PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özkar Oto Teşekkürler

jetli33
30/07/2007, 22:49
Florya Özkar otoya yardımları , ilgi ve alakaları için tşk...

paradiseLost
31/07/2007, 08:53
İyi güzelde ne yaptırdın bakımmı sorun mu vardı da giderdiler biraz açsan konuyu.

femoli
31/07/2007, 10:10
Arkadaşlar bir yerlere birilerine teşekkür edeceğimiz zaman sadece o firmanın ismini ön plana çıkarmak için topic açmayalım varsa bir yardımı bir güzelliği çözmüş olduğu bir şey bunları yazarsanız hem bizler faydalanmış oluruz hem o kişi yada kişilerin nelere yardımcı olduğunu öğrenmiş oluruz . Ama kalkıpta falan yada filana sadece teşekkür adlı bir topic açarsak bu reklamdan öteye geçmez lütfen buna dikkat edelim.....

jetli33
31/07/2007, 12:52
Arkadaşlar bir yerlere birilerine teşekkür edeceğimiz zaman sadece o firmanın ismini ön plana çıkarmak için topic açmayalım varsa bir yardımı bir güzelliği çözmüş olduğu bir şey bunları yazarsanız hem bizler faydalanmış oluruz hem o kişi yada kişilerin nelere yardımcı olduğunu öğrenmiş oluruz . Ama kalkıpta falan yada filana sadece teşekkür adlı bir topic açarsak bu reklamdan öteye geçmez lütfen buna dikkat edelim.....

hayret birşey ? reklam amaçlı olsa idi farklı davranırdım? herşeyden kıl kapıyorsun? TŞK etmekten bile.....................

Florya Özkar otoya yardımları , ilgi ve alakaları için tşk...

Florya Özkar otoya 10000 bakımı ve davlumbazdaki sorunumla ile ilgili alakalarına teşekkür ederim...... ŞİMDİ Mİ OLDU ??????

BGRAYS
31/07/2007, 14:23
beyler gerilime gerek yok

10000 bakımda neler yapılmıs uyemız serter bey soylesin bizde ogrenelim

kotu nıyet kasıt oldugunu sanmıyorum o bayiye de tesekkur ederiz uyemizin

memnuniyetinden dolayı ..

femoli
31/07/2007, 15:15
hayret birşey ? reklam amaçlı olsa idi farklı davranırdım? herşeyden kıl kapıyorsun? TŞK etmekten bile.....................

Florya Özkar otoya 10000 bakımı ve davlumbazdaki sorunumla ile ilgili alakalarına teşekkür ederim...... ŞİMDİ Mİ OLDU ??????

Hayır hem özel msj atıyorsun oraada sana gerkli izahı yapıyorum bir de buraya yazıyorsun

Ben genelleme yaptım sen neden üstüne alınıyorsun birebir söylemedim burası bir paylaşım forumu ve senin yazdığın paylaşmakla ilgisi yok teşekkür edrim bitti ,Yazarsın altına bundan şundan dolayı teşekkür ederim ,Diğer arkadaşlarda bundan faydalanır bir paylaşım olur belki önemli bişidir başkasının işine yarar bu şekilde davranmak yanlış . birde bu kıl kelimesini iade ediyorum bu kıllık değil örnektir diğerlerine ön ayak olmak için yazılmıştır ...

Lütfen kurallara uyalım......

hera
31/07/2007, 15:34
konuyu sabah okuduğumda neden teşekkür ediyor acaba düşünmeden edemedim..acaba kaza yaptı,sonrasında ilgilendikleri içinmi, bakımmı yaptırıldı, yada nebiliyim ne oldu diye düşündüm işte..ama paradiselost benden hızlı davrandı ve malum soruyu sorarak merakımı giderdi.. ;) ama reklam gibi olmuş yorumu yaptığımı saklayamayacağım doğrusu...

arabam henüz 10000 e gelmedi :) ama siteden bakım yazılarını yakından takip etmeye çalışıyorum kiii o gün geldiğinde en çok memnun kalınan yeri seçebileyim :)
çünkü sürekli farklı işlemler yapıldığını okuyoruz ve herseferinde değişik yorumlar geliyor rutin bakımlar hakkında..
neler yapıldı, nekadar ödedin , detaylandırabilirmisin :uhm00000: ?

femoli
31/07/2007, 16:08
bak işte bilgi almak isteyen paylaşımı görmek isteyen bir arkadaşımız şimdi bu arkadaş eğer sen açıklama yapsaydın belkide teşekkür ettiğin servisi seçecekti benim anlatmak istediğim buydu ama ters tepki oldu neyse önemli diil bundan sonra ki yazılarında daha açıklayıcı bilgi verirsin ...

Aktif forumlar dilerim

jetli33
01/08/2007, 01:36
konuyu sabah okuduğumda neden teşekkür ediyor acaba düşünmeden edemedim..acaba kaza yaptı,sonrasında ilgilendikleri içinmi, bakımmı yaptırıldı, yada nebiliyim ne oldu diye düşündüm işte..ama paradiselost benden hızlı davrandı ve malum soruyu sorarak merakımı giderdi.. ;) ama reklam gibi olmuş yorumu yaptığımı saklayamayacağım doğrusu...

arabam henüz 10000 e gelmedi :) ama siteden bakım yazılarını yakından takip etmeye çalışıyorum kiii o gün geldiğinde en çok memnun kalınan yeri seçebileyim :)
çünkü sürekli farklı işlemler yapıldığını okuyoruz ve herseferinde değişik yorumlar geliyor rutin bakımlar hakkında..
neler yapıldı, nekadar ödedin , detaylandırabilirmisin :uhm00000: ?

şuan fatura yanımda değil, yarın ayrıntılı yazarım... ama toplamda 108 ytl tuttu.

nadir
17/08/2007, 15:03
Selam

30,000 km bakım için 85 ytl ödedim yağ değişti ve hava filtresi değişti
klima fanından ve ön alttan ses geliyordu ayrıca direksiyonda sorun vardı hepsi çözüldü teşekkürler diyorum İstanbul-Evsan'a

ufukbzk84
17/08/2007, 15:37
bende madem konu açılmışke oska otoya bi dee babama teşekkür edeyim konu kirliliği yapmayayım... 20,000 bakımı yapıldı arabanın ön düzeninde birde yolda geziniyodu onları halletmişler... arka tarından ses geliyodu onlarıda halletmişler bu kadarını beklemiyordum... kolçağıda bıraktım çok fazla ses yapıyodu... sökülebilir bütün parçalarını söküp 270 derece ısıya dayanıklı bi tür silikonluyacaklar büyük ihtimal hallolucak...kolçaktan ses gelen kullnıcılara duyururulur servisinizden mutlaka isteyin bu yöntemi... babamada teşekkür ediyorum butün bu 20,000 km bakımınıda üstlendiği için... teşekkürler baba....:D

ahmetva
08/11/2007, 10:34
özkar a teşekkür mü ediyorsun ...inanmam... bir kere gittim.Araç biraz fazla yakıyor dedim, bilgisayara bağlayalım dediler. bir tane alet getirdiler adam vuruyor çalışmıyor.. bir şey göremediler.. başladılar sallamaya bujiler değişecek dedi. ben zaten 1 hafta önce değişti dedim.baktım adam atıyor masraf çıkaracak ben çıkıyorum dedim. 85 YTL civarı masraf çıkardı. (2 sene önce) bende ne kadar rahat istiyorsunuz dedim.3 milyarda olsa rahat alırım dedi :) 49 ytl aldı... kahretsin yani paragöz servis... işimi halletse 200 alsın... Önünden geçerken küfür ederim hep...