PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih TERİM

aykut_1914
25/11/2012, 01:03
kimse şu herife imparator falan demesin.
Bilmiyorum izlediniz mi. Sene sonu şampiyon olsa, 2*3 dk göstermelik ağlar, evlatlarım diye sever, okşar ama o kişiyi.

Elazığspor maçında Emre ÇOLAK a ağzına geleni saydı, Lig TV kamerasıda sağolsun tüm an'ı çekmiş. Rezil herif.

BaranSelo
25/11/2012, 01:12
Fatih Terim öyle bir küfür etti ki.. - 25.11.2012 (https://www.habera.com/Fatih-Terim-oyle-bir-kufur-etti-ki--haberi-169179.html)

Bu adamın idealist tavrını severim de kişiliği hakkında yorum yapmayayım. Aslında maçın atmosferi gereği o adam bizlerden yüz kat gergin bi durumda. Biz evimizde izlerken bile neler sayıp sövüyoruz ki adam ne yapsın, tutamamıştır kendini,olsun.
Galatasaraylıyım. :)

rbcn
25/11/2012, 08:46
Emrenin yerinde olsam o takimi hemen birakirdim tabi haysiyeti ve serefi varsa he yoksa sorun yok aynen devam

sent from my new ipad

serkandemir
25/11/2012, 10:57
bu senelerdir olan bir şey fatih terimi sanki tanımıyorsunuz gibi konuşuyorsunuz

uurknkc
25/11/2012, 12:16
bu ülkede futbol bu kadar kötü durumda işte... Caner ERKİN küfür etmediği halde kırmızı kart görüp 2 maç ceza alıyor, Fatih TERİM bir oyuncuya kasıtlı küfür ediyor hiçbir sıkıntı olmuyor...

Misafir046
25/11/2012, 12:53
Bumu hocalık ?

Kimin p** oldugunu kimse bilemez...

tayfux
25/11/2012, 12:57
yahu arkadaşlar kaç kişi profosyonel olarak top oynadı acaba burada? kaç kişi 90. dakikada penaltı ile 2 puan bırakmak zorunda kaldı? siz zannediyor musunuz ki hocaların hiçbiri küfür etmiyor, hiçbir futbolcu küfür etmiyor??? geçenlerde eski bir hakem diyor ki eğer hakemler portekizce-ispanyolca bilse sahada hakem kenarda hoca kalmaz..Fatih TERİM in yaptığını kesinlikle savunmuyorum ki çok çok yanlış ve kendisine yakışmıyor ama o ambiansta bırakın o küfürü neler çıkıyor ağızdan neler..

Misafir046
25/11/2012, 13:00
yahu arkadaşlar kaç kişi profosyonel olarak top oynadı acaba burada? kaç kişi 90. dakikada penaltı ile 2 puan bırakmak zorunda kaldı? siz zannediyor musunuz ki hocaların hiçbiri küfür etmiyor, hiçbir futbolcu küfür etmiyor??? geçenlerde eski bir hakem diyor ki eğer hakemler portekizce-ispanyolca bilse sahada hakem kenarda hoca kalmaz..Fatih TERİM in yaptığını kesinlikle savunmuyorum ki çok çok yanlış ve kendisine yakışmıyor ama o ambiansta bırakın o küfürü neler çıkıyor ağızdan neler..

Ben oynadım kardeşim.

Genç milli oldum 8 defa.

Sol ayak bileğim aynı sene 2 kere kırılınca.Bırakmak zorunda kaldım.

Arda Vural gibi bir hocayla calıstım.(Fenerbahcenin 80li yıllarda Alman antrenorunun yanında kondusyonerdi.Şimdi TFF'de genç yetenekleri bulup Milli takıma kazandırma komitesinde.)

Fenerbahceli Aygun gibi Kocaelili evren gibi topcularla aynı takımda oynadım...

Yılmaz vural gibi hocaları rakip takımdayken gordum...

Kufur olurdu.Allah kahretsin. vs gibi gerizekalı gibi...

Ama p** diyeni ilk dfa duydum.

Futbolun atmosferi amatorlukte bile daha fazladır.Cunku genc olunca heyecan hırs daha fazla olur.

Ben 2. lige kadar cıkabildim.

Tamam kardeşim.

tayfux
25/11/2012, 13:04
Ben oynadım kardeşim.

Genç milli oldum 8 defa.

Sol ayak bileğim aynı sene 2 kere kırılınca.Bırakmak zorunda kaldım.

Arda Vural gibi bir hocayla calıstım.(Fenerbahcenin 80li yıllarda Alman antrenorunun yanında kondusyonerdi.Şimdi TFF'de genç yetenekleri bulup Milli takıma kazandırma komitesinde.)

Fenerbahceli Aygun gibi Kocaelili evren gibi topcularla aynı takımda oynadım...

Yılmaz vural gibi hocaları rakip takımdayken gordum...

Kufur olurdu.Allah kahretsin. vs gibi gerizekalı gibi...

Ama piç diyeni ilk dfa duydum.

