PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasko ve Trafik Sigortası Yaptıracak Olanların Dikkatine!!

Budweiser
23/11/2012, 00:54
Bir kaç ay evvel etrafta fellik fellik sigortacı arıyordum çünkü Fiat ve diğer etrafta tanıdık dediğimiz insanlar bile Kasko ve trafik sigortasına uçuk rakamlar çekiyordu, aracımın ufak bir kazasından olmasından dolayı rakamlar artıyordu tabi, forumumuzun eski üyesi olan Selçuk Abi imdadımıza yetişti kendisi benim, puntocu arkadaşımın ve kuzenimin Daciasının Kasko ve Trafik sigortasını kendisine yaptırdık. Sağ olsun bize en dip fiyatı verdi neredeyse tüm firmalar ağız birliği yapmış gibi aynı fiyatı söylerken kendisi hep en düzgün teminatlısını ve en uygun fiyatlısını buldu. Axa, Allianz, Ergo dan hemde dandik firmalardanda değil. Sigorta ve Kasko olayı aracın yaşına donanımına ve trafik geçmişine dayanarak fiyatlandırıldığından herkese farklı rakamlar çıkabilir ama en uygununu kendisi verdiğine şüphe yok. Trafik sigortası ve Kasko yaptırmadan önce kendisinden teklif almanızı şiddetle tavsiye ederim emin olun en uygun fiyatı o verecektir. Kendisine Forumdan Kaanın tavsiyesiyle aradım derseniz yardımcı olacaktır. Yanlış anlaşılmasın herhangi bir ticari veya maddi bir kazancım yoktur. Ben kendisinden çok memnun kaldım en düşük rakamı verdiği için sizlerinde işi görülsün diye yazıyorum.

Temiz Sigorta
Selçuk Temiz - Tel:0533 716 33 69

holigan
28/11/2012, 09:38
Teşekkürler Kaan. O sizin güzelliğiniz. :)

punt0
28/11/2012, 10:18
bende gectigimiz ay yaptırdım kasko + trafik sigortasını
esim sigorta firmasında calıstıgı icin cok komik bir rakama yaptırdım arastırmadan yaptırmamak gerekiyor trafik tamamda kasko önemli..

StrawBeeRy
28/11/2012, 10:43
Selçuk reyiz adamsın! :)

gurgocuk
28/11/2012, 11:01
Kasko araç modeline göre farklılık gösteriyorda sigortalarda aldı başını gitti. Cuma günü aldığım 207 RC Le Mans 'a sigorta 500-590 TL fiyat verdiler birkaç yere sorduğumda, ve bir tanıdığımız abimize gittim durumu anlattım çok fazla dedi. 310 TL 'ye yaptırdım onun yardımıyla.. Yeğenimin aracı 2012 Opel Astra 1.4 Turbo babasının üzerine ancak onunda yaptırdığı fiyat 490 TL. İyice araştırın sorun bencede.

Ziyaretci032
30/11/2012, 15:14
selçuk (holigan) arkadaşımıza ben de teşekkürlerimi sunuyorum, inanılmaz ilgili ve yardımsever bi arkadaş. senelerdir kaskomu yaptırdığım acenteyle aynı fiyatı vermesine rağmen ilgisi ve yardımlarından dolayı bu sefer selçuk'u tercih ettik. gözüm kapalı herkese tavsiye edebilirim.

saolasın kardeşim.

holigan
30/11/2012, 15:43
Teşekkür ederim Doğukan. Allah kimseye kaskosunu kullandırtmasın inşallah.

Sen ve arkadaşın Mehmet bana güvenip, yıllarca çalıştığınız sigortacıdan vazgeçerek beni tercih ettiniz.Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun.