PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön panjur

vediamo
31/07/2007, 10:46
Merhaba Arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım ve sizden bir konu hakkında yardım talebinde bulunmak istiyorum. Geçen hafta içerisinde arabamın ön panjuru (fiat logosunun bulunduğu panjur) düştü ve ben farkına varmadım, düşen panjuru da bulamadım. Benden kaynaklanan problemden değil, hatta alttaki panjurunda düşeceği fark edip servise götürdüğüm zaman yaptırtmıştım, ama ön panjurda böyle bir problem yoktu, neyse Bursa Birmotu aradım olayı anlattım, panjurun garanti kapsamından değiştirilmesini talep ettim, onlarda parçanın olmadığından dolayı garanti kapsamına girmediğini söylediler, benim hatamdan dolayı kaynaklanmadığını belirttiğim halde prosedürün bu şekilde olduğunu söylediler, bende Fiat Çağrı merkezini arayarak olayı anllatım onlarda yardımcı olamayacaklarını kendi cebimden yada kaskodan karşılamam gerektiğini söylediler, parçanın fiyatını da öğrendim yaklaşık 150 YTL tuttuğunu söylediler işçilik hariç, benim için bu para fazla ve ben mağdur durumdayım, sizden istediğim piyasada G.punto için Bursa'da veya başka şehirde modifiye parça satan yer biliyorsanız bildirmenizi rica ederim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

brucella
31/07/2007, 10:55
hurdacılara bak bi ihtimal cıkma parça olarak bulabilirsin

BERKAY
31/07/2007, 11:06
mrb bende bursadanım eger orjınal panjur ıstemessen araba modfıyelı gıbı ıstersen tel panjurlar var bursa ankara caddesınde meliseetee bulabılırsın ama fıyat hakkında bı bılgım yok

femoli
31/07/2007, 11:08
kardeş madem ole spor tarzı chromdan felan yaptır biraz daha ucuza gelir yada çıkma felan bula bilirsen iini tel felan kaplata bilirsin

MACHINE
31/07/2007, 17:07
Merhaba Arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım ve sizden bir konu hakkında yardım talebinde bulunmak istiyorum. Geçen hafta içerisinde arabamın ön panjuru (fiat logosunun bulunduğu panjur) düştü ve ben farkına varmadım, düşen panjuru da bulamadım. Benden kaynaklanan problemden değil, hatta alttaki panjurunda düşeceği fark edip servise götürdüğüm zaman yaptırtmıştım, ama ön panjurda böyle bir problem yoktu, neyse Bursa Birmotu aradım olayı anlattım, panjurun garanti kapsamından değiştirilmesini talep ettim, onlarda parçanın olmadığından dolayı garanti kapsamına girmediğini söylediler, benim hatamdan dolayı kaynaklanmadığını belirttiğim halde prosedürün bu şekilde olduğunu söylediler, bende Fiat Çağrı merkezini arayarak olayı anllatım onlarda yardımcı olamayacaklarını kendi cebimden yada kaskodan karşılamam gerektiğini söylediler, parçanın fiyatını da öğrendim yaklaşık 150 YTL tuttuğunu söylediler işçilik hariç, benim için bu para fazla ve ben mağdur durumdayım, sizden istediğim piyasada G.punto için Bursa'da veya başka şehirde modifiye parça satan yer biliyorsanız bildirmenizi rica ederim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Demekki arabanın altından önemli bir cıvata veya parça düşse bunada adamlar prosedür deyip geçecekler demekki.TEBRİKLER VALLA ANLAŞILAN KELLE KOLTUKTA GİDİYORUZ.Arabaları ona göre sürelim ARKADAŞLAR! Gerekirse her parçayı kontrol edip ona göre yola çıkalım.Bizim servislerin daha çok çalışması lazım çoooooooook!

snnsyl
28/08/2007, 10:35
https://img209.imageshack.us/img209/3964/puntoyd1.jpg

krom nikelaj fln korca artıq eski çıkma bulun fiat amblemn oldğu kısmı ksip yapıolar masla atatürk san.orda yaptrmayı düşünüorum

misli1
12/09/2007, 20:31
Erteresan bir durum. Peki bu düşen yan ayna olsa yada silecek veya açılır tavan camı (başka bir markada cam tavan uçmuştu) yinede garantiye girmezmi acaba. Eğer gerçekten altını bir yere vurup sürücü hatası değil ise ben bu durumda servisle sonuna kadar uraşırım.

radyolog
15/09/2007, 11:55
selam arkadaşlar fiyat grande punto sahibiyim arabamdan yana bir sıkıntım yok ancak bu servisle benzer bir olayı bende yaşadım fiat servislerinin vermiş olduğu kalitesiz hizmetten dolayı aracımı satmayı bile düşünüyordum.Bence hep bir olup bu sıkıntılarımızı koç grubuna bildirmemiz gerekmekte tşkler