Futbolun atmosferi amatorlukte bile daha fazladır.Cunku genc olunca heyecan hırs daha fazla olur.

Ben 2. lige kadar cıkabildim.

Tamam kardeşim.
Berkan sen üstlerde oynamışsın ben biraz daha altta bölgesel amatörde oynadım ama bu tür küfürler şahsıma yapılmasada çok duyardık hemde çok..dediğim gibi savunmuyorum ama oluyor maalesef keşke olmasa..

Misafir046
25/11/2012, 13:10
Berkan sen üstlerde oynamışsın ben biraz daha altta bölgesel amatörde oynadım ama bu tür küfürler şahsıma yapılmasada çok duyardık hemde çok..dediğim gibi savunmuyorum ama oluyor maalesef keşke olmasa..

Bölgeselde bende oynadım.Sonucta 2 sene profosyenel ligde oynayabildim.Onun dısında bende toprak sahalarda camur içinde dolmus parasıyla kendi kramponlarımızı alarak oynadık.

İzmir karşıyakada Nergiz sporda futbola başladım.Şemiklere gectim.2side amator kume 2deydi.Sonrqa profesyonel oldum.Ama işte sakatlıklar beni mahvetti.

Bak kufur oldu biz bile ozellikle şemiklerde oynarken kavgasız maç yoktu.Bizim anternorlerde kufrederdi.Hele oyle hocalar vardı ki atıyprum Karsıyakada futbol oynayanlar bilir Yeşiltepe spor vardır.Sarhos emindi hocası.Adam hep aaystı.Kufurde ederdi.Ama kendi oyuncusuna bu kadar agır kufur eden duymadım.

Bende maç içinde ne kufurler ederdim.Ohooo Malesef kızdıgım nokta Kendini Moruinho ile Wenger ile Ferguson ile aynı kefeye koyan bir teknik adam kufur tabiki edecek ama Kişisel degerlerine asla etmemeli...

Sonucta Sarhoiş Emin Hoca değil FATİH TERİM! o.

tayfux
25/11/2012, 13:15
Bölgeselde bende oynadım.Sonucta 2 sene profosyenel ligde oynayabildim.Onun dısında bende toprak sahalarda camur içinde dolmus parasıyla kendi kramponlarımızı alarak oynadık.

İzmir karşıyakada Nergiz sporda futbola başladım.Şemiklere gectim.2side amator kume 2deydi.Sonrqa profesyonel oldum.Ama işte sakatlıklar beni mahvetti.

Bak kufur oldu biz bile ozellikle şemiklerde oynarken kavgasız maç yoktu.Bizim anternorlerde kufrederdi.Hele oyle hocalar vardı ki atıyprum Karsıyakada futbol oynayanlar bilir Yeşiltepe spor vardır.Sarhos emindi hocası.Adam hep aaystı.Kufurde ederdi.Ama kendi oyuncusuna bu kadar agır kufur eden duymadım.

Bende maç içinde ne kufurler ederdim.Ohooo Malesef kızdıgım nokta Kendini Moruinho ile Wenger ile Ferguson ile aynı kefeye koyan bir teknik adam kufur tabiki edecek ama Kişisel degerlerine asla etmemeli...

Sonucta Sarhoiş Emin Hoca değil FATİH TERİM! o.
Kesinlikle katılıyorum Berkan söylediklerine onun ağzından çıkmaması lazım bu gibi küfürlerin o da insan çıkabilir ama kameraların önü değil..dün Arif in yorumunu dinledin mi? Fatih hoca için normal gibi birşey söyledi ki bizim zamanımızda yayıncı kuruluş bunları yakalamak için bir kamerayı sadece Fatih TERİM e bağlardı dedi bana çok ilginç geldi..yaşı baya ilerledi ve çok tecrübeli oldu artık dediğin gibi bunları yapmaması gerekir..fakat dakika 90 maç 0-1 küfür ettiği futbolcu nerden baksan yüzde yüz 3 tane pozisyon kaçırmış maalesef Terim birden patlamış..son derece ayıp ama bunu söyleyip geçmek lazım çokda abartmamak lazım..çünkü bundan sonrası en önemlisi o genç futbolcuya,Terim'e ve Türk futboluna zarar verir..

Misafir046
25/11/2012, 13:19
Kesinlikle katılıyorum Berkan söylediklerine onun ağzından çıkmaması lazım bu gibi küfürlerin o da insan çıkabilir ama kameraların önü değil..dün Arif in yorumunu dinledin mi? Fatih hoca için normal gibi birşey söyledi ki bizim zamanımızda yayıncı kuruluş bunları yakalamak için bir kamerayı sadece Fatih TERİM e bağlardı dedi bana çok ilginç geldi..yaşı baya ilerledi ve çok tecrübeli oldu artık dediğin gibi bunları yapmaması gerekir..fakat dakika 90 maç 0-1 küfür ettiği futbolcu nerden baksan yüzde yüz 3 tane pozisyon kaçırmış maalesef Terim birden patlamış..son derece ayıp ama bunu söyleyip geçmek lazım çokda abartmamak lazım..çünkü bundan sonrası en önemlisi o genç futbolcuya,Terim'e ve Türk futboluna zarar verir..

Katılıyorum.

Heleki Soyunma odalarında bırak hocaları baskaanların yoneticilerin ettiği kufurleri tehditleri cok iyi bilirim.

Sende haklısın.Umarım fathi terim artık su antipatikliğini bırakır.Unu elemişsin artık ornek olma vakti..

Scottie
25/11/2012, 14:20
bir Eskişehirspor taraftarı olarak küfürü tasvip etmiyorum ama fatih terim küfür etmiş de olabilir... ama şunu unutmayalım tv de defalarca izledik... yakın çekimlerde ben çoğu futbolcuyu hatırlıyorum... caner küfür etmediği halde atıldı Türkiye deki bütün fenerbahçe liler ayağa kalktı hakkımız yendi.. diye... Eskişehirspor - fenerbahçe maçında iki sezon önce roberto carlos un göğüs pasını volkan yarım metre içerden çıkarmadı...hiç bir eskişehirsporlu futbolcu çıkıpta gol dü... gol değilse ben lisansımı yırtarım demedi... yıllardan beri anadolu klüplerinin hakkı yeniyor... kimsenin ses çıkardığı yok... ama iş büyük takımlara gelince yada kendi başlarına gelince yandım anam vay...

Eskişehirspor taraftarı olarak kampanya başlatmıştık

Medyaağlamasınfenermaçıtekrarlansın

biz temiz lig istiyoruz...

uzuncocuk
25/11/2012, 18:41
yılmaz vuralın futbolcu tokatladığı ülkede......

SteinGP
25/11/2012, 18:54

bu kampanya iyiymiş bende destekliyorum :)

Küfür konusuna gelince küfür ettiği bariz belli Fatih Terim'in. Ancak her takımın hocası, başkanı, futbolcusu küfür kıyamet gidiyor. Melo penaltıyı kurtarınca bayağı zoruna gitti adil medyamızın :)

WILD
25/11/2012, 19:19
Mesleği futbol olup profesyonel olan kişinin küfür etmeye hakkı yoktur. Bu kişiler seyirci değil unutmayalım. Kaldıki seyrcisi , futbolcusu küfür edince ceza alırken Fatih Terimin almaması bir ayıptır.

shellcininabisi
25/11/2012, 19:37
arkadaşlar merak eden varsa unutulmaz maçlar belgesellerini izleyebilir... soyunma odasında ne küfürler döndüğünü

evet haklı evet eğer sen GALATASARAY DA oynuyorsan o golü orada atacaksın atamıyorsan oynamayacaksın kaldı ki senin yerine oynayacak çok genç var Türkiyede

for example gs li SERCAN geçen sene trabzon maçında gol kaçırdı veeee gs hayatı bitti fatih terime göre.

bir ekleme : bizim ülkemizdeki kadar teknik direktör bizim ülkemizdeki kadar hakem başka bir yerde yoktur. belki de fatih terimin çok kızdığı bir hareketi yaptı o da o tepkiyi verdi bence normal.

uurknkc
26/11/2012, 18:09
bir Eskişehirspor taraftarı olarak küfürü tasvip etmiyorum ama fatih terim küfür etmiş de olabilir... ama şunu unutmayalım tv de defalarca izledik... yakın çekimlerde ben çoğu futbolcuyu hatırlıyorum... caner küfür etmediği halde atıldı Türkiye deki bütün fenerbahçe liler ayağa kalktı hakkımız yendi.. diye... Eskişehirspor - fenerbahçe maçında iki sezon önce roberto carlos un göğüs pasını volkan yarım metre içerden çıkarmadı...hiç bir eskişehirsporlu futbolcu çıkıpta gol dü... gol değilse ben lisansımı yırtarım demedi... yıllardan beri anadolu klüplerinin hakkı yeniyor... kimsenin ses çıkardığı yok... ama iş büyük takımlara gelince yada kendi başlarına gelince yandım anam vay...

Eskişehirspor taraftarı olarak kampanya başlatmıştık

biz temiz lig istiyoruz...

Bir FENERBAHÇE taraftarı olarak Eskişehirsporla ilgili hiçbir sorunumuz olmadığını söylemek isterim. orda tek sorun Fırat Aydunus' un her zamanki gibi FENERBAHÇEMİZİ hedef alarak Beşiktaşlı bir hakem olarak yanlış karar vermesiydi. insanların tepkisi sadece maçı yönetene yani. eminim Eskişehirsporlu futbolcularda böyle birşeyin olmasına mutlu olmamışlardır...

anamurmuzu
26/11/2012, 18:18
bu ülkede futbol bu kadar kötü durumda işte... Caner ERKİN küfür etmediği halde kırmızı kart görüp 2 maç ceza alıyor, Fatih TERİM bir oyuncuya kasıtlı küfür ediyor hiçbir sıkıntı olmuyor...

+1