PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kornam çalışmıyor ?

aykutisci
25/11/2012, 15:26
Puntoma Ferrari korna alıyım dedim almaz olaydım kornayı bağladım nese bastım kornaya çalışıyor işim vardı dışarı çıktım arabayla kornaya bastım çat diye gitti nese eve geldim kornayı direk aküye bağlıyom çalışıyor normal kornanın soketlerine bağlıyom çalışmıyor eski kornayıda taktım oda çalışmıyor kitapçıktan sigortasına baktım oda sağlam başka sigorta taktım olmadı başına gelen varmı böyle birşey şuan arabada korna yok acil yardım

dogus618
25/11/2012, 16:41
Sokette akim olup olmadigini kontrol edebilmeniz lazlm sahsi gorusumce

aykutisci
25/11/2012, 16:47
onu ölçen dalgadan elimde yok akşam arkadaş getirince onu ve sigortayı kontrol edicez de hani daha önce yaşayan varmı acaba başına gelen ?

dogus618
25/11/2012, 16:56
Benim su kacmisti sadece bi kac kere okadar insallah buyuk bi sorun cikmmaz

msuermarta
25/11/2012, 17:18
senin sorununun kornayla alakası yok. direksin içindeki sarmal şerit var. orada bir sıkıntı oluştu bence. korna mekanizması oradan geçiyor. aynı sorun bende oldu. sarmalı elektronikçiye leyimlettim. çok sağlıklı olmuyor ama en ucuz yolu bu.. yoksa göbeği değiştiriyosun sarmal tek değişmiyor. o da serviste 400 civarında.

aykutisci
25/11/2012, 17:25
senin sorununun kornayla alakası yok. direksin içindeki sarmal şerit var. orada bir sıkıntı oluştu bence. korna mekanizması oradan geçiyor. aynı sorun bende oldu. sarmalı elektronikçiye leyimlettim. çok sağlıklı olmuyor ama en ucuz yolu bu.. yoksa göbeği değiştiriyosun sarmal tek değişmiyor. o da serviste 400 civarında.

usta bunu yazacagına kafama sıkaydın ne diyosun ya bi ferro korna ne işler açtı başıma inş böyle bişi olmamıştır :)

msuermarta
25/11/2012, 17:34
benimki sadece tahmin..belki de alakası yoktur telaş yapma :) inşallah ucuza kapatırsın..