yağ ve filtreler değişiyor...

samoslu
26/11/2010, 18:00
Fiorino 10.000 bakımdaki fiyat çok enteresan.. ekstra yapılan bir işlem olmalı..140-150 olması gerekir. Yağ ve filtreler değişiyor...

Yo ekstra yapılan işlem yok. Bursa Birmot...

gemlikli_55
26/11/2010, 18:08
bu yazışmaları birmot bursa okurda kendine ceki düzen verir inşallah :)

Misafir
26/11/2010, 18:15
Yo ekstra yapılan işlem yok. Bursa Birmot...
:rolleyes2: şaşırdım vallahi...

xcruelx
29/11/2010, 11:24
Valla ben ilk olarak teknik otoya götürmüştüm. Sonra vakit darlığından çalışkanele götürdüm. 2 sindende memnun kaldım. 2 servisede teşekkürler.

turker
29/11/2010, 11:38
bızım bursada tıcarı taksımız var kaza yapmıs kac tane fıat marka arabanın orhangazıye teknık otoya goturuldugunu bılıyorum cunku arabalar hem hızlı toplanıyor ılgı ve alaka guzel servıs zamanım gelınce ya teknık otoya gıdece yada calıskanele benım aracın sıgorta ıslerını yıllardır calıskan ( musa ve remzı ) abı yapıyor

ayhan1
29/11/2010, 14:31
Teknik oto Bursada kesinlikle bir numaradır kim ne derse desin arkadaşım Bora bu işi çok iyi biliyor

Bora Teknik Otonun sahibidir

gemlikli_55
29/11/2010, 16:34
Teknik oto Bursada kesinlikle bir numaradır kim ne derse desin arkadaşım Bora bu işi çok iyi biliyor

Bora Teknik Otonun sahibidir

sonuna kadar katılıyorum .Bora bey ve ekibi işini iyi biliyor gercekten süperrrr bende bakım için teknik otoya gidiyorummm