PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sis lambaları ve far açık ışıkları ve bip sesi?

shellcininabisi
12/11/2012, 16:31
arkadaşlar az önce işten dönerken ana yola çıkmadan telefonum çaldı hadi dedim açayım bu arada da 2. viteste yavaş yavaş yaklaşıyorum ana yola neyse

ekranda bir anda sis farı ile far ışıkları yandı ve aracım biiip biiip biiip şeklinde uyarı verdi. kemerler arkadan takılıydı yani üzerine oturuyorum onun uyarısı olamaz. indim baktım farın marın yandığı yok. sonra bindim uyarı hala devam ediyordu. stop ettim bekledim çalıştırdım bir sıkıntı yoktu. bu ne ile ilgili olabilir? bilen var mı?

1ocak2011
12/11/2012, 16:42
Çok ilginç. Bizim araçlarda Dualogislerde N'de unutunca genelde uyarı verirde, Seninkini anlayamadım. Bu arada kablo saklama ile ilgili resimlerini bekliyorum dostum....

Ziyaretci032
12/11/2012, 16:44
kemerler arkadan takılı olduğu ve telefonla konuştuğun için ana yola çıkmadan ilahi bi uyarıdır ;)

shellcininabisi
12/11/2012, 16:46
kemerler arkadan takılı olduğu ve telefonla konuştuğun için ana yola çıkmadan ilahi bi uyarıdır ;)

yani akşam akşam güldürdün ya beni hocam ne diyim allah ta seni güldürsün :)

EvoKoray
12/11/2012, 17:35

yani akşam akşam güldürdün ya beni hocam ne diyim allah ta seni güldürsün :)

çok iyi :D

Ziyaretci040
12/11/2012, 17:50
Şöyle söyliyim sol arka stop lambam yanmıyor uyarısı veriyordu.Geçen söktüm ve baktım oksitlenme var soketlerde neyse 2 kurcaladım içini düzeldi sonra bi baktım geri sis lambası uyarısı veriyordu onu söktüm baktım aynı şekilde.Zımpara yoktu kolayımda en yakın zamanda zımparalıcam soketlerin metal uçlarını düzeliceğine eminim acaba sendede oksitlenme olabilir mi? Bence bi soketlerini kontrol et derim.

Bu arada ilahi uyarı kısımına bende katılıyorum.... :) En olmadı Doğukan'ın dediği gibidir.

shellcininabisi
12/11/2012, 18:16
Çok ilginç. Bizim araçlarda Dualogislerde N'de unutunca genelde uyarı verirde, Seninkini anlayamadım. Bu arada kablo saklama ile ilgili resimlerini bekliyorum dostum....

dostum hafta sonuna doğru fotoları göndereceğim özelden