PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Susuz araç temizleme

GP61
30/07/2007, 19:55
internette alışveriş sitesinde gezerken the solution marka susuz araç temizleme ve koruma ürününü farkettim..Ürünü arabanın içinde,jantlarda,camlarda,kuş pisliklerini temizlemede,kaportada... kullanılabiliyor.Dışında kullanırken cila ve boya koruma sağlıo ve pislikleri çıkartıo mikrofiber havlusuyla birlikte.Doğal maddelerden oluştuğu petrokimya,alkol ve silikon içermediği için araca hiçbir zararı olmaz deniliyor.Ben daha çok arabanın dışını temizlemede kullanmak için düşünüyorum..İnternetteki kullanıcı yorumlarında kimse olumsuz görüş bildirmemiş bu ürün için.Aranızda kullanan varsa veya bu ürün hakkında bilgisi olan varsa yorumda bulunursa sevinirm.
ürünün linki:Hepsiburada.com | Akıllı AlışveriÅŸ Burada | Oto Aksesuar | THE SOLUTION USA SUSUZ ARAÇ TEMÄ°ZLEME VE KORUMA ÃœRÃœNÃœ 091111 (https://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26018&productid=otm091111)

ürünün reklam filmi ve kullanımı:YouTube - The Solution (https://www.youtube.com/watch?v=cyNnxKOz-BY)

goldumut
30/07/2007, 20:09
Ya Bana Hiç Guven Vermedi Ve Ben Dunu Kesinlikle Denemem..

MACHINE
30/07/2007, 20:22
Benimki gibi senin GP de siyah.En ufak çizikleri dahi gösteriyor.Hele güneş altında kalıplaşmış kuş pisliklerinde, yağlı egzoz atıklarında çıkmayan sabitleşmiş kirlerde mecburen yine sünger kullanacaksın.Bence en güzeli iyi bir oto şampuanı ve temiz deliksiz sünger, kurlamak içinde güderi veya scotch brite cam bezi (ben 1 yıldır kullanıyorum).

GP61
30/07/2007, 20:27
Benimki gibi senin GP de siyah.En ufak çizikleri dahi gösteriyor.Hele güneş altında kalıplaşmış kuş pisliklerinde, yağlı egzoz atıklarında çıkmayan sabitleşmiş kirlerde mecburen yine sünger kullanacaksın.Bence en güzeli iyi bir oto şampuanı ve temiz deliksiz sünger, kurlamak içinde güderi veya scotch brite cam bezi (ben 1 yıldır kullanıyorum).

siyah araba zor hakkatten ürünün reklam filminde de siyah passat kullanmışlar millete satmak için ürünü :)hortumla arabayı yıkayacak yer olmadığı için bu ürünü düşündüm.Arabanın boyasına zarar vermeyeceğine emin olsam hemen denerdim iyi temizlemezsede arabanın veya evin camlarında kullanarak bitirirdim şişeyi :)

goldumut
30/07/2007, 20:31
Bence Dostum Emin Olmak Icin Bilindik Bir Marka Alicaksin..mesela Turtle Waxin Urunleri Olabilir..ve Susuz Hicbirsey Olmaz Yaw:=))ne Yikama Ne De Baska Bir Sey..

GP61
30/07/2007, 20:34
Bence Dostum Emin Olmak Icin Bilindik Bir Marka Alicaksin..mesela Turtle Waxin Urunleri Olabilir..ve Susuz Hicbirsey Olmaz Yaw:=))ne Yikama Ne De Baska Bir Sey..

devir tasarruf devri sudan tasarruf yapmak lazım :D ankaranın hali ortada 48saat boyunca susuz yaşanacak :(

goldumut
30/07/2007, 20:40
SENDE HAKLISIN NE DIYIM:=))ALLAH ANKARALILARA SABIR VERSIN..ANTYADA OLDUGUNU DUSUNEMIORUM HERKEZ DENIZE YIKANMAYA GIDER VALLA:p

topuzlu
25/12/2007, 13:48
Merhabalar.. bu ürünün türkiye distribütörüyüm fakat başka bi markanın... ürünü 2 sene evvel kendim kullanmaya başladım... motosikletim için amerikadan kendime getiriyodum.. fakat çevremdeki insanların bu ürüne olan ilgisi bu ürünü pazarlamaya yöneltti..
Ürün hakkaten çok kaliteli ve en önemli özelliği araca en ufak zarar vermemesi...ve aracın her yerine uygulayabilmeniz.. kirli arabayı temizemenin yanında bir de parlatma özelliği var.. içinde hiçbir kimyasal yok.. tamamen organik bir ürün.. ben ve ürünü sattığım kişiler gerçekten çok memnun... şu an motosiklet kullanıcılar.. model araba kolleksiyoncuları ve araç sahipleri kullanıyor bu ürünü.. Hatta AUTOSHOW dergisinin bu sayısında ürünle ilgili test ve haber var (52.sayı).. herhangi bi sorunuz için lütfen mail atın.. info@becarcare.com

senolkutlu
31/12/2007, 09:42
öncelikle ürünün arac uzerindeki kiri nasıl etkisiz hale getirdigini cok merak ettim.
ama sizde bana al bitane de dene ve ikna ol diyeceksiniz
..
yine ama ki
ben bu kadar ingilizce meraklısı bir firmanın hiçbir ürününü almam
adını dogru telafuz edemeyen bir kişinin de bu videoda olamaması gerekiyordu.
kaldıki yabancı merakı kendi dilimizi uluslararası yapmak yerine maalesef bu mantıkla bellegimizden silmeye kadar giden bir yanlışın temsilcileri olarak gördügüm sizleri acıkcası pek samimi bulmadım

hepinize bu cahillikleriniz hususunda başarılar dilerim

topuzlu
31/12/2007, 17:25
öncelikle ürünün arac uzerindeki kiri nasıl etkisiz hale getirdigini cok merak ettim.
ama sizde bana al bitane de dene ve ikna ol diyeceksiniz
..
yine ama ki
ben bu kadar ingilizce meraklısı bir firmanın hiçbir ürününü almam
adını dogru telafuz edemeyen bir kişinin de bu videoda olamaması gerekiyordu.
kaldıki yabancı merakı kendi dilimizi uluslararası yapmak yerine maalesef bu mantıkla bellegimizden silmeye kadar giden bir yanlışın temsilcileri olarak gördügüm sizleri acıkcası pek samimi bulmadım

hepinize bu cahillikleriniz hususunda başarılar dilerim

İyi seneler,
Hemen benim yorumum altında sizin yorumunuzu görünce, ister istemez üzerime alındım. Ben bu ürünün alternatif bir markasının türkiye distribütörüyüm. Yani; The Solution'ın DEĞİL. Ürünün Markası B&E Car Care ürünün ismi ise Susuz Araç Yıkama Solüsyonu. Dolayısıyla benim yukardaki ürün ve reklamıyla hiçbir alakam yok.
Ürünün içerisinde surfaktan adı verilen yüzey gerilimini azaltan kimyasal olmayan organik bir maddedir. Bu surfaktan denen maddenin benzeri aynı zamanda kendi vücudumuzda akciğerin içinde bulunup nefes verdiğimiz zaman akciğerin yapışıp kalmasını engeller.Bu şekilde sürekli olarak nefes alıp verebiliriz. Bizim ürünüzdeki surfaktanlar da vücudumuzdakinin benzeri şekilde çalışıp aracın yüzeyi ve kirlerin arasına girerek, kirin araca yapışmasını engeller ve aracınız çizilmez.
Mikrofiber havlu kullanılmasının sebebi de, kiri araba boyasından ayrıştırdıktan sonra havlunun kiri içine hapsedebilme yeteneğinin pamuklu havlulara göre defalarca fazla olmasıdır.
Umarım aklınızdaki srunların bir kısmını giderebilmişimdir.
B&E Car Care Susuz Araç Yıkama solüsyonunu aldığınızda, yukarıdaki The Solution gibi ayrıca havu satın almanıza gerek yoktur. Ürünle beraber 2 adet mikrofiber havlu size hediye edilmektedir.

Ürünü gerçekten merak ediyorsanız, info@becarcare.com 'a adres bilgilerinizi yollarsanız, size ücretsiz olarak tanıtım numunesi yollayabilirim...

Saygılarımla,

Burak Topuzlu
B&E CarCare
Susuz Araç yıkama Solüsyonu
burak@becarcare.com

laberistanbul
18/05/2009, 14:12
selam herkerse,
belki çok zaman geçmiştir araya ama konuyu görünce bilgilendirmak istedim.Arkadaşlar laber kimya olarak 2 yıldız türkiye de tğm oto ko-uaför grubu ile beraber susuz araç temzilik solüsyonun üretiyoruz.türkiye de baika üreten yok.yabancı firmalara göre fiyat uygunluğu yanında kalitesiyle bir çok ilde profesyonel olarak kullanılmaktadır.Konu ile ilgili bilgi için
Laber kimya
Ahmet AKTAŞ
0212 4725603
0537 2273094

erhan
18/05/2009, 14:37
selam herkerse,
belki çok zaman geçmiştir araya ama konuyu görünce bilgilendirmak istedim.Arkadaşlar laber kimya olarak 2 yıldız türkiye de tğm oto ko-uaför grubu ile beraber susuz araç temzilik solüsyonun üretiyoruz.türkiye de baika üreten yok.yabancı firmalara göre fiyat uygunluğu yanında kalitesiyle bir çok ilde profesyonel olarak kullanılmaktadır.Konu ile ilgili bilgi için
Laber kimya
Ahmet AKTAŞ
0212 4725603
0537 2273094

kısa bir video gösterisi yada resimlerle bilgilendirme yapabilirseniz belki daha faydalı olur diye düşünüyorum.

birde kimya denince akla kimyasal ürünler geldiğine göre aracın boyasının etkilenip etkilenmeyeceği yönünde kısa bilgiler verebilirseniz. belki bu kimyasal ürünlere karşı çekincelerimizi azaltabilirsiniz

laberistanbul
20/05/2009, 15:38
kısa bir video gösterisi yada resimlerle bilgilendirme yapabilirseniz belki daha faydalı olur diye düşünüyorum.

birde kimya denince akla kimyasal ürünler geldiğine göre aracın boyasının etkilenip etkilenmeyeceği yönünde kısa bilgiler verebilirseniz. belki bu kimyasal ürünlere karşı çekincelerimizi azaltabilirsiniz

Önclikle kendimiz kimyager olduğumuz için ve kimya sektöründe çalıştığımız için şirketimizin ismi de doğal olarak kimya eklentili olmaktadır.Ancak unutmamak lazım ki boya bile bir kimyasal üründür.Cila bir kimyasal üründür.boya koruma ürünleri bir kimyasal ürünüdr.

Bu kısa bilgilendirmeden sonra laber susuz araç temiliği hakkında kısaca bilgi vereyim.
Bu ürün boya çizmekten ziyade boya koruma maddeleriyle desteklenmiştir.
Ayrıca yapısında carnauba wax,polimer bulunduğu için araç yüzeyinde film oluşturarak çizilmesini engeller.

şu an bu ürünü 100 ün üzerinde profesyonel oto yıkama firması kullanmaktadır.istanbulda autowash,ankarada t-bax gibi firmalar bizim ürünümüzü kullanmaktadır.

Laber kimya bu ürünün türkiyede tek üreticisidir.döküman ve video için sonraki zamanlarda söz verebilriim.

teşekürler

laberistanbul
24/05/2009, 09:43
susuz temizlik ile ilgili yuklardaki yazdıklarıma ek olarak şunları da belirtmek istedim

Laber susuz araç temizlik solusyonu carnoba btikisinden oluşmuş wax lar içermektedir.yani organik bitkisel maddeler içermektedir.Aracın yüzeyinde film oluşturarak çizilmesini engellemektedir.bizim ürünü kullanan t-beks firması odtü den çizmediğine dair test raporu almıştır.Lütfen gelişime ve su olmadan temzilik olmaz anlayışıdan kopalım.temizlediğimiz araba,kendi bedenizmiz değil.
teşekürler