PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emniyet kemeri - start&stop

aalperdemir
11/11/2012, 22:51
Arkadaşlar iyi forumlar. Eski puntomdan sonra bir süre megane ile idare edip dualogic bir punto aldım sıfır. Önceki punto da emniyet kemeri sesi serviste iptal edilmişti. Ancak yeni aldığım punto da start&stop sisteminin zarar görme ihtimalinden korkuyorum. Start & stop emniyet kemeri takılınca devreye giriyor, sizce buna bir zararı yada uyumsuzluğu olurmu. Deneyen veya duyan arkadaşlardan yardım istiyorum. Malum benzin fiyatlarından sonra start&stop olmadan benzinli arac kulllanılmaz sanırım:)))) simdiden tesekkürler.

iris19
11/11/2012, 23:06
yok

firari83
11/11/2012, 23:34
:shutup20:emniyet kemersiz de araç kullanılmaz sanırım

Misafir047
12/11/2012, 09:01
:@ yahu bu kadar zor mu emniyet kemeri takmak bu kadar ucuz mu canınız haberlere hiç mi bakmıyorsunuz emniyet kemeri takılmadığı için yüzlerce kişi hayatını kaybediyor cahilmisin diyeceğim ama değilsin biraz medeni ol trafik kuralları uy hiç değilse aileni düşün

gelmiş burda yazıyorsun emniyet kemeri ikaz sesini iptal ettirmek istiyorum sonra star-stop sistemin bozulmasından korkuyorum diyorsun kendi hayatından endişe etmiyorsun çok komiksin

Semih Kurtulmus
12/11/2012, 09:28

:whistlin:aynen.

eskiden bende takmıyordum şimdi çoğu zaman takıyorum.

Semih Kurtulmus
12/11/2012, 09:29
ayrıca bunun çözümü basit bi dil alırsın olur biter başlıklık bir durum bile yok yani

sinanuzun
12/11/2012, 10:12
Ben yolcu koltuğuda ötsün isterken ilginç.

krm1983
12/11/2012, 10:27

+1283

Sent from my iPad 2 using

fotobelit
12/11/2012, 13:40
Ben yolcu koltuğuda ötsün isterken ilginç.
Nasıl yani,Takılı değilse ötüyor zaten..Arka koltuklardanmı bahsettiniz yoksa :)

aalperdemir
12/11/2012, 21:50
:@ yahu bu kadar zor mu emniyet kemeri takmak bu kadar ucuz mu canınız haberlere hiç mi bakmıyorsunuz emniyet kemeri takılmadığı için yüzlerce kişi hayatını kaybediyor cahilmisin diyeceğim ama değilsin biraz medeni ol trafik kuralları uy hiç değilse aileni düşün

gelmiş burda yazıyorsun emniyet kemeri ikaz sesini iptal ettirmek istiyorum sonra star-stop sistemin bozulmasından korkuyorum diyorsun kendi hayatından endişe etmiyorsun çok komiksin

Gùzel kardesim ben cahil degilimde sende biraz okuma ya da okudugunu gec kavrama sıkıntısı oldugunu hissettim. Yazdıklarımda emniyet kemerimi takmadığıma dair ya da takmanın zor geldiğine dair herhangi bi bilgi yok. Ayrıca gideceğim yer 100metre olsun emniyet kemerimi takarım. Sadece ses 2012 modellerde eski 2006 puntomda olduğu gibi durunca susmak bilmiyor. Ayrıca emniyet kemerini takmaktan hoşlanmayan biride olabilirdim ve bu forumun amacı hata yapanlara oturduğu yerden ahkam kesmek olsaydı merak etme buraya birşey yazmazdım. Benim isteğim merak ettiğim bir hususun cevabıydı ve senin gibi adamlar yüzünden forum keyfi bırakmadın. Varol.

punto_multijet
13/11/2012, 08:14
Gùzel kardesim ben cahil degilimde sende biraz okuma ya da okudugunu gec kavrama sıkıntısı oldugunu hissettim. Yazdıklarımda emniyet kemerimi takmadığıma dair ya da takmanın zor geldiğine dair herhangi bi bilgi yok. Ayrıca gideceğim yer 100metre olsun emniyet kemerimi takarım. Sadece ses 2012 modellerde eski 2006 puntomda olduğu gibi durunca susmak bilmiyor. Ayrıca emniyet kemerini takmaktan hoşlanmayan biride olabilirdim ve bu forumun amacı hata yapanlara oturduğu yerden ahkam kesmek olsaydı merak etme buraya birşey yazmazdım. Benim isteğim merak ettiğim bir hususun cevabıydı ve senin gibi adamlar yüzünden forum keyfi bırakmadın. Varol.

arac durur haldeyken otuyor ve canını sıkıyorsa hemen geri vitese tak. sadece takıp bosa alman yeterli arac park manevrası yapacagını zanneder ve ses kesilir. tekrardan 10-20km mi ne onun ustune cıkınca otmeye baslar ileri dogru harekette.

Misafir047
13/11/2012, 09:26

o zaman adam gibi açıklama yapıp neden iptal etmek istediğini belirtseydin anlaşılırdı ayrıca benım gibi düşünen arkadaşlarda yazdı dikkat ettiysen demekkki sorun bende değil sende sorunu dile getirme tarzın yanlış

firari83
13/11/2012, 16:15
arac durur haldeyken otuyor ve canını sıkıyorsa hemen geri vitese tak. sadece takıp bosa alman yeterli arac park manevrası yapacagını zanneder ve ses kesilir. tekrardan 10-20km mi ne onun ustune cıkınca otmeye baslar ileri dogru harekette.
bilmiyordum iyi oldu